De Powerbar Bidon 500 ml geel is de ideale drink bidon van Powerbar.
Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Powerbar Bidon 500 ml geel
Eigenschappen:
- Enigszins doorzichtig zodat je makkelijk kan zien hoeveel in de bidon zit
- Met handige maatstreepjes voor optimale afstemming van je sportdrank
- Handige grote vulopening
- Gemakkelijk tijdens het sporten te gebruiken
- Inhoud: 500 ml
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Camelbak Podium bidon 620ml rood
(360020-018)
Met de Camelbak Podium bidon 620ml rood ga je altijd goed voorbereid op pad Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.
(incl. BTW)
XLAB Chimp bidonhouder carbon wit
(XLCHWHITE)
De XLAB Chimp bidonhouder carbon wit beschikt over een speciale afsnijhoek van 30 graden, onderzoek heeft uitgewezen dat dit het beste is voor de aerodynamica van de fiets. Dankzij de goede grijpkracht van de chimp blijft de bidon ook op hobbelige wegen goed in houder zitten en zal hij ook niet gaan rammelen. De houder is uitgevoerd met een hard onderstuk zodat zowel grote als kleine bidons goed blijven zitten, dankzij het handige ontwerp aan de achterzijde kan de houder altijd iets in hoogte versteld worden.
(incl. BTW)
BBB Fueltank bidonhouder BBC-03 zilver
(2905090309)
De BBB Fueltank bidonhouder is duurzaam en gemaakt van licht aluminium. Het T-vormige ontwerp zorgt ervoor dat de bidon stevig vastzit. Speciale dempers voorkomen beschadiging van de bidon. Roestvrijstalen bouten.
(incl. BTW)
6% Korting
XLAB Turbo wing zadelbeugel zwart
(XLTUWB)
De XLAB Turbo wing zadelbeugel zwart is een duurzame, gemakkelijk te gebruiken en lichtgewicht multifunctionele, multi-positionele drager. De turbo wing snelste en makkelijkste manier om uw CO2-patronen, bidon en opbergtas op de fiets mee te nemen. De XLab Turbo Wing is uitvoerig getest en in de windtunnel om een zadelbeugel te produceren die letterlijk nul extra weerstand op de fiets genereert, de wing bespaart je tot wel 13 seconden op een rit van 40 kilometer ten opzichte van andere bidonhouders. Nog nooit was het dragen van je fiets-benodigdheden zo makkelijk en moeiteloos als met de turbo wing van XLAB. Ideaal voor triatlons, tijdritten, Ironman-races of gewoon voor een lange training, waarbij je alles makkelijk bij de hand wilt hebben op de fiets. Let op: Dit is een tweedekans product en heeft enkele gebruikessporen.
€79,95
€74,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
XLAB Raptor Talon Pair wit
(XLRTP-WI)
Met deze XLAB Raptor Talon Pair wit personaliseer je je bidonhouder optimaal. Ontwerp je cage look met raptor talons. Verkrijgbaar in meerdere kleuren. Let op: Deze Talons worden geleverd EXCLUSIEF Bidonhouder.
(incl. BTW)
Castelli water bottle bidon 550ml rood
(4520123-023)
Dit is de nieuwe Castelli bidon "Fly Team", die wordt gebruikt door Team Ineos en gemaakt is door Elite. De bidon heeft superdunne wanden, een zacht rubberen mondstuk en een brede opening die het vullen en schoonmaken heel eenvoudig maakt. Hij weegt slechts 53g en heeft een inhoud van 550ml.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > Powerbar Bidon 500 ml geel
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.