
Robuust en veelzijdig!
Zo is de PFP-8 de ideale vloerpomp voor het particuliere gebruik in garage, werkplaats enz.
De pomp heeft een universele pompkop, passend op sclaverand, auto en dunlopventiel.
€69,95
€54,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- universele pompkop, passend op sclaverand, auto en dunlopventiel
- robuuste stalen cilinder
- solide standvoet met geïntegreerde goed afleesbare manometer
- comfortabele greep van kunststof
- max. pompvermogen: 11 bar / 160 ps
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De XLAB Tire Mate mini fietspomp is een handige en compacte fietspomp. De fietspomp is idiaal voor elke fietser, door zijn kleine gewicht is de fietspomp handig mee te nemen. Een must have voor elke fietser!
(incl. BTW)
De BBB minipomp Co2 blaster mini combi zwart combineert een krachtige CO2-pomp met een slanke, lichtgewicht aluminium minipomp, waardoor je het beste van beide werelden hebt. Deze pomp is snel, eenvoudig en veilig in gebruik. Je kunt kiezen: gebruik de minipomp voor kleinere aanpassingen, of als je haast hebt, gebruik de meegeleverde 16-gram CO2-patroon om je band binnen enkele seconden op te pompen. Met de schuimrubber bescherming blijft zowel de cartridge als je fiets beschermd tijdens het oppompen.
€48,95
€43,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
De BBB minipomp Co2 Easyair pomp + cartridge zwart is ontworpen voor snelheid en gemak. Met een volledig aluminium pompkop en een CO2-patroon kun je je banden in een paar seconden oppompen. Het slimme ontwerp zorgt ervoor dat je de cartridge op de inflator kunt schroeven zonder dat deze direct opent, zodat jij volledige controle hebt over de luchtdruk. Dankzij de draaiknop kun je de hoeveelheid CO2 nauwkeurig doseren en de juiste druk bereiken. De EasyAir zorgt ervoor dat je snel weer op weg bent na een lekke band, zodat je volop kunt genieten van de rest van je rit.
€26,95
€23,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
De Profile Design CO2 patroonhouder set kan worden bevestigd aan alle bidonhouders van Profile Design die achter aan het zadel hangen. Kan worden bevestigd aan een van de achterste drinksystemen van Profile Design of onder een bidonhouder. De houders worden zonder patronen geleverd.
€18,95
€14,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
De BBB verlichtingset mini spark 2.0 combineert de krachtige Spark 20 (BLS-151) koplamp en het heldere Spark 20 (BLS-152) achterlicht om je volledige zichtbaarheid te bieden, ongeacht de omstandigheden. Deze veelzijdige set is perfect voor dagelijks gebruik en zorgt ervoor dat je elk uur van de dag klaar bent voor je rit. Met de meegeleverde micro-USB-kabel zijn beide lampen eenvoudig op te laden, zodat je altijd voorbereid bent.
€22,95
€20,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
De BBB DualPressure BMP-39 Minipomp is speciaal ontworpen voor mountainbikes.
De pomp past op Presta-, Schrader- en Dunlop-ventielen en pompt tot 21 bar/300 psi.
Voorzien van een ontluchtingsventiel voor een nauwkeurige luchtdrukafstelling.
€53,95
€48,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Fietspompen > ParkTool vloerpomp fietsgreedschap PFP-8
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.