10% Korting
De Profile Design Aeria T4 Aluminium opzetstuur combineert voortreffelijke technologie en verbazingwekkende aerodynamica.
Het biedt een lage aeropositie, maar alleen laag is niet genoeg.
De Aeria biedt een groot aantal instellingen om deze lage positie te optimaliseren
De stapelbare risers, de breedte van de armleuning, de lengte- en de rotatieaanpassing geven de gebruiker de vrijheid om het opzetstuur helemaal naar eigen wens in te stellen.
€399,95
€359,95Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Profile Design Aeria T4 Aluminium opzetstuur
Eigenschappen:
- stack : 55mm - 135mm (hoogste stapel beschikbaar van elke Profile Design -model )
- bereik : -60mm , -40mm , Of -30mm -10mm de beugel omgedraaid
- Extensie Aanpassing : 150MM - 305MM (T4+ Carbon Extensions)
- Extensie Drop : 0mm
- breedte: 42cm ( midden tot midden )
- Center Clamp Diameter : 31.8mm
- Armsteun Breedte : 155mm - 203mm
- gewicht : 850G
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
BBB Aerolight Tijdritstuur BHB-58
(2929055801)
Het BBB Aerolight Tijdritstuur BHB-58 met schuim gevulde armsteunen. Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig klemmechanisme, passend met 26.0/31,8 mm-racesturen. Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 470 gram.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
16% Korting
Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart
(3064-185)
Het Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart bescshikt over de F-13a opklapbare armsteunen, waardoor je het stuur op vele verschillende manieren kan instellen en gebruiken. Zo vindt jij altijd je ideale rijderspositie. Ook wordt dit opzetstuur onder je fietsstuur bevestigd waardoor je een nog diepere zitpositie kunt aannemen. Dit zorgt voor een extra lage luchtweerstand.
€199,95
€166,95Je bespaart €33,- (incl. BTW)
15% Korting
Profile Design Supersonic Ergo+ 35SLC carbon opzetstuur zwart
(3064-343)
Het Profile Design Supersonic Ergo+ 35SLC carbon opzetstuur zwart biedt toonaangevende ergonomie, verstelbaarheid en een laag gewicht - het maximaliseren van uw comfort en snelheid. De Supersonic is het topmodel van de Flyt-serie beugels - met behulp van een innovatieve interne wigklem om de extensie veilig vast te houden. Het biedt eenvoudigere aanpassingen en een groter bereik dan alles wat ervoor kwam. Het is nu gekoppeld aan de nieuwe Ergo+ armsteun die de populaire Ergo vorm neemt en 40mm lengte en een nieuwe textuur kussen toevoegt.
€314,95
€264,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
10% Korting
BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52
(2929055201)
Het BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 met schuim gevulde armsteunen.Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig snelspanmechanisme, compatibel met 26/31,8 mm-racesturen.
Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 504 gram.
€74,95
€66,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
10% Korting
Profile Design Ergo Injected Armsteun set
(3064-194)
De Profile Design Ergo Injected Armsteun heeft een vloeiend gebogen vorm, ontworpen om de ellebogen comfortabel te omsluiten en tegelijkertijd een goede ondersteuning en controle te bieden. Hetpatroon biedt 48 mogelijke configuraties door alleen maar de armleuning te verplaatsen. De Ergo is compatibel met alle huidige aerobars en eerdere modellen die gebruik maakten van de F-19, F-22, F-35 of F-40 armsteunen gebruikten.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
10% Korting
BBB stuur road Aeromax zwart 31.8 mm
(2929056001-BHB-60)
De BBB stuur road Aeromax opzetstuur is ontworpen voor ultieme aerodynamische prestaties en aanpasbaarheid. Met extra lange J-bend buizen en losse bevestigingsstukken voor de armsteunen, kun je dit stuur volledig afstemmen op jouw ideale zithouding. Het verstelbare ontwerp en de vervangbare schuimkussens zorgen voor langdurig comfort en ondersteuning tijdens lange ritten. J-bend Aerobar voor geoptimaliseerde aerodynamica met volledig verstelbare PU armsteunen Het praktische klemmechanisme is compatibel met zowel 31.8mm als 25.4mm sturen, waardoor de AeroMax een veelzijdige keuze is voor verschillende fietsen.
€85,95
€76,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Aeria T4 Aluminium opzetstuur
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.