XLAB Torpedo Versa 500 drinksysteem zwart

2452 | Schrijf de eerste review! 112514 112514 817195011359

Het XLAB Torpedo Versa 500 hydratatiesysteem is een innovatief en aerodynamisch drinkreservoir voor triatlon- en tijdritfietsen.

Dit systeem is ontworpen voor optimale prestaties en gebruiksgemak en werd als enige accessoire in de fietsindustrie genomineerd voor de Interbike Innovation Award.

Met een prijswinnend telescopisch computermontagesysteem schakel je eenvoudig tussen een navulbare fles voor wedstrijddagen en een standaard bidon voor trainingen, zonder je kijkhoek op je fietscomputer te verliezen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
189,95 €189,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Waarom kiezen voor de XLAB Torpedo Versa 500?
-Telescoopcomputerhouder – Stel je Garmin, Wahoo, Polar of Sigma computer optimaal af voor zichtbaarheid en aerodynamica.
-No-leak bidonontwerp – Dolphin Breather Valve-technologie voorkomt lekkage, zelfs bij schudden of ondersteboven houden.
-Veilige en stabiele bevestiging – SecureClip-beugels klemmen eenvoudig op de aerobar-extensies zonder extra tie-wraps of tape.
-Trillingsvrij design – 16-laags unidirectionele carbonconstructie voorkomt rammelen en stuiteren.
-Maximale aerodynamica – Gestroomlijnd ontwerp met Kamm-tail en luchtgeleiders voor minimale luchtweerstand.
-Verstelbare montage – Past op cockpits van 70 mm tot 150 mm (center-to-center) zonder afbreuk te doen aan de aerodynamische efficiëntie.
-Eenvoudig bijvullen en drinken – Kies tussen twee rietjesposities en geniet van een efficiënte bite valve die overtollige luchtinname voorkomt.
-Compact ontwerp – Neemt 80 mm minder ruimte in op de cockpit dan eerdere modellen.

Technische Specificaties
-Beugeltype: SecureClip Brackets
-Compatibiliteit: 22,2 mm diameter aerobar-extensies
-Aerobar rotatie: Tot 20 graden
-Bidoninhoud: 26 oz (ongeveer 770 ml)
-Gewicht: 387 g (systeem), 100 g (beugel)
-Kleur: Mat zwart

Specificaties
  • Merken XLAB
  • Uitvoering Drinksysteem
  •   Bidonhouder
  • Kleur Zwart
  • Categorie XLAB 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design FC25 drinksysteem zwart 18% Korting Profile Design FC25 drinksysteem zwart (3590-378)

Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem zwart heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€122,95

€99,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

XLAB Hydroblade drinksysteem transparant XLAB Hydroblade drinksysteem transparant (2214)

De XLAB Hydroblade drinksysteem transparant biedt een goede oplossing voor triatleten die makkelijk en snel tijdens de rit willen drinken, met dit handsfree drinksysteem heb je altijd maximale controle, en het strakke ontwerp zorgt voor een goede aerodynamica. Ontworpen met behulp van Numerieke stromingsleer (CFD) -technologie, is de vorm van de fles geoptimaliseerd voor ultieme aerodynamische efficiëntie op de weg. De Hydroblade stelt je instaat om makkelijk en snel drinken via het bijtventiel rietje, zodat je jezelf volledig kunt concentreren op de weg die voor je ligt. Met een capaciteit van 828 ml en een snelle vulopening, is er geen betere manier om gehydrateerd te blijven tijdens de training of de wedstrijd.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€64,95

 (incl. BTW)

XLAB Torpedo drinksysteem versa 500 rood XLAB Torpedo drinksysteem versa 500 rood (XLTV500ACR)

Het XLAB Torpedo drinksysteem versa 500 rood biedt voldoende hydratatie voor de lange afstanden met een bidonhouder gemaakt van carbon De fles van 738 ml beschikt over een super aerodynamische design en heeft een transpirant venster waardoor je kunt hoeveel water er nog in de fles zit. Met de bekende Torpedo high-flow bite valve kan je snel en gemakkelijk drinken en doormiddel van het flexibele rietje kan dit vanuit meerdere posities.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)
€169,95

 (incl. BTW)

Profile Design Bottle Kit voor het FC25 drinksysteem Profile Design Bottle Kit voor het FC25 drinksysteem (3590-389)

Profile Design Bottle Kit voor het FC25 drinksysteem. Zowel de FC25 als de FC35 bevatten nu een zelfsluitend bijtventiel voor optimale controle van de vloeistoftoevoer.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€64,95

 (incl. BTW)

Profile Design Aerodrink BTA bracket 4% Korting Profile Design Aerodrink BTA bracket (3064362)

Met de Profile Design Aerodrink BTA bracket kun je verschillende drinksystemen van profile design aan de extensions van je opzetstuur monteren. Dit zorgt ervoor dat je altijd voldoende sportdrank of water mee kunt nemen en dat op een gestroomlijnde manier. De BTA bracket is compatible met FC25, FC35, AeroHC, standaard bidon, Aerodrink en Aqualite drinksystemen en is aanpasbaar voor een breedte van 80-140mm. Zijn lage gewicht van maar 130 gram bewijst maar weer eens dat voldoende drinken op de fiets niet veel extra gewicht met zich mee hoeft te brengen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€40,95

€38,95

  Je bespaart €2,- (incl. BTW)

Profile Design HSF 800 drinksysteem zwart 9% Korting Profile Design HSF 800 drinksysteem zwart (3064-283)

Het Profile Design HSF 800 drinksysteem is een minimalistische benadering van het verstrekken van de maximale veelzijdigheid voor een flessen ouder voor tussen de armen. Het lage gewicht, de hoge retentie, het setback bevestigingspunt en de geïntegreerde computerbevestiging geven alles wat je nodig hebt en niets wat je niet nodig hebt. De houder is zo geplaatst dat het middelpunt van de flesbouten ruim achter het bevestigingspunt kan zitten. Hierdoor kan de kooi/fles verder naar achteren worden geplaatst op aerobars die anders de bidon naar voren zouden duwen tot het punt waar deze onbereikbaar wordt. De houder heeft een iets afgezakte V-vorm om hem tussen de verlengstukken te centreren en het risico te verkleinen dat de bidon in de weg zit bij smalle armsteunen. De houder is geschikt voor een groter aantal extensiebreedtes dan de vorige modellen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€109,95

€99,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Torpedo Versa 500 drinksysteem zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.