XLAB Hydroblade drinksysteem zwart  2752 Uitverkoop

XLAB Hydroblade drinksysteem zwart

2752 | Schrijf de eerste review! 37056 37056 817195012264

De XLAB Hydroblade drinksysteem zwart biedt een goede oplossing voor triatleten die makkelijk en snel tijdens de rit willen drinken, met dit handsfree drinksysteem heb je altijd maximale controle, en het strakke ontwerp zorgt voor een goede aerodynamica.

Ontworpen met behulp van Numerieke stromingsleer (CFD) -technologie, is de vorm van de fles geoptimaliseerd voor ultieme aerodynamische efficiëntie op de weg.

De Hydroblade stelt je instaat om makkelijk en snel drinken via het bijtventiel rietje, zodat je jezelf volledig kunt concentreren op de weg die voor je ligt.

Met een capaciteit van 828 ml en een snelle vulopening, is er geen betere manier om gehydrateerd te blijven tijdens de training of de wedstrijd.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€64,95

54,95 €54,95

Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

XLAB Hydroblade drinksysteem zwart

Eigenschappen:
- Hands-free drinken
- Eenvoudig te vullen met behulp van de quick-fill opening
- Het bijtventiel houdt het rietje vol zodat de volgende slok nog sneller gaat
- D CFD aerodynamische vorm minimaliseerd de weerstand
- Wordt geleverd met handige clip-on klemmen
- Geschikt voor een breed scala aan aerobars - 80-160 mm
- Geschikt voor verlengstukken met een diameter van 22,2 mm diameter
- Capaciteit: 828 ml
- Gewicht: 263 gram

Specificaties
  • Merken XLAB
  • Uitvoering Drinksysteem
  • Kleur Zwart
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Profile Design Aeria ultimate drinksysteem zwart 25% Korting Profile Design Aeria ultimate drinksysteem zwart (3590-383)

Het Profile Design Aeria ultimate drinksysteem zwart is ontworpen om in combinatie met de Aeria ultimate wing je fiets om te toveren tot een echte 'superbike'. Dit drinksysteem kan daarom alleen maar gemonteerd worden op een Aeria ultimate stuurpen van Profile design. Uitgerust met de "no splash" bijvul opening, een rietje met vastzet-clip die voor een gestroomlijnde luchtstroom zorgt en een afneembare computersteun.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€119,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Profile Design Bottle Kit voor het FC25 drinksysteem Profile Design Bottle Kit voor het FC25 drinksysteem (3590-389)

Profile Design Bottle Kit voor het FC25 drinksysteem. Zowel de FC25 als de FC35 bevatten nu een zelfsluitend bijtventiel voor optimale controle van de vloeistoftoevoer.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€64,95

 (incl. BTW)

Evoc Comet Bite Valve carbon/grey 7% Korting Evoc Comet Bite Valve carbon/grey (601125121)

De EVOC Comet Bite Valve zorgt voor een krachtige en soepele waterdoorstroming tijdens het sporten. Dankzij het geoptimaliseerde bijtventiel drink je sneller en met minder inspanning. Het ergonomische ontwerp ligt comfortabel in de mond en is eenvoudig in gebruik. Een duurzame upgrade voor je EVOC hydratatiesysteem.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€12,95

€11,95

  Je bespaart €1,- (incl. BTW)

Evoc Hydration Bladder 3L 6% Korting Evoc Hydration Bladder 3L (601124121)

De EVOC Hydration Bladder 3L is een lekvrije drinkzak die zorgt voor eenvoudige en veilige hydratatie tijdens elke sportieve activiteit. Dankzij het SLIDE SEAL™ systeem is de drinkzak snel te vullen en betrouwbaar afgesloten. De flexibele slang met BLASTER BITE VALVE maakt drinken onderweg moeiteloos. Ideaal voor fiets-, outdoor- en multisportgebruik.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€46,95

€43,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Profile Design FC25 drinksysteem zwart 18% Korting Profile Design FC25 drinksysteem zwart (3590-378)

Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem zwart heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€122,95

€99,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Evoc Hydration Bladder 1,5L 6% Korting Evoc Hydration Bladder 1,5L (601121121)

De EVOC Hydration Bladder 1,5L is een lekvrije drinkzak die zorgt voor eenvoudige en veilige hydratatie tijdens elke sportieve activiteit. Dankzij het SLIDE SEAL™ systeem is de drinkzak snel te vullen en betrouwbaar afgesloten. De flexibele slang met BLASTER BITE VALVE maakt drinken onderweg moeiteloos. Ideaal voor fiets-, outdoor- en multisportgebruik.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€43,95

€40,95

  Je bespaart €3,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Hydroblade drinksysteem zwart

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.