
De BBB stuur road Aerobase biedt een aerodynamische en comfortabele oplossing voor fietsers die hun prestaties willen optimaliseren.
Het ergonomische ontwerp met verstelbare lengte en meerdere posities voor de armsteunen stelt je in staat om de perfecte rijpositie te vinden.
Dankzij het slimme klemmechanisme is het stuur eenvoudig te bevestigen en compatibel met zowel 25,4mm als 31,8mm sturen.
Ergo-bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor maximaal comfort.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Belangrijkste kenmerken:
Ergo-bend ontwerp
Voor een optimale aerodynamische houding tijdens lange ritten.
Verstelbare armsteunen
Meerdere posities en lengtes zorgen voor een persoonlijke pasvorm en ultiem comfort.
EVA-schuim armkussens
Lichtgewicht, ademend en schokabsorberend voor langdurige ondersteuning. Het schuim herstelt zich snel na gebruik en behoudt zijn veerkracht.
Compatibiliteit
Geschikt voor sturen met een diameter van 25,4mm en 31,8mm, eenvoudig te bevestigen dankzij het slimme klemmechanisme.
Specificaties:
- Materiaal: 6061 T6 Aluminium voor lichtgewicht en duurzaamheid.
- Lengte Aerobar: 365mm
- Armpad materiaal: EVA-schuim, vervangbaar voor langdurig gebruik.
- Gewicht: 504g
- Diameter: 22.2mm
Stuur center diameter
De AeroBase opzetstuur is compatibel met de meest voorkomende stuurdiameters, waaronder 25,4mm (voor tour- en stadsfietsen) en 31,8mm (voor racefietsen en mountainbikes). Zorg ervoor dat de stuur center diameter van je fiets overeenkomt om een perfecte pasvorm te garanderen.
Met de AeroBase opzetstuur ben je optimaal voorbereid op de wind, met een comfortabele, verstelbare positie en lichtgewicht ontwerp voor elke rit.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Profile Design Neosonic bracket kit biedt onze nieuwe generatie pasvormen met een grote offset voor een reeks toepassingen. Deze beugel is ontworpen om rijders de mogelijkheid te bieden de armsteunen ver achter de basebar te plaatsen om een compacte positie aan te nemen. Zeer geschikt voor gebruik met weg- en gravelfietsen om een comfortabele aeropositie mogelijk te maken zonder het zadel te verplaatsen.
€114,95
€104,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Profile Design Aerobar Bracket Riser kit is bedoeld om de opzetsturen te verhogen.
Combineren mogelijk met de T+ carbon-serie, T+ aluminium serie en ZBS aerobars.
Het verhogen van de armleuningen zorgt ervoor dat de comfortabele pols positie wordt gehandhaafd.
Dit kit bestaat uit 2 bracket risers. Meerdere kits kunnen worden gebruikt om de gewenste hoogte te bereiken.
Wordt geleverd inclusief montage bouten en moeren.
Niet aanbevolen voor gebruik met Carbon Stryke en T-Mag.
(incl. BTW)
Het BBB Aerolight Tijdritstuur BHB-58 met schuim gevulde armsteunen. Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig klemmechanisme, passend met 26.0/31,8 mm-racesturen. Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 470 gram.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
De Profile Design Subsonic bracket kit is gesmeed tot een slank ontwerp met een lage stapel. De stack is aanzienlijk lager dan bij de rest van het Sonic-assortiment, terwijl het bereik van de extensies en de breedte-instellingen behouden blijven. Het is compatibel met een 31,8mm basebar, onze riser kits en 22,2mm extensies in aluminium en carbon.
€169,95
€159,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm. Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst. Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Ontdek de Profile Design HSC 250 Aerodynamische Top Tube Hydratatieoplossing. De Profile Design HSC 250 is een innovatieve 250 ml bidon, speciaal ontworpen voor montage op de bovenbuis van je fiets. Dit systeem is ideaal voor atleten die vloeibare voeding gebruiken tijdens races of trainingen, en biedt een perfecte balans tussen hydratatie en energietoevoer zonder aerodynamisch nadeel.
€90,-
€78,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > BBB stuur road Aerobase zwart 22.2 - 31.8 mm
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.