Profile Design HSA 800 EVO  3064-407 10% Korting

Profile Design HSA 800 EVO

3064-407 | Schrijf de eerste review! 112452 112452 723660011888

De Profile design HSA 800 EVO is een verbeterde versie van de HSF AERO HC 800, met een geoptimaliseerde Garmin-montage en een verfijnd achterdekselmechanisme.

Dit systeem biedt alle essentiële functies voor een aerobar-drinksysteem, aangevuld met premium verbeteringen voor maximaal gebruiksgemak en prestaties.

Daarnaast heeft de houder een licht verlaagde V-vorm, zodat de bidon goed gepositioneerd blijft tussen de aerobar-extensions en niet interfereert met een smalle armpositie.

De montagebeugel is offset, waardoor de bidon verder naar achteren geplaatst kan worden. Dit voorkomt dat de bidon te ver naar voren komt en moeilijk bereikbaar wordt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€130,-

116,95 €116,95

Je bespaart €13,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken
-Flexibele drinkslang met bijtventiel en magnetische bevestiging voor eenvoudig drinken tijdens het fietsen
-Geïntegreerde Garmin-houder, die optioneel verwijderd kan worden
-Nieuw montagemodel, compatibeler dan eerdere versies
-Hoogwaardige bidonhouder met verbeterde grip en stevigheid
-Achterdeksel is afneembaar, waardoor schoonmaken eenvoudig is
-Lekvrije vuldop, voorkomt spatten en morsen tijdens het rijden

Technische Specificaties
Bidoninhoud: 800 ml (27 oz)
Bidonmateriaal: BPA-vrij, voedselveilig HDPE
Compatibiliteit: HSA 800 EVO-bidon of standaard fietsbidon
Computercompatibiliteit: Garmin (optioneel verwijderbaar), Wahoo (adapters beschikbaar via derden)
Cage / BTA-materiaal: Nylon en glasvezel geïnjecteerde constructie
Montage-offset: 30 mm
Montage-drop: 10 mm
Vereiste extension-breedte: 80 mm - 120 mm (center-to-center)
Kleur: Zwart
Gewicht: 387 g (totaal systeem), 100 g (beugel alleen)

Specificaties
  • Merken Profile Design
  • Uitvoering Drinksysteem
  • Kleur Zwart
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Evoc Comet Bite Valve carbon/grey 7% Korting Evoc Comet Bite Valve carbon/grey (601125121)

De EVOC Comet Bite Valve zorgt voor een krachtige en soepele waterdoorstroming tijdens het sporten. Dankzij het geoptimaliseerde bijtventiel drink je sneller en met minder inspanning. Het ergonomische ontwerp ligt comfortabel in de mond en is eenvoudig in gebruik. Een duurzame upgrade voor je EVOC hydratatiesysteem.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€12,95

€11,95

  Je bespaart €1,- (incl. BTW)

Evoc Magnetic Tube Clip zwart 7% Korting Evoc Magnetic Tube Clip zwart (901101100)

De EVOC Magnetic Tube Clip houdt de drinkslang van je hydratatiesysteem stevig op zijn plek tijdens het sporten. Dankzij de extra sterke magneet heb je altijd snelle en eenvoudige toegang tot je drinkslang. Eenvoudig te bevestigen aan heupband, rugzak of vest. Een praktische upgrade voor elke EVOC hydration setup.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€12,95

€11,95

  Je bespaart €1,- (incl. BTW)

Profile Design HSF Aerodrink 880ml drinksysteem zwart 3% Korting Profile Design HSF Aerodrink 880ml drinksysteem zwart (3064-325)

De Profile Design HSF Aerodrink 880 treedt in de voetsporen van de Aerodrink met vernieuwde functies.  Dit Front-end drinksysteem is eenvoudig te monteren tussen de aerobars, zodat je niet van je aeropositie hoeft af te wijken om je vocht op peil te houden.  

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€79,95

€76,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Profile Design Aero HC drinksysteem wit 6% Korting Profile Design Aero HC drinksysteem wit (3590-331)

De Profile Design Aero HC drinksysteem wit is een gestroomlijnd drinksysteem dat op het opzetstuur wordt gemonteerd en waarmee je met behulp van een rietje makkelijk gehydrateerd kan blijven. Op deze manier hoef je niet van positie te veranderen om te drinken en kan je jezelf volledig concentreren op de weg voor je. De fles heeft een capaciteit van ca. 830 ml en is met een handige dop aan de bovenkant snel bij te vullen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€73,95

€68,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Evoc Hydration Bladder Insulated 2L 6% Korting Evoc Hydration Bladder Insulated 2L (601123121)

De EVOC Hydration Bladder Insulated 2L is een geïsoleerde drinkzak die optimale hydratatie biedt, zelfs in koude omstandigheden. Dankzij de geïsoleerde slang en verbeterde waterdoorstroming blijf je eenvoudig drinken tijdens winterse activiteiten. Het lekvrije SLIDE SEAL™ systeem maakt vullen snel en betrouwbaar. Ideaal voor sneeuwsport, winterritten en koude outdooravonturen.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€49,95

€46,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

XLAB Torpedo versa slim zwart 12% Korting XLAB Torpedo versa slim zwart (XLTVSB-BLACK)

De XLAB Torpedo versa slim is een aerodynamisch drinksysteem met vooraan een directe montage. Een snelle en eenvoudige montage voor een geïntegreerde uitstraling. De koolstofvezel plaat en houder geven u de perfecte balans tussen duurzaamheid en gewicht. De positie van de computerhouder zit precies waar u die wilt hebben en is geschikt voor Cateye, Garmin, Polar, Sigma en Wahoo.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€164,95

€144,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > Profile Design HSA 800 EVO

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.