Assos Mille GT c2 GTS bibshort zwart heren  11.10.225.18 Uitverkoop

Assos Mille GT c2 GTS bibshort zwart heren

11.10.225.18 | Schrijf de eerste review! 63953 63953 2220000192651

De Assos Mille GT c2 GTS bibshort is gebaseerd op het ontwerp van de iconische GT met de dubbele zeem en efficiëntere ondersteunende stoffen is deze bibshort nog comfortabeler.

Dit is een must have voor amateur renners die maximale ondersteuning verlangen tijdens lange afstandsritten of profrenners die opzoek zijn naar extra comfort voor tijdens de trainingen.

Het extra gestabiliseerde A-Frame op de rug van de Xbib straps zorgen ervoor dat de bibshort perfect op de juiste positie blijft tijdens de rit.

De speciaal ontwikkelde Ossida stof is de ideale balans tussen spierondersteuning en draagcomfort.

De rondgebreide stof is gemaakt van ultradunne, elastische vezels voor een nauwsluitende pasvorm, ademend vermogen en fluweelzacht comfort rond je onderrug en dijen.

Dit zorgt voor een beter passende regular fit, die ideaal is voor alle rijstijlen en rijders.

Het hart van deze bibshort wordt door de volledig nieuw ontworpen zeem die uit een dubbel laags memory foam en honingraat overlay bestaat.

Deze meerlaagse zeem zorgt met zijn kraterCooler ventilatieopeningen en 3D structuur voor optimaal comfort en ventilatie.


Bekijk uitgebreide omschrijving

€189,95

149,95 €149,95

Je bespaart €40,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- 3D waffle: Een gepatenteerd drie laags geperforeerd schuim dat het ademend vermogen verhoogt en geen overgewicht heeft.
- A-Lock Engineering: c2-regularFit pasvorm verbeterd met nieuwe stoffen en processen om het broekje te stabiliseren en het kompres vast te zetten.
- ErgoBox: Een vierkant patroon dat de vulling aan de achterkant effectief omlijst voor extra stabiliteit.
- GoldenGate: Een gepatenteerde procestechniek die de naden langs de zijkanten van de pad onderbreekt, wat zorgt voor meer driedimensionale bewegingsvrijheid in dit gevoelige, altijd bewegende gebied.
- GTS Zomer zeem: Een nieuw zeem voor de Mille GTS serie, samengesteld uit twee verschillende schuimsoorten met het gepatenteerde honingraat bovenmateriaal - verder ontwikkeld voor optimale ondersteuning en ademend vermogen speciaal voor de zeer lange dagen in het zadel.
- KraterCooler: Een systeem van kleine gaatjes aan de voorkant van de pad die de luchtuitwisseling bevorderen, waardoor uw gevoelige lichaamsdelen koel blijven.
- OSSIDIA: Een 40 gauge rondgebreide stof voor betrouwbare ondersteuning en een fluweelzacht gevoel tegen de huid. 195 g/m2, SPF 50+, vocht afvoerend, geïntegreerde odorControl-mineralen om geurtjes te neutraliseren en de temperatuur te reguleren. Uiterst duurzaam.
- RegularFit: Geoptimaliseerd voor allround comfort in de rijpositie. De snit is iets losser dan onze skintight racingFit.
- SuperFlat Xbib: Een enkel stuk elastisch materiaal dat omgevouwen is tot een A-vormig frame. Met zijn beperkte rek biedt het extra steun voor het zitvlak.
- UltraLight Leg Grippers: Een lichte siliconencoating zorgt ervoor dat de short niet afzakt, zonder in te snijden.
- Vlinderpatroon: Het grootste deel van de stof omhelst zowel de onderrug als de benen en komt aan de achterkant samen. Het kleine aantal naden zorgt voor een consistentere ondersteuning, minder gewicht en meer comfort.
- ZeroWaist: Een met tape afgedichte stofrand afgewerkt zonder extra zoom voor de soepelste overgang tussen lichaam en short. Meer comfort minder gevoel van druk.

Materiaal samenstelling:
80% polyamide, 20% elastaan

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Mille GT
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer - lente
  • Categorie Assos zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Limited 6.0 bibshort zwart heren  10% Korting Gobik Limited 6.0 bibshort zwart heren (10-02-004-078)

De Gobik Limited 6.0 bibshort is perfect voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen en is geschikt voor dagelijkse training en lange ritten. Dit model is ontworpen voor fietsers die comfort verkiezen boven intense spiercompressie, terwijl het toch optimale prestaties levert tijdens trainingen en lange afstanden. De bibshort biedt een uitstekende pasvorm en ondersteuning, waardoor je je kunt concentreren op je rit zonder afleiding.  

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Sportful Total Comfort fietsbroek kort zwart heren Sportful Total Comfort fietsbroek kort zwart heren (1122009-002)

De Sportfull Total Comfort fietsbroek keert terug in een vernieuwde winterversie.  Met nieuwe verbeterde details zoals de reflecterende elementen aan de beenuiteinden en de slabberbanden die het gebruik door ruiters van verschillende hoogtes mogelijk maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€169,95

 (incl. BTW)

Castelli Espresso bibshort donkerblauw heren Castelli Espresso bibshort donkerblauw heren (4524002-456)

De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.

Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.

Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.

Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.

De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.

Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€160,-

 (incl. BTW)

Assos Equipe R bibshorts S11 zwart heren Assos Equipe R bibshorts S11 zwart heren (11.10.290.18)

De Assos EQUIPE R Bib Shorts S11 is ontwikkeld voor renners en fietsers die op zoek zijn naar pure prestaties. Met een compressieve pasvorm, ademende materialen en een stabiele racezeem blijf je gefocust, comfortabel en snel. Perfect voor intensieve trainingen, wedstrijden en zomerse ritten.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€190,-

 (incl. BTW)

Assos Equipe RS S11 fietsbroek lang Black Series heren Assos Equipe RS S11 fietsbroek lang Black Series heren (11.10.267.18)

De Assos Equipe RS S11 fietsbroek lang is de volgende generatie van onze WorldTour bibshorts. Opnieuw ontworpen met een lager gewicht, meer ademend vermogen en comfortabelere, om het lichaam sluitende compressie vanaf de taille tot aan de rauw gesneden beenopeningen. Met een langere beenlengte, +3cm ten opzichte van de standaardlengte.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€249,95

 (incl. BTW)

Castelli competizione 2 bibshort blauw heren Castelli competizione 2 bibshort blauw heren (4525004-424)

De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€109,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT c2 GTS bibshort zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.