
De carbon Stryke is het enige opzetstuur goed genoeg om de titel officiëel opzetstuur van de Ironman wereldwijd te mogen gebruiken.
Dit carbon opzetstuur is dan ook ontwerpen voor gebruik op de zwaarste evenementen ter wereld, daar waar een optimale mix van aerodynamica, comfort en gewicht het verschil tussen een goede en een toptijd kunnen maken.
€189,95
€140,-Je bespaart €49,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !
(incl. BTW)
De Profile Design Sonic bracket kit biedt een solide, gebruiksvriendelijke constructie samen met een toonaangevend bereik. Het is ook compatibel met de riser kits van Profile Design. De beugel is ontworpen voor 31,8mm stuur en 22,2mm extensies in aluminium of carbon.
(incl. BTW)
De Profile Design UCM Aerobridge maakt het monteren van een fiets computer, hartslagmeter of een ander apparaat tussen de opzetstuur extensies mogelijk. In breedte verstelbaar van 70 tot 120 mm. Bevat klemmen voor buizen met een diameter van 22,2 en 26,0 mm.
(incl. BTW)
Het Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart bescshikt over de F-13a opklapbare armsteunen, waardoor je het stuur op vele verschillende manieren kan instellen en gebruiken. Zo vindt jij altijd je ideale rijderspositie. Ook wordt dit opzetstuur onder je fietsstuur bevestigd waardoor je een nog diepere zitpositie kunt aannemen. Dit zorgt voor een extra lage luchtweerstand.
€199,95
€166,95Je bespaart €33,- (incl. BTW)
De BBB stuur road Aeromax opzetstuur is ontworpen voor ultieme aerodynamische prestaties en aanpasbaarheid. Met extra lange J-bend buizen en losse bevestigingsstukken voor de armsteunen, kun je dit stuur volledig afstemmen op jouw ideale zithouding. Het verstelbare ontwerp en de vervangbare schuimkussens zorgen voor langdurig comfort en ondersteuning tijdens lange ritten. J-bend Aerobar voor geoptimaliseerde aerodynamica met volledig verstelbare PU armsteunen Het praktische klemmechanisme is compatibel met zowel 31.8mm als 25.4mm sturen, waardoor de AeroMax een veelzijdige keuze is voor verschillende fietsen.
€85,95
€76,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design carbon stryke opzetstuur
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.