12% Korting
De XLAB Torpedo versa slim is een aerodynamisch drinksysteem met vooraan een directe montage.
Een snelle en eenvoudige montage voor een geïntegreerde uitstraling.
De koolstofvezel plaat en houder geven u de perfecte balans tussen duurzaamheid en gewicht.
De positie van de computerhouder zit precies waar u die wilt hebben en is geschikt voor Cateye, Garmin, Polar, Sigma en Wahoo.
€164,95
€144,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ondersteunt de meeste Aerobar direct-mounts:
- Cervelo EX11 Monobars
- Cervelo EX10 Extension Assemblies
- Trek/Bontrager Speed Concept Monobar Extensions
- Argon 18 E-119 Tri+ Disc cockpit montage
Kenmerken:
- De carbon bidonhouder heeft een grijpkracht van 2,5 kilogram om uw bidon vast te houden.
- De computerhouder zit precies op de plek waar u goed zicht heeft op uw computer.
- Snelle montage in minder dan 5 minuten.
Inhoud: 768 ml
Gewicht: 280 gram
Lengte: 266 mm (van de computerhouder tot de achterkant van de bidonhouder)
Let op: Wahoo fietscomputer niet in inbegrepen.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
XLAB torpedo reload kit zwart
(XLRLK)
Upgrade uw Torpedo Bottle naar het nieuwe zwarte Super-Sealed Anti-Leak Design! De kit bevat alles wat je nodig hebt om je Torpedo Bottle te vervangen. Het is het snelste BTA systeem met een echt aerodynamisch ontworpen zwarte fles.
(incl. BTW)
XLAB Torpedo Versa 500 drinksysteem zwart
(2452)
Het XLAB Torpedo Versa 500 hydratatiesysteem is een innovatief en aerodynamisch drinkreservoir voor triatlon- en tijdritfietsen. Dit systeem is ontworpen voor optimale prestaties en gebruiksgemak en werd als enige accessoire in de fietsindustrie genomineerd voor de Interbike Innovation Award. Met een prijswinnend telescopisch computermontagesysteem schakel je eenvoudig tussen een navulbare fles voor wedstrijddagen en een standaard bidon voor trainingen, zonder je kijkhoek op je fietscomputer te verliezen.
(incl. BTW)
XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 zwart LITE
(XK125BLNB)
De XLAB Bidonhouder torpedo kompact 125 zwart LITE biedt je de mogelijkheid om je bidon heel makkelijk bij de hand te hebben, met bovenop de bidonhouder een Garmin fietscomputer standaard die een kwartslag gedraaid is.
Eenvoudig te installeren, dit systeem bevat alles wat u nodig hebt; een montageplaat, een Garmin computersteun en een bidon.
Het korte, compacte ontwerp van slechts 145 mm dat je met alle vrijheid gebruik kunt maken van je aerobar.
Let op: Deze XLAB kompact 125 bidonhouder word EXCLUSIEF bidon geleverd.
(incl. BTW)
18% Korting
Profile Design FC25 drinksysteem wit
(3590-385)
Compleet nieuw voor het nieuwe seizoen, het Profile Design FC25 drinksysteem wit heeft een lage constructie en wordt tussen de armen geplaatst (BTA, between-the-arms). Het super slanke model beweegt de inhoud van het hydration systeem fijnloos tussen de armen van de rijder voor een betere controle. Door een 'airfoil' design (BPA-fee) en 739 ml inhoud zorgt dit drink systeem voor aerodynamica, kracht en zeer veel comfort. Tevens uitgevoerd met een geïntegreerde computer bevestiging en een opslag bakje voor sportvoeding achterop.
€122,95
€99,95Je bespaart €23,- (incl. BTW)
3% Korting
Profile Design HSF Aerodrink 880ml drinksysteem zwart
(3064-325)
De Profile Design HSF Aerodrink 880 treedt in de voetsporen van de Aerodrink met vernieuwde functies. Dit Front-end drinksysteem is eenvoudig te monteren tussen de aerobars, zodat je niet van je aeropositie hoeft af te wijken om je vocht op peil te houden.
€79,95
€76,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
18% Korting
Profile Design HSF Aeroflow 1050ml
(3064396)
De Profile Design Aeroflow bidons zijn speciaal ontworpen voor triatlonfietsen met schijfremmen. Door de bidon dichter bij het frame te plaatsen, wordt de invloed van een volle bidon op het stuurgedrag verminderd. Dit zorgt voor betere controle en stabiliteit tijdens het fietsen. Het ontwerp is geoptimaliseerd voor modulaire stuur-/stuurpencombinaties, waarbij de zijkanten strategisch zijn gepositioneerd om de aerobar-klemmen en het ronde middenstuk van de bar te beschermen tegen windweerstand. Met de Profile Design Aeroflow bidon kies je voor een aerodynamisch en praktisch drinksysteem, ontworpen om je prestaties en efficiëntie op de fiets te maximaliseren. Voor het monteren hiervan is een profile design tri stem nodig
€160,-
€129,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Drinksystemen > XLAB Torpedo versa slim zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.