De Profile Design Aerobar Bracket Riser kit is bedoeld om de opzetsturen te verhogen.
Combineren mogelijk met de T+ carbon-serie, T+ aluminium serie en ZBS aerobars.
Het verhogen van de armleuningen zorgt ervoor dat de comfortabele pols positie wordt gehandhaafd.
Dit kit bestaat uit 2 bracket risers. Meerdere kits kunnen worden gebruikt om de gewenste hoogte te bereiken.
Wordt geleverd inclusief montage bouten en moeren.
Niet aanbevolen voor gebruik met Carbon Stryke en T-Mag.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
BBB stuur road Aerocomfort zwart 22.2 - 31.8 mm
(2929055901-BHB-59)
De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemm De BBB stuur road Aerocomfort is ontworpen om je te helpen zelfs de zwaarste tegenwind met gemak te trotseren. Met dit opzetstuur bevestigd aan je fiets, geniet je van een comfortabele en aerodynamische rijpositie. Dankzij de verstelbare armsteunen en de comfortabele vorm kun je het stuur precies afstemmen op jouw persoonlijke voorkeur. Zo ben je altijd klaar om de wind te overwinnen! AeroComfort opzetstuur: Voor de meest winderige dagen. echanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.
€49,95
€44,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Profile Design Ergo+ Armrest Kit
(3064-354)
De Profile Design Ergo+ Armrest Kit neemt de vorm aan van onze populaire Ergo-armsteun en verlengt hem tot 124 mm om het contactoppervlak voor uw armen te vergroten en zo de druk op uw huid nog verder te verlagen.
Bovendien hebben we een nieuw oppervlaktepatroon ontwikkeld dat de grip vergroot en zweet afvoert.
De Ergo+ kan worden gecombineerd met elk van onze huidige en recente modellen aerobars als mogelijke comfortupgrade.
(incl. BTW)
10% Korting
BBB Aerolight Tijdritstuur BHB-58
(2929055801)
Het BBB Aerolight Tijdritstuur BHB-58 met schuim gevulde armsteunen. Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig klemmechanisme, passend met 26.0/31,8 mm-racesturen. Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 470 gram.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Profile Design Supersonic (J5) BTA Bridge
(3064-176)
De Profile Design Supersonic (J5) BTA Bridge is speciaal ontworpen voor integratie met de J5 beugel op de nieuwe T+ Carbon Aerobar Systems. Door de BTA bevestiging in het bracket systeem in te bouwen wordt de cockpit gestroomlijnd en worden de prestaties verbeterd, terwijl de bolt on bevestiging veilig blijft op de ruigste wegen. Door het systeem weg te halen van verlengstukken komen er meer handposities vrij en kunnen de kortste.
(incl. BTW)
10% Korting
BBB stuur road Aeromax zwart 31.8 mm
(2929056001-BHB-60)
De BBB stuur road Aeromax opzetstuur is ontworpen voor ultieme aerodynamische prestaties en aanpasbaarheid. Met extra lange J-bend buizen en losse bevestigingsstukken voor de armsteunen, kun je dit stuur volledig afstemmen op jouw ideale zithouding. Het verstelbare ontwerp en de vervangbare schuimkussens zorgen voor langdurig comfort en ondersteuning tijdens lange ritten. J-bend Aerobar voor geoptimaliseerde aerodynamica met volledig verstelbare PU armsteunen Het praktische klemmechanisme is compatibel met zowel 31.8mm als 25.4mm sturen, waardoor de AeroMax een veelzijdige keuze is voor verschillende fietsen.
€85,95
€76,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
10% Korting
BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm
(2929055801-BHB-58)
De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Aerobar Bracket Riser Kit
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.