Uitverkoop
De Assos Mille GT Half Shorts C2 zwart heren is de perfecte keuze voor wielrenners die op zoek zijn naar compromisloos comfort tijdens lange ritten, zónder bretels. Dankzij de ZeroPressure Waist sluit deze koersbroek perfect aan rond je taille, terwijl de 11 mm dikke Mille GT C2 zeem langdurige ondersteuning en demping biedt. Gemaakt van ademende Type.429-stof en afgewerkt met ultralichte been grippers, is deze short ideaal voor zomerse trainingen op de weg of indoor sessies. Topkwaliteit, zonder concessies, precies zoals je van Assos mag verwachten.
€134,95
€100,95Je bespaart €34,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaalsamenstelling: 80% polyamide, 20% elastaan
De Assos Mille GT Half Shorts C2 is de verbeterde versie van de populaire Mille GT fietsbroek. Deze vernieuwde uitvoering biedt nóg meer comfort en ondersteuning voor lange zomerritten. Dankzij een dikkere zeem, minder naden en een lichtere constructie is dit een koersbroek die uitblinkt in gebruiksgemak, duurzaamheid én comfort, zónder bretels.
Een van de opvallendste verbeteringen zit in de tailleband. De zogeheten ZeroPressure Waist is een zachte, elastische en naadloze tailleband die de broek perfect op zijn plek houdt zonder in te snijden of af te zakken. Deze innovatie maakt het ontbreken van bretels geen gemis, ideaal voor wie op zoek is naar een strakke pasvorm met maximale bewegingsvrijheid.
De ingebouwde Mille GT C2 zeem is voorzien van 11 mm dik traagschuim en geoptimaliseerd voor lange ritten. Dankzij Shock-Absorb Damping Mono technologie biedt de zeem een uitstekende demping, terwijl de goldenGate constructie ervoor zorgt dat het meebeweegt met je lichaam. Het resultaat? Minder schuurplekken en optimaal comfort, zelfs tijdens intensieve inspanning.
De zeem is afgewerkt met 3D Waffle, een gepatenteerd drielaags geperforeerd schuim dat niet alleen zorgt voor maximale ventilatie, maar ook overtollig gewicht elimineert. Zo blijf je koel en droog, zelfs op warme zomerdagen.
De gebruikte Type.429-stof biedt een uitgebalanceerde combinatie van elasticiteit, compressie en ademend vermogen. Deze stof vormt zich perfect naar je lichaam en biedt lichte spierondersteuning tijdens het fietsen. Bovendien is het materiaal robuust genoeg om flink wat kilometers te weerstaan, zonder in te leveren op comfort of pasvorm.
Aan de broekspijpen vind je Ultralight Leg Grippers: een 6 cm brede band van elastaan die de broek stevig op zijn plek houdt, zonder gebruik te maken van siliconen. Dit voorkomt irritatie en maakt de broek geschikt voor langere ritten en warme omstandigheden.
De C2 AEPD regularFit pasvorm is afgeleid van Assos' racemodellen, maar geoptimaliseerd voor comfort. De broek sluit mooi aan, zonder te knellen. De standaard beenlengte en het ergonomische ontwerp maken deze short geschikt voor zowel wegtrainingen als indoor workouts.
De Assos Mille GT Half Shorts C2 is ontworpen met het oog op warme omstandigheden. Het ademende karakter van de stof, de comfortabele tailleband en het efficiënte zeem maken deze broek ideaal voor zomertrainingen en indoor sessies. Geen bretels, geen overbodige details, gewoon pure prestatie en comfort.
Ja, absoluut. De Assos Mille GT Half Shorts C2 is voorzien van het MILLE GT C2 zeem met 11 mm demping, speciaal ontworpen voor middellange tot lange ritten. De demping, pasvorm en ventilatie zorgen voor langdurig comfort op het zadel.
Nee, dit is een zogeheten half short zonder bretels. Dankzij de innovatieve ZeroPressure Waist blijft de broek echter uitstekend op zijn plek zitten, ook tijdens intensieve inspanningen.
Ja, de ademende stof, het lichte gewicht en het ontbreken van bretels maken deze short zeer geschikt voor indoor gebruik zoals op een fietstrainer of spinningfiets.
De pasvorm en het zeem zijn grotendeels gelijk, maar deze variant biedt meer bewegingsvrijheid rondom de romp door het ontbreken van bretels. Ideaal als je bretels als beperkend ervaart of vaak indoor traint.
Nee, de broek is niet wind- of waterdicht. Hij is ontworpen voor droge omstandigheden, met name tijdens warme lente- en zomerdagen.
De Ultralight Leg Grippers zijn 6 cm brede elastische banden die de broek stevig op zijn plek houden, zónder het gebruik van siliconen. Dit voorkomt huidirritatie terwijl de short toch stabiel blijft.
De regularFit biedt iets meer ruimte en comfort dan de strakke racingFit. Deze broek is dus iets vergevingsgezinder qua pasvorm, zonder in te leveren op prestatie.
Assos gebruikt een gestandaardiseerde maattabel. De broek is verkrijgbaar van maat S t/m XXL. We adviseren om je gebruikelijke maat te nemen; twijfel je, raadpleeg dan onze maattabel op de productpagina.
Dat is niet nodig, want de broek bevat al een geïntegreerde topklasse zeem. Extra onderlagen worden afgeraden, omdat ze kunnen zorgen voor wrijving of warmteophoping.
Was de broek binnenstebuiten op 30°C, gebruik geen wasverzachter en stop hem niet in de droger. Zo blijft de pasvorm, elasticiteit en het zeem in optimale conditie.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
35% Korting
Castelli Superleggera bibshort blauw heren
(4520004-414)
De Castelli Superleggera bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€128,95Je bespaart €71,- (incl. BTW)
30% Korting
Castelli Insider spinning bibshort zwart heren
(4522526-010)
Castelli heeft de Castelli Insider bibshort speciaal ontworpen voor binnen trainingen. De broek moest goed ventilerend en super comfortabel zijn, de juiste zeem kon natuurlijk ook niet ontbreken. Hij is gemaakt van Castelli's Inferno stof die voor 80% uit polyester bestaat, dit zorgt voor een snelle afvoering van zweet waardoor je niet helemaal doorweekt raakt tijdens het fietsen. Elastieken in de broekspijpen houden hem op zijn plaats en de lichte Kiss Air zeem is ideaal voor een intensieve spinning training. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
30% Korting
Sportful Classic bibshort zwart heren
(1122010-002)
Klasiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor. Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.
€99,95
€69,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
28% Korting
Castelli Endurance W bibshort fietsbroek zwart dames
(4522048-010)
Het belangrijkste deel van deze Castelli Endurance W bibshort is het gebruik van de geweldige Progetto X2 Air Seamless zeem. Maar in feite is elk klein detail natuurlijk belangrijk om comfort te garanderen bij je lange afstandsrit. Dit bibshort heeft een perfecte pasvorm. De naden zijn rond de heupen geplaatst om een perfecte vorm op de fiets te creëren. De Endurance Evolution stof heeft een zachte hand en zorgt voor een goede compressie en een uitstekende vochtregulatie. En het wordt allemaal op zijn plaats gehouden met de comfortabele GIRO3 beengripper. Deze short biedt een uitzonderlijke waarde en is ontwinkkeld om blijvend comfort te leveren op je langste ritten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€99,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
20% Korting
Assos Equipe R bibshorts S11 secret blue heren
(11.10.290.2U)
Ontdek de ASSOS Equipe R S11 Bibshort Lichtgewicht, Aerodynamisch & Prestatiegericht. De ASSOS Equipe R S11 Bibshort is ontworpen voor pure snelheid en prestaties, perfect voor zowel intensieve trainingen als wedstrijden. Dit model bouwt voort op de technologieën van de premium RS SCHTRADIVARI Bib Shorts S11, maar dan in een vereenvoudigde en efficiënte constructie, zonder in te leveren op comfort of functionaliteit.
€190,-
€151,95Je bespaart €38,05 (incl. BTW)
20% Korting
Assos UMA GT half shorts C2 kort zwart dames
(12.10.237.18)
De Assos UMA GT Half Shorts C2 is een hoogwaardige korte fietsbroek voor dames zonder bretels, ontworpen voor comfort tijdens warme ritten en indoortraining. Dankzij het ademende Type.429 materiaal, een comfortabele ZeroPressure Waist en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem, geniet je van ondersteuning, bewegingsvrijheid en langdurig zitcomfort. Perfect voor wielrensters die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort.
€134,95
€107,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT half shorts C2 zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.