Blijf gehydrateerd tijdens je grote wedstrijd met de XLAB Torpedo drinksysteem versa 200 rood.
De lekvrije fles van 769 ml beschikt over een super aerodynamische design en heeft een transpirant venster waardoor je kunt hoeveel water er nog in de fles zit.
Met de bekende Torpedo high-flow bite valve kan je snel en gemakkelijk drinken en doormiddel van het flexibele rietje kan dit vanuit meerdere posities.
De Torpedo-fles is gemonteerd in een duurzame bidonhouder, hierdoor kan de Torpedo ook eenvoudig verwisseld worden door standaard bidons.
De bidonhouder is bevestigd op XLab's nieuwe Versa-montageplaat. Deze niet-stuiterende plaat zorgt ervoor dat de bidonhouder en het telescopische Garmin computersteun niet rammelen en blijven veilig op hun plek zitten.
De plaat kan met twee duurzame klittenbandriemen behulp van eenvoudig en snel op je aerobar worden gemonteerd.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
19% Korting
Profile Design HSF Aeroflow 900ml
(3064395)
De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen. Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd. Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand. Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren. Voor het monteren hiervan is een profile design tri stem nodig
€155,-
€124,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
21% Korting
Profile Design Aero HC bracket kit
(3590346)
De Profile Design Aero HC Mount is een bracket voor het HC-drinksysteem van Profile Design. Met dit systeem zorg je ervoor dat je gemakkelijk in je tijdrithouding kunt drinken. De houder is gemakkelijk te bevestigen en geschikt voor opzetsturen waarvan de armleuningen maximaal 130 millimeter uit elkaar staan. Dankzij deze HC Mount houder is je HC-bidon op de meest aerodynamische manier gepositioneerd.
€31,95
€24,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
4% Korting
Profile Design Aerodrink BTA bracket
(3064362)
Met de Profile Design Aerodrink BTA bracket kun je verschillende drinksystemen van profile design aan de extensions van je opzetstuur monteren. Dit zorgt ervoor dat je altijd voldoende sportdrank of water mee kunt nemen en dat op een gestroomlijnde manier. De BTA bracket is compatible met FC25, FC35, AeroHC, standaard bidon, Aerodrink en Aqualite drinksystemen en is aanpasbaar voor een breedte van 80-140mm. Zijn lage gewicht van maar 130 gram bewijst maar weer eens dat voldoende drinken op de fiets niet veel extra gewicht met zich mee hoeft te brengen.
€40,95
€38,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 zwart
(2644)
De XLAB Torpedo Kompact 125 zwart is het alles-in-één drinksysteem voor triatleten en tijdritfietsers die maximale prestaties en minimale afleiding zoeken. Met een verbeterde computerhouder, SecureClip™ bevestiging en bijgeleverde Aqua-Shot bidon, heb je al je data en hydratatie direct binnen handbereik, perfect tussen je aerobars gemonteerd, zonder gedoe met kabelbinders of losse onderdelen. Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word INCLUSIEF bidon geleverd en EXCLUSIEF Garmin computer.
(incl. BTW)
18% Korting
Profile Design FC25 drinksysteem zwart
(3590-378)
Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem zwart heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.
€122,95
€99,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
XLAB Torpedo Bidonhouder aluminium zwart
(XLTMAB)
De XLAB Torpedo Bidonhouder aluminium is een eersteklas bidonhouder van hoge kwaliteit die rechtstreeks op uw clip-on aero bars kan worden bevestigd, zodat u uw hydratatie en navigatie direct op uw stangen gemonteerd zit terwijl u zich in uw aero-positie bevindt. Xlab is gespecialiseerd in het maken van accessoires van topklasse om uw prestaties op de fiets direct te verbeteren.
(incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Torpedo drinksysteem versa 200 rood
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.