17% Korting
De Assos UM GT half shorts C2 is de ideale traingsshorts voor tijden uw training thuis op de hometrainer of spinningbike.
Bibshorts zijn niet voor iedereen weggelegd, maar als je ze niet gebruikt, word een een perfect, op de rit afgestemde pasvorm vinden nog moeilijker.
De vernieuwde zeem heeft de verbeterde ventilatie geërfd van topmodellen van Assos en daar is 3 mm extra dikte aan toegevoegd, om het comfort tijdens lange ritten te verhogen.
€144,95
€119,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Samenstelling stoffen:
Type.429 is flexibel genoeg voor een gestroomlijnde pasvorm; ademend genoeg voor zomerse hoogten; compressief genoeg om op je lichaam te reageren en het te ondersteunen; en stevig genoeg om het misbruik van ontelbare kilometers te weerstaan. Een echt dagelijks werkpaard.
Pasvorm:
C2 AEPD regularFit is gebaseerd op onze wedstrijdmodellen, maar getuned voor comfort met een meer vergevingsgezinde Zero-Pressure taille. Gestroomlijnde prestaties voor de hele dag fietsen met onze standaard beenlengte.
Techniek:
- Zero-Pressure Taille: Een comfort fit innovatie die accommodatie in de taille toevoegt. Bevat siliconen om de bedekking te behouden, zelfs als het in de druppels wordt gestopt.
- Ultralichte Been Grippers: 6cm elastaan band grijpt op natuurlijke wijze de dij zonder siliconen behandeling om een soepele, ultralichte hold te leveren.
Zeem:
- 3D Wafel: Een gepatenteerd, drie lagen, geperforeerd schuim dat het ademend vermogen verhoogt en overtollig gewicht wegneemt.
- GoldenGate: Het stikselpatroon verankert de voor- en achterkant, maar laat het lichaam van de insert zweven, zodat de zeem met je lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- Shock-Absorb Demping Mono: Compressieve schuimlagen in een 11mm endurance platform. Thermogevormde vormgeving vermindert ribbels en irritatie.
Materiaalsamenstelling:
80% polyamide, 20% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
20% Korting
Assos Equipe r spring/fall bishort s11 zwart heren
(11.10.278.18)
Een gloednieuwe Assos Equipe r spring/fall bishort s11 voor racen en intensieve trainingen in koude, natte en uitdagende omstandigheden tijdens de overgangsseizoenen. De EQUIPE R is uitgerust met ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe en het strakke weefsel beschermt je tegen wind, opspattend water en lichte neerslag.
€239,95
€189,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
15% Korting
Castelli Entrata 2 bibshort zwart heren
(4523003-010)
Deze Castelli Entrata 2 bibshort geeft u alle reden om naar Castelli te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Espresso bibshort smoky grey heren
(4524002-021)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€119,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
35% Korting
Castelli Superleggera bibshort blauw heren
(4520004-414)
De Castelli Superleggera bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€128,95Je bespaart €71,- (incl. BTW)
30% Korting
Craft Advanced Aero bibshort zwart heren
(1910536-999000)
De Craft Advanced Aero bibshort is een fietsbroek van professionele kwaliteit met een superieure aerodynamica voor veeleisende renners die streven naar maximale snelheid. De fietsbroek is gemaakt van Lycra Sport Energy stof met 4-weg elasticiteit die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien zorgt de stof voor een uitstekend vochttransport voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens het fietsen met hoge intensiteit. De bibshort heeft ook een aerodynamisch ontwerp met minder naden en bodymapped panelen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. De hoogwaardige C2 Pad zorgt voor maximaal comfort.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Espresso bibshort donkerblauw heren
(4524002-456)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€119,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos UMA GT half shorts C2 lang zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.