
De Profile Design 1/Zero aluminium zadelpen is een uitstekende upgrade voor je fiets en een geweldige manier het gewicht van je fiets te vermindere zonder in te boeten op duurzaamheid.
De aluminium pilaar is sterk, stevig en duurzaam, terwijl de aluminium top is voorzien van een 2-pins kop met micro-adjust, waardoor het heel gemakkelijk is om hem in uw favorieten zadelpositie te zetten.
De bovenste en onderste klemmen verdelen de klemkrachten gelijkmatig om de spanning te minimaliseren, zodat ze veilig zijn voor stalen, titanium en carbon rails.
De zadelpen kan worden gebruikt in combinatie met een zadelbuis met een diameter van 27.2mm en 31.6mm.
€79,95
€71,95Je bespaart €8,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Profile Design Sonic bracket kit biedt een solide, gebruiksvriendelijke constructie samen met een toonaangevend bereik. Het is ook compatibel met de riser kits van Profile Design. De beugel is ontworpen voor 31,8mm stuur en 22,2mm extensies in aluminium of carbon.
(incl. BTW)
Het BBB Aerolight Tijdritstuur BHB-58 met schuim gevulde armsteunen. Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig klemmechanisme, passend met 26.0/31,8 mm-racesturen. Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 470 gram.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Ontdek de Profile Design HSC 250 Aerodynamische Top Tube Hydratatieoplossing. De Profile Design HSC 250 is een innovatieve 250 ml bidon, speciaal ontworpen voor montage op de bovenbuis van je fiets. Dit systeem is ideaal voor atleten die vloeibare voeding gebruiken tijdens races of trainingen, en biedt een perfecte balans tussen hydratatie en energietoevoer zonder aerodynamisch nadeel.
€90,-
€78,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
Deze Profile Design Canta SS racestuur is speciaal ontworpen voor een opklembalk met aerodynamische staven en een semi-anatomische vorm. Met een brede middenklem en verbeterd bereik waardoor de armleuningen dichter bij de rijder kunnen worden geplaatst. Verder maakt de Canta een compacte kabelgeleiding mogelijk.
€299,95
€269,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Profile Design UCM Aerobridge maakt het monteren van een fiets computer, hartslagmeter of een ander apparaat tussen de opzetstuur extensies mogelijk. In breedte verstelbaar van 70 tot 120 mm. Bevat klemmen voor buizen met een diameter van 22,2 en 26,0 mm.
(incl. BTW)
De Profile Design Supersonic Ergo+ 4525SLC carbon opzetstuur zwart biedt toonaangevende ergonomie, verstelbaarheid en een laag gewicht - het maximaliseren van uw comfort en snelheid. De Supersonic is het topmodel van de Flyt-serie beugels - met behulp van een innovatieve interne wigklem om de extensie veilig vast te houden. Het biedt eenvoudigere aanpassingen en een groter bereik dan alles wat ervoor kwam. Het is nu gekoppeld aan de nieuwe Ergo + armsteun die de populaire Ergo vorm neemt en voegt 40mm lengte en een nieuwe textuur kussen.
€314,95
€274,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design 1/Zero aluminium zadelpen
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.