
Met de XLAB Hydroblade Road blijf je gehydrateerd zonder afleiding, ontworpen voor handsfree drinken tijdens het fietsen.
Dit innovatieve systeem maakt het mogelijk om eenvoudig te drinken en bij te vullen, zonder je focus van de weg te verliezen.
Met de Hydroblade ben je altijd verzekerd van een soepele, efficiënte en aerodynamische manier om gehydrateerd te blijven tijdens het fietsen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Handsfree hydratatie – Drink gemakkelijk via de rietje met bijtventiel, zodat je volledig gefocust blijft op de weg.
-Innovatieve ClickCover – De gripvaste trekflap maakt openen eenvoudig. Vul snel bij via de Split Cap, ideaal voor snelle navullingen zonder morsen.
-Geavanceerd bijtventiel – Vermindert luchtinname om een opgeblazen gevoel te voorkomen en zorgt voor een soepele drinkervaring.
-Stabiel ontwerp – Dankzij de platte onderkant blijft de fles rechtop staan op een tafel of aanrecht wanneer gevuld.
-Binnen 5 minuten gemonteerd – Inclusief universele nylon composiethouder, siliconen band en 4 bevestigingsbouten voor stevige montage.
-Past op vrijwel elke fiets – Geschikt voor sturen met een standaard 31.8 mm diameter.
-Veilig en stabiel – De vier-boutsbevestiging met anti-tril Loctite voorkomt verschuiven, rammelen of losraken.
-Gestroomlijnd ontwerp – Geoptimaliseerd met Computational Fluid Dynamics (CFD) om luchtweerstand te minimaliseren.
-Ingebouwde luchtstroomgeleiders – Verminderen extra weerstand en verbeteren de aerodynamica.
Compatibiliteit en specificaties:
-Geschikt voor alle weg-, gravel- en offroad-oppervlakken
-Capaciteit: 828 ml (28 oz)
-Kleuren: Zwart of Transparant
-Gewicht: 285 gram (leeg)
-Materiaal fles: HDPE-voedselveilig BPA-vrij plastic (Conform EU No 10/2011, FDA 21 CFR 177.1520)
-Hydroblade Mount & Deksel: Nylon composiet
Inclusief:
-Hydroblade fles met bijtventiel en spatwaterdicht deksel
-Navuldop voor snelle en gemakkelijke hervulling
-Hydroblade Universele Mount met siliconen retentieband en 4 bevestigingsbouten
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Met de XLAB Hydroblade Road blijf je gehydrateerd zonder afleiding, ontworpen voor handsfree drinken tijdens het fietsen. Dit innovatieve systeem maakt het mogelijk om eenvoudig te drinken en bij te vullen, zonder je focus van de weg te verliezen. Met de Hydroblade ben je altijd verzekerd van een soepele, efficiënte en aerodynamische manier om gehydrateerd te blijven tijdens het fietsen.
(incl. BTW)
Het XLAB Torpedo Versa 500 hydratatiesysteem is een innovatief en aerodynamisch drinkreservoir voor triatlon- en tijdritfietsen. Dit systeem is ontworpen voor optimale prestaties en gebruiksgemak en werd als enige accessoire in de fietsindustrie genomineerd voor de Interbike Innovation Award. Met een prijswinnend telescopisch computermontagesysteem schakel je eenvoudig tussen een navulbare fles voor wedstrijddagen en een standaard bidon voor trainingen, zonder je kijkhoek op je fietscomputer te verliezen.
(incl. BTW)
De Profile Design HSF Aerodrink 880 treedt in de voetsporen van de Aerodrink met vernieuwde functies. Dit Front-end drinksysteem is eenvoudig te monteren tussen de aerobars, zodat je niet van je aeropositie hoeft af te wijken om je vocht op peil te houden.
€79,95
€76,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen. Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd. Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand. Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren. Voor het monteren hiervan is een profile design tri stem nodig
€150,-
€129,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De XLAB Torpedo Kompact 125 zwart is het alles-in-één drinksysteem voor triatleten en tijdritfietsers die maximale prestaties en minimale afleiding zoeken. Met een verbeterde computerhouder, SecureClip™ bevestiging en bijgeleverde Aqua-Shot bidon, heb je al je data en hydratatie direct binnen handbereik, perfect tussen je aerobars gemonteerd, zonder gedoe met kabelbinders of losse onderdelen. Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word INCLUSIEF bidon geleverd en EXCLUSIEF Garmin computer.
(incl. BTW)
Profile Design Bottle Kit voor het FC25 drinksysteem. Zowel de FC25 als de FC35 bevatten nu een zelfsluitend bijtventiel voor optimale controle van de vloeistoftoevoer.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Hydroblade Road drinksysteem transparant
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.