XLAB Chimp bidonhouder + Aqua Shot bidon

XLCC+AS | Schrijf de eerste review! 78064 78064

De XLAB Chimp bidonhouder + Aqua shot bidon is het perfecte combinatieset voor elke fietser.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Eigenschappen:

Sneller drinken:
- Speciaal snelstromend siliconen ventiel.
- Stroomt automatisch wanneer je knijpt.
- Sluit zichzelf af wanneer je stopt met knijpen.
- Geen bijten of trekken aan ventielen.
- In tegenstelling tot andere knijpflessen, wordt het ventiel niet blootgesteld aan stof of verontreiniging.
- Drink tot 4 ML in 7 seconden.

Gecontroleerde hydratatie:
- Doorzichtige fles om de inhoud gemakkelijk te kunnen zien.
- De maatverdeling om de 4 ML helpt de hydratatiesnelheid te controleren.
- Grote inhoud van 740ml (25ML) is goed voor een uur rijden.

Gemakkelijker te gebruiken:
- Kan verticaal of horizontaal worden gemonteerd. Lekt niet.
- Doorlopende ½ inch diepe nekgroef helpt kooien de fles op zijn plaats te houden.
- Schiet in helmopeningen voor snelle afkoeling.
- Kan gebruikt worden voor koolzuurhoudende dranken.
- Vaatwasser bovenste plank veilig.
- Vul ¾ vol en vries in voor een koelere drank.

Specificaties
  • Merken XLAB
  • Uitvoering Bidon
  •   Bidonhouder
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Powerbar Bidon 750 ml zwart Powerbar Bidon 750 ml zwart (3060)

De Powerbar Bidon 750 ml zwart is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€5,95

 (incl. BTW)

Profile Design B-TAB bidonhouder Profile Design B-TAB bidonhouder (3590-362)

De Profile Design B-TAB bidonhouder word tussen je armen op het fietsstuur verticaal of horinzontaal gemonteerd. De B-Tab beschikt over de veelzijdige Side Axis cage waarmee de bidon aan de linker- of rechterkant uit de houder gehaald kan worden. De houder kan naast gewonen bidons ook het Aero HC drinksysteem ondersteunen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
€41,95

 (incl. BTW)

XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel glans zwart XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel glans zwart (3036)

De XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel zwart is een duurzame, gemakkelijk te gebruiken en lichtgewicht multifunctionele, multi-positionele drager. Deze word inclusief 2 Gorilla bidonhouders geleverd.  De turbo wing snelste en makkelijkste manier om uw CO2-patronen, bidon en opbergtas op de fiets mee te nemen. De XLab Turbo Wing is uitvoerig getest en in de windtunnel om een zadelbeugel te produceren die letterlijk nul extra weerstand op de fiets genereert, de wing bespaart je tot wel 13 seconden op een rit van 40 kilometer ten opzichte van andere bidonhouders. Nog nooit was het dragen van je fiets-benodigdheden zo makkelijk en moeiteloos als met de turbo wing van XLAB. Ideaal voor triatlons, tijdritten, Ironman-races of gewoon voor een lange training, waarbij je alles makkelijk bij de hand wilt hebben op de fiets.

Let op: Deze XLAB Turbo Wing system Gorilla zadelbeugel word EXCLUSIEF bidons geleverd.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€194,95

 (incl. BTW)

Profile Design Vise bidonhouder zwart Profile Design Vise bidonhouder zwart (3590-367)

De Profile Design Vise bidonhouder zwart is een lichtgewicht bidonhouder gemaakt van nylon en glasvezel die slechts 27 gram weegt! Je kan hem makkelijk op het frame monteren of achter het zadel hangen met behulp van een optionele adapter.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€14,95

 (incl. BTW)

Camelbak Podium bidon 620ml rood Camelbak Podium bidon 620ml rood (360020-018)

Met de Camelbak Podium bidon 620ml rood ga je altijd goed voorbereid op pad  Het ventiel van de podium bidon sluit automatisch na gebruik waardoor je niks verspilt of lekt op je fiets. Met ongeëvenaarde isolatie-eigenschappen, lekvrije sluiting en eenvoudige reinigbaarheid staat Podium Ice bekend al een echte topper.

Levering binnen 2-4 werkdagen
€15,95

 (incl. BTW)

Profile Design RM-10 zadel bidonhouder 10% Korting Profile Design RM-10 zadel bidonhouder (3089333)

De Profile Design RM-10 zadel bidonhouder is gemaakt voor zadelpennen met een opening van 10 mm. De houder vervangt de cilindermoeren die normaal in de opening zitten. Aan de houder kunnen max 2 vise cage bidonhouders gehangen worden Inclusief 1 Vise cage bidonhouder.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > XLAB Chimp bidonhouder + Aqua Shot bidon

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.