
De Profile Design Fastforward aluminium 3D zadelpen biedt een eenvoudige oplossing om op je standaard fiets een agressieve aero-positie te verkrijgen.
De zadelpen verandert de de hoek van je zadelbuis van 73 naar 78 graden en verplaatst je positie op de fiets tot 38 mm naar voren.
De pen kan worden gebruikt in combinatie met een zadelbuis met een diameter van 27.2mm en 31.6mm.
Ben je niet bereid om weer geld uit te geven voor een complet niet fiets dan bied de Fastforward aluminium 3D zadelpen de perfecte oplossing.
€99,95
€79,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BBB Aerobase Tijdritstuur BHB-52 met schuim gevulde armsteunen.Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig snelspanmechanisme, compatibel met 26/31,8 mm-racesturen.
Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 504 gram.
€74,95
€66,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
De Profile Design Supersonic (J5) BTA Bridge is speciaal ontworpen voor integratie met de J5 beugel op de nieuwe T+ Carbon Aerobar Systems. Door de BTA bevestiging in het bracket systeem in te bouwen wordt de cockpit gestroomlijnd en worden de prestaties verbeterd, terwijl de bolt on bevestiging veilig blijft op de ruigste wegen. Door het systeem weg te halen van verlengstukken komen er meer handposities vrij en kunnen de kortste.
(incl. BTW)
De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
De Profile Design Subsonic / Ergo / 39a Aerobar biedt een geavanceerde oplossing voor fietsers die een lage en smalle positie willen bereiken zonder in te leveren op comfort en verstelbaarheid. Met de Race-armsteunen is deze setup perfect voor triatleten en tijdrijders die hun frontale weerstand minimaliseren en optimale snelheid willen behalen. Met de Profile Design Subsonic / Ergo / 39a Aerobar kies je voor een uiterst aanpasbare, aerodynamische en ergonomische oplossing om je fietsprestaties naar een hoger niveau te tillen.
€260,-
€224,95Je bespaart €35,05 (incl. BTW)
De T2 wing is een volledig aluminium wingbar die een laag gewicht combineert met een optimale functionaliteit !
(incl. BTW)
Het BBB Aerolight Tijdritstuur BHB-58 met schuim gevulde armsteunen. Tweedelige set voor aluminium tijdritstuur.
Handig klemmechanisme, passend met 26.0/31,8 mm-racesturen. Verstelbare lengte van de grepen en twee mogelijke posities voor de armsteunen.
Het gewicht bedraagt 470 gram.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design Fastforward aluminium 3D zadelpen
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.