10% Korting
De Airstryke is een aluminium opzetstuur voor ieders budget. De scherpe prijs in combinatie met de eenvoudige maar doeltreffende verstelbaarheid maken dit stuur bij uitstek geschikt voor iedereen die opzoek is naar een eenvoudige manier om een aërodynamische positie op de fiets te creëeren.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Airstryke is een aluminium opzetstuur voor ieders budget. De scherpe prijs in combinatie met de eenvoudige maar doeltreffende verstelbaarheid maken dit stuur bij uitstek geschikt voor iedereen die opzoek is naar een eenvoudige manier om een aërodynamische positie op de fiets te creëeren.
Specificaties:
- Gesloten aluminium opzetstuur met opklapbare armsteunen.
- Verdraaibare (17 graden) en verschuifbare (40mm naar buiten en binnen) armsteunen
- 42mm in lengte verstelbaar
- Profile gepatendeerde opklapbare armsteunen.
- Multi-Fit systeem: past op sturen van 26 tot 31,8 mm dikte
- Gewicht: 655 gr
Geschikt voor: : 26.0mm & 31.8mm bars
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Profile Design Ergo Injected Armsteun set
(3064-194)
De Profile Design Ergo Injected Armsteun heeft een vloeiend gebogen vorm, ontworpen om de ellebogen comfortabel te omsluiten en tegelijkertijd een goede ondersteuning en controle te bieden. Hetpatroon biedt 48 mogelijke configuraties door alleen maar de armleuning te verplaatsen. De Ergo is compatibel met alle huidige aerobars en eerdere modellen die gebruik maakten van de F-19, F-22, F-35 of F-40 armsteunen gebruikten.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Profile Design Supersonic (J5) BTA Bridge
(3064-176)
De Profile Design Supersonic (J5) BTA Bridge is speciaal ontworpen voor integratie met de J5 beugel op de nieuwe T+ Carbon Aerobar Systems. Door de BTA bevestiging in het bracket systeem in te bouwen wordt de cockpit gestroomlijnd en worden de prestaties verbeterd, terwijl de bolt on bevestiging veilig blijft op de ruigste wegen. Door het systeem weg te halen van verlengstukken komen er meer handposities vrij en kunnen de kortste.
(incl. BTW)
10% Korting
BBB stuur road Aerolight zwart 22.2 - 31.8 mm
(2929055801-BHB-58)
De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemmechanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.
€75,95
€67,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
12% Korting
Profile Design Ergo+/Race+ Pad 10mm
(3064-355)
De Profile Design Ergo+/Race+ Pad 10mm heeft een nieuw oppervlakontwerp dat de grip in warme omstandigheden verbetert en een verbeterde duurzaamheid biedt. Merk op dat beide kussentjes specifiek zijn voor de plus serie armsteunen die 124 mm lang zijn.
€47,95
€41,95Je bespaart €6,- (incl. BTW)
16% Korting
Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart
(3064-185)
Het Profile Design Airstryke II opzetstuur zwart bescshikt over de F-13a opklapbare armsteunen, waardoor je het stuur op vele verschillende manieren kan instellen en gebruiken. Zo vindt jij altijd je ideale rijderspositie. Ook wordt dit opzetstuur onder je fietsstuur bevestigd waardoor je een nog diepere zitpositie kunt aannemen. Dit zorgt voor een extra lage luchtweerstand.
€199,95
€166,95Je bespaart €33,- (incl. BTW)
10% Korting
BBB stuur road Aerocomfort zwart 22.2 - 31.8 mm
(2929055901-BHB-59)
De BBB stuur road Aerolight is ontworpen om je te helpen sneller en comfortabeler te rijden door je in een aerodynamische positie te houden. Dit lichtgewicht opzetstuur met S-bend vorm biedt meerdere instelbare posities en een verstelbare lengte, zodat je de perfecte houding kunt vinden. Het slimme klemm De BBB stuur road Aerocomfort is ontworpen om je te helpen zelfs de zwaarste tegenwind met gemak te trotseren. Met dit opzetstuur bevestigd aan je fiets, geniet je van een comfortabele en aerodynamische rijpositie. Dankzij de verstelbare armsteunen en de comfortabele vorm kun je het stuur precies afstemmen op jouw persoonlijke voorkeur. Zo ben je altijd klaar om de wind te overwinnen! AeroComfort opzetstuur: Voor de meest winderige dagen. echanisme zorgt ervoor dat de AeroLight eenvoudig te bevestigen is op zowel 25,4mm als 31,8mm sturen, waardoor het compatibel is met verschillende fietsen. S-Bend Aerobar met verstelbare EVA-armkussens voor optimale aerodynamica.
€49,95
€44,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Home | Fietsaccessoires > Triathlon sturen > Profile Design opzetstuur Airstryke
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.