
De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen.
Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd.
Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen.
Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand.
Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren.
Voor het monteren hiervan is een profile design tri stem nodig
€150,-
€129,95Je bespaart €20,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
-De Aeroflow bidon is verkrijgbaar in drie maten (700,900,1050 ml) en is perfect te combineren met de Tri Stem.
-De HSF/Aeroflow bidon biedt alle essentiële kenmerken van een aerobar-drinksysteem, aangevuld met enkele premium functies:
-Flexibele drinkslang met bijtventiel en magnetische bevestiging voor eenvoudig drinken tijdens het fietsen.
-Uitneembaar bovenkapje voor eenvoudige reiniging.
-Veilig afsluitbare vuldop om spatten te voorkomen.
-Snelvuldeksel voor eenvoudig en snel bijvullen tijdens races.
Voor het monteren hiervan is een profile design tri stem nodig
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het XLAB Torpedo Versa 500 hydratatiesysteem is een innovatief en aerodynamisch drinkreservoir voor triatlon- en tijdritfietsen. Dit systeem is ontworpen voor optimale prestaties en gebruiksgemak en werd als enige accessoire in de fietsindustrie genomineerd voor de Interbike Innovation Award. Met een prijswinnend telescopisch computermontagesysteem schakel je eenvoudig tussen een navulbare fles voor wedstrijddagen en een standaard bidon voor trainingen, zonder je kijkhoek op je fietscomputer te verliezen.
(incl. BTW)
Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem zwart heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.
€122,95
€99,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
De Profile Design B-tab basebar mount heeft een laag profiel, horizontaal gemonteerde, precisie bewerkte aluminium BTA mount die een standaard bidonhouder of het Aero HC systeem kan dragen. Hij is voorzien van de veelzijdige Side Axis Kage waarmee de rijder kan kiezen voor een linker- of achterontgrendeling met de mogelijkheid om het Aero HC-systeem te monteren. Een alternatief gebruik is om de beugel naar voren te draaien voor een verticale montage positie.
€39,95
€34,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 zwart LITE biedt je de mogelijkheid om je bidon heel makkelijk bij de hand te hebben, met bovenop de bidonhouder een Garmin fietscomputer standaard die een kwartslag gedraaid is.
Eenvoudig te installeren, dit systeem bevat alles wat u nodig hebt; een montageplaat, een Garmin computersteun en een bidon.
Het korte, compacte ontwerp van slechts 145 mm dat je met alle vrijheid gebruik kunt maken van je aerobar.
Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word EXCLUSIEF bidon geleverd.
(incl. BTW)
Het Xlab rietje voor de torpedo zorgt alleen voor vloeistofopname, geen luchtopname die een opgeblazen gevoel veroorzaakt. De bijtklep houdt de vloeistof bovenin het rietje om sneller te kunnen drinken. Aansluiting: 11" slang met bijtventiel.
(incl. BTW)
Blijf gehydrateerd tijdens je grote wedstrijd met de XLAB Torpedo drinksysteem versa 200 rood. De lekvrije fles van 769 ml beschikt over een super aerodynamische design en heeft een transpirant venster waardoor je kunt hoeveel water er nog in de fles zit. Met de bekende Torpedo high-flow bite valve kan je snel en gemakkelijk drinken en doormiddel van het flexibele rietje kan dit vanuit meerdere posities. De Torpedo-fles is gemonteerd in een duurzame bidonhouder, hierdoor kan de Torpedo ook eenvoudig verwisseld worden door standaard bidons. De bidonhouder is bevestigd op XLab's nieuwe Versa-montageplaat. Deze niet-stuiterende plaat zorgt ervoor dat de bidonhouder en het telescopische Garmin computersteun niet rammelen en blijven veilig op hun plek zitten. De plaat kan met twee duurzame klittenbandriemen behulp van eenvoudig en snel op je aerobar worden gemonteerd.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > Profile Design HSF Aeroflow 700ml
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.