Uitverkoop
De Assos Mille GT Half Shorts C2 zwart heren is de perfecte keuze voor wielrenners die op zoek zijn naar compromisloos comfort tijdens lange ritten, zónder bretels. Dankzij de ZeroPressure Waist sluit deze koersbroek perfect aan rond je taille, terwijl de 11 mm dikke Mille GT C2 zeem langdurige ondersteuning en demping biedt. Gemaakt van ademende Type.429-stof en afgewerkt met ultralichte been grippers, is deze short ideaal voor zomerse trainingen op de weg of indoor sessies. Topkwaliteit, zonder concessies, precies zoals je van Assos mag verwachten.
€134,95
€104,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling: 80% polyamide, 20% elastaan
De Assos Mille GT Half Shorts C2 is de verbeterde versie van de populaire Mille GT fietsbroek. Deze vernieuwde uitvoering biedt nóg meer comfort en ondersteuning voor lange zomerritten. Dankzij een dikkere zeem, minder naden en een lichtere constructie is dit een koersbroek die uitblinkt in gebruiksgemak, duurzaamheid én comfort, zónder bretels.
Een van de opvallendste verbeteringen zit in de tailleband. De zogeheten ZeroPressure Waist is een zachte, elastische en naadloze tailleband die de broek perfect op zijn plek houdt zonder in te snijden of af te zakken. Deze innovatie maakt het ontbreken van bretels geen gemis, ideaal voor wie op zoek is naar een strakke pasvorm met maximale bewegingsvrijheid.
De ingebouwde Mille GT C2 zeem is voorzien van 11 mm dik traagschuim en geoptimaliseerd voor lange ritten. Dankzij Shock-Absorb Damping Mono technologie biedt de zeem een uitstekende demping, terwijl de goldenGate constructie ervoor zorgt dat het meebeweegt met je lichaam. Het resultaat? Minder schuurplekken en optimaal comfort, zelfs tijdens intensieve inspanning.
De zeem is afgewerkt met 3D Waffle, een gepatenteerd drielaags geperforeerd schuim dat niet alleen zorgt voor maximale ventilatie, maar ook overtollig gewicht elimineert. Zo blijf je koel en droog, zelfs op warme zomerdagen.
De gebruikte Type.429-stof biedt een uitgebalanceerde combinatie van elasticiteit, compressie en ademend vermogen. Deze stof vormt zich perfect naar je lichaam en biedt lichte spierondersteuning tijdens het fietsen. Bovendien is het materiaal robuust genoeg om flink wat kilometers te weerstaan, zonder in te leveren op comfort of pasvorm.
Aan de broekspijpen vind je Ultralight Leg Grippers: een 6 cm brede band van elastaan die de broek stevig op zijn plek houdt, zonder gebruik te maken van siliconen. Dit voorkomt irritatie en maakt de broek geschikt voor langere ritten en warme omstandigheden.
De C2 AEPD regularFit pasvorm is afgeleid van Assos' racemodellen, maar geoptimaliseerd voor comfort. De broek sluit mooi aan, zonder te knellen. De standaard beenlengte en het ergonomische ontwerp maken deze short geschikt voor zowel wegtrainingen als indoor workouts.
De Assos Mille GT Half Shorts C2 is ontworpen met het oog op warme omstandigheden. Het ademende karakter van de stof, de comfortabele tailleband en het efficiënte zeem maken deze broek ideaal voor zomertrainingen en indoor sessies. Geen bretels, geen overbodige details, gewoon pure prestatie en comfort.
Ja, absoluut. De Assos Mille GT Half Shorts C2 is voorzien van het MILLE GT C2 zeem met 11 mm demping, speciaal ontworpen voor middellange tot lange ritten. De demping, pasvorm en ventilatie zorgen voor langdurig comfort op het zadel.
Nee, dit is een zogeheten half short zonder bretels. Dankzij de innovatieve ZeroPressure Waist blijft de broek echter uitstekend op zijn plek zitten, ook tijdens intensieve inspanningen.
Ja, de ademende stof, het lichte gewicht en het ontbreken van bretels maken deze short zeer geschikt voor indoor gebruik zoals op een fietstrainer of spinningfiets.
De pasvorm en het zeem zijn grotendeels gelijk, maar deze variant biedt meer bewegingsvrijheid rondom de romp door het ontbreken van bretels. Ideaal als je bretels als beperkend ervaart of vaak indoor traint.
Nee, de broek is niet wind- of waterdicht. Hij is ontworpen voor droge omstandigheden, met name tijdens warme lente- en zomerdagen.
De Ultralight Leg Grippers zijn 6 cm brede elastische banden die de broek stevig op zijn plek houden, zónder het gebruik van siliconen. Dit voorkomt huidirritatie terwijl de short toch stabiel blijft.
De regularFit biedt iets meer ruimte en comfort dan de strakke racingFit. Deze broek is dus iets vergevingsgezinder qua pasvorm, zonder in te leveren op prestatie.
Assos gebruikt een gestandaardiseerde maattabel. De broek is verkrijgbaar van maat S t/m XXL. We adviseren om je gebruikelijke maat te nemen; twijfel je, raadpleeg dan onze maattabel op de productpagina.
Dat is niet nodig, want de broek bevat al een geïntegreerde topklasse zeem. Extra onderlagen worden afgeraden, omdat ze kunnen zorgen voor wrijving of warmteophoping.
Was de broek binnenstebuiten op 30°C, gebruik geen wasverzachter en stop hem niet in de droger. Zo blijft de pasvorm, elasticiteit en het zeem in optimale conditie.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
22% Korting
Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart dames
(1907453-999000)
De Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart dames is een functionele bokser ontworpen voor zowel intensieve trainingen als voor gebruik in het dagelijkse leven. De gebreide structuur van de Fuseknit stof maakt het mogelijk om vocht op te nemen en snel af te voeren. Een zachte stof houdt je droog en comfortabel, terwijl de ergonomische pasvorm en het naadloze je van alle bewegingsvrijheid voorzien. De fietsboxer kan makkelijk gedragen worden onder in broek of loszittende shorts.
€44,95
€34,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Assos UMA GT Bib Short S11 Burgundy Red dames
(12.10.322.4U)
De Assos UMA GT Bib Short S11 is de ideale bib short voor dagelijks comfort en veelzijdig gebruik. Met een vernieuwd, lichter textiel, ademendere zeem en verbeterde bretelconstructie biedt deze fietsbroek betrouwbare prestaties op elke rit. De iets langere pijpen en vernieuwde grippers zorgen voor een moderne pasvorm en stabiele ondersteuning.
(incl. BTW)
16% Korting
Assos Equipe RS S11 fietsbroek lang Black Series heren
(11.10.267.18)
De Assos Equipe RS S11 fietsbroek lang is de volgende generatie van onze WorldTour bibshorts. Opnieuw ontworpen met een lager gewicht, meer ademend vermogen en comfortabelere, om het lichaam sluitende compressie vanaf de taille tot aan de rauw gesneden beenopeningen. Met een langere beenlengte, +3cm ten opzichte van de standaardlengte.
€249,95
€209,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
33% Korting
Craft Rise bibshort zwart dames
(1906079-999000)
De Craft Rise bibshort zwart dames is gemaakt van elastisch en duurzaam polyamide dat je droog en fris houdt gedurende de hele fietstocht. De ergonomisch gevormde bretels van mesh bieden een zeer goede pasvorm en extra ventilatie terwijl Infinity C4 Pad je beschermt tegen schuurplekken en stoten. De brede uiteinden van de broekspijpen zijn extra elastisch en zijn voorzien van een siliconenprint die zorgt voor een zekere pasvorm.
€79,95
€52,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
21% Korting
Castelli Espresso short fietsbroek zwart heren
(4524003-010)
De Castelli Espresso short fietsbroek is een uitstekende fietsbroek voor vele fietsdisciplines.
Met hun eenkleurige, heldere ontwerp zijn ze tijdloos en veelzijdig.
Gemaakt van zacht, zeer elastisch materiaal bieden ze de beste spierondersteuning en bewegingscomfort.
Met de hoogwaardige progettoX² Air Seamless zeem zijn ze ook ideaal voor lange en intensieve ritten.
De Espresso fietsbroek zal snel de favoriete fietsbroek van elke fietser worden.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€109,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Assos Dyora RSV bibshort S11 zwart dames
(12.10.293.18)
De Assos DYORA RSV S11 Bibshort Ultieme Raceprestatie en Compressie. De Assos DYORA RSV S11 Bibshort vertegenwoordigt de absolute top in wedstrijdtechnologie, ontworpen voor ultra-endurance races en intensieve trainingssessies. Dankzij geavanceerde compressietechnologieën en aerodynamische pasvorm biedt deze bibshort maximale ondersteuning en ongeëvenaard comfort voor de meest veeleisende ritten.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT half shorts C2 zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.