
Het Profile Design Aeria ultimate drinksysteem zwart is ontworpen om in combinatie met de Aeria ultimate wing je fiets om te toveren tot een echte 'superbike'.
Dit drinksysteem kan daarom alleen maar gemonteerd worden op een Aeria ultimate stuurpen van Profile design.
Uitgerust met de "no splash" bijvul opening, een rietje met vastzet-clip die voor een gestroomlijnde luchtstroom zorgt en een afneembare computersteun.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het XLAB Torpedo Versa 500 hydratatiesysteem is een innovatief en aerodynamisch drinkreservoir voor triatlon- en tijdritfietsen. Dit systeem is ontworpen voor optimale prestaties en gebruiksgemak en werd als enige accessoire in de fietsindustrie genomineerd voor de Interbike Innovation Award. Met een prijswinnend telescopisch computermontagesysteem schakel je eenvoudig tussen een navulbare fles voor wedstrijddagen en een standaard bidon voor trainingen, zonder je kijkhoek op je fietscomputer te verliezen.
(incl. BTW)
De Profile design HSA 800 EVO is een verbeterde versie van de HSF AERO HC 800, met een geoptimaliseerde Garmin-montage en een verfijnd achterdekselmechanisme. Dit systeem biedt alle essentiële functies voor een aerobar-drinksysteem, aangevuld met premium verbeteringen voor maximaal gebruiksgemak en prestaties. Daarnaast heeft de houder een licht verlaagde V-vorm, zodat de bidon goed gepositioneerd blijft tussen de aerobar-extensions en niet interfereert met een smalle armpositie. De montagebeugel is offset, waardoor de bidon verder naar achteren geplaatst kan worden. Dit voorkomt dat de bidon te ver naar voren komt en moeilijk bereikbaar wordt.
€130,-
€116,95Je bespaart €13,05 (incl. BTW)
Het Profile Design HSF 800 drinksysteem is een minimalistische benadering van het verstrekken van de maximale veelzijdigheid voor een flessen ouder voor tussen de armen. Het lage gewicht, de hoge retentie, het setback bevestigingspunt en de geïntegreerde computerbevestiging geven alles wat je nodig hebt en niets wat je niet nodig hebt. De houder is zo geplaatst dat het middelpunt van de flesbouten ruim achter het bevestigingspunt kan zitten. Hierdoor kan de kooi/fles verder naar achteren worden geplaatst op aerobars die anders de bidon naar voren zouden duwen tot het punt waar deze onbereikbaar wordt. De houder heeft een iets afgezakte V-vorm om hem tussen de verlengstukken te centreren en het risico te verkleinen dat de bidon in de weg zit bij smalle armsteunen. De houder is geschikt voor een groter aantal extensiebreedtes dan de vorige modellen.
€109,95
€99,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Xlab Torpedo Refresh Kit is bedoeld om hem er weer als nieuw uit te laten zien en te laten presteren!
(incl. BTW)
De Profile Design Aero HC drinksysteem wit is een gestroomlijnd drinksysteem dat op het opzetstuur wordt gemonteerd en waarmee je met behulp van een rietje makkelijk gehydrateerd kan blijven. Op deze manier hoef je niet van positie te veranderen om te drinken en kan je jezelf volledig concentreren op de weg voor je. De fles heeft een capaciteit van ca. 830 ml en is met een handige dop aan de bovenkant snel bij te vullen.
€73,95
€59,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Het Profile Design HSF 800+ premium drinksysteem is een minimalistische benadering van het verstrekken van de maximale veelzijdigheid voor een flessen ouder voor tussen de armen. Het lage gewicht, de hoge retentie, het setback bevestigingspunt en de geïntegreerde computerbevestiging geven alles wat je nodig hebt en niets wat je niet nodig hebt. De houder is zo geplaatst dat het middelpunt van de flesbouten ruim achter het bevestigingspunt kan zitten. Hierdoor kan de kooi/fles verder naar achteren worden geplaatst op aerobars die anders de bidon naar voren zouden duwen tot het punt waar deze onbereikbaar wordt. De houder heeft een iets afgezakte V-vorm om hem tussen de verlengstukken te centreren en het risico te verkleinen dat de bidon in de weg zit bij smalle armsteunen. De houder is geschikt voor een groter aantal extensiebreedtes dan de vorige modellen. Bovendien is de vorm van de bidon zo ontworpen dat hij de kooi aan de wind onttrekt. We hebben er alles aan gedaan om de voorkant zo klein mogelijk te houden, zodat er geen luchtweerstand ontstaat.
€134,95
€119,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > Profile Design Aeria ultimate drinksysteem zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.