De XLAB Delta 200 zadel bidonhouder zwart is een van de beste bidonhouders op de markt en is, net als alle XLab-producten, zeer aerodynamisch en wordt direct achter onder het zadel gemonteerd.
Een duurzame, sterke bevestiging voorkomt dat het systeem rammelt en losraakt.
In combinatie met een betrouwbare, lichtgewicht en stijlvolle XLab Gorilla Cage die over een verbazingwekkende 10 pond grijpkracht beschikt, vormt de Delta 200 een solide basis voor een lange tocht op de fiets.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Delta 200 zadel bidonhouder zwart
Eigenschappen:
- Wordt direct op de zadelrails gemonteerd
- Zit achter de rijder onder het zadel voor maximale aerodynamische efficiëntie
- een grijpkracht van 10 pond
- Sterke en veilige bevestiging
- Makkelijk te bevestigen aan het zadel
- Gebruikt Loctite en lock nuts
- Gewicht - 98 gram
- Fles niet inbegrepen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB Raptor bidonhouder rood
(XLRCRED)
Met de XLAB Raptor bidonhouder rood je jouw kleuren van je fiets matchen met de bidonhouder. De grijpkracht van 6 lb en vorm van de houder maken hem perfect voor gebruik tijdens het wielrennen, mountainbiken of voor een triathlon kan hij makkelijk op de aerobar bevestigd worden. Personaliseer je bidonhouder met de Raptor voetstukjes die verkrijgbaar zijn in meerdere kleuren.
(incl. BTW)
Powerbar Bidon 1000 ml geel
(3055)
De Powerbar Bidon 1000 ml geel is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.
(incl. BTW)
XLAB Aero TT bidon zwart
(2895)
De XLAB Aero TT bidon zwart heeft dankzij zijn aerodynamische vorm 25% minder luchtweerstand dan standaard drinkflessen, dit bespaart je uiteindelijk 20 seconden op 40 kilometer. Een extra dikke polyethyleenlaag beschermt het tegen vervorming veroorzaakt door de krachtige bidonhouder. De non-sliplaag zorgt voor een goede grip en meer comfort. De Aero TT-fles heeft een capaciteit van ongeveer 590ml en een totaal gewicht slechts 144g!
(incl. BTW)
XLAB Gorilla bidonhouder carbon zwart
(XLGCCB)
De XLAB Gorilla bidonhouder carbon zwart wordt achter aan het zadel van de fiets gemonteerd en voorkomt dat je bidon op hobbelige of ruwe wegen uit de houder valt. Dankzij de 6 high-grip handgrepen, biedt deze houder twee keer zoveel klemkracht als andere carbon bidonhouders. Met een grijpkracht van 10 lb blijft je bidon zelfs over de ruigste wegoppervlakken goed zitten. Daarnaast zorgt zijn zorgvuldig ontworpen design ervoor dat je de bidon heel makkelijk en snel in en uit de houder kunt halen. De Gorilla bidonhouder is compatibel met bidons van elke grote en kan aan alle XLAB zadelbeugels bevestigd worden.
(incl. BTW)
21% Korting
Born Bidon Small Shiva 500ml
(2005003)
Een Born bidon laat zien dat jij jouw prestaties serieus neemt. Het model Shiva heeft een grote vulopening en zul je terug zien bij een groot aantal internationale topteams. 100 procent kwaliteit: een bidon waarmee je geizen mag worden!
€6,95
€5,49Je bespaart €1,46 (incl. BTW)
Powerbar Bidon 750 ml zwart
(3060)
De Powerbar Bidon 750 ml zwart is de ideale drink bidon van Powerbar. Gemakkelijk open te maken om je dorstlesser in de bidon te schenken.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Bidons en bidonhouders > XLAB Delta 200 zadel bidonhouder zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.