17% Korting
De Assos UM GT half shorts C2 is de ideale traingsshorts voor tijden uw training thuis op de hometrainer of spinningbike.
Bibshorts zijn niet voor iedereen weggelegd, maar als je ze niet gebruikt, word een een perfect, op de rit afgestemde pasvorm vinden nog moeilijker.
De vernieuwde zeem heeft de verbeterde ventilatie geërfd van topmodellen van Assos en daar is 3 mm extra dikte aan toegevoegd, om het comfort tijdens lange ritten te verhogen.
€144,95
€119,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Samenstelling stoffen:
Type.429 is flexibel genoeg voor een gestroomlijnde pasvorm; ademend genoeg voor zomerse hoogten; compressief genoeg om op je lichaam te reageren en het te ondersteunen; en stevig genoeg om het misbruik van ontelbare kilometers te weerstaan. Een echt dagelijks werkpaard.
Pasvorm:
C2 AEPD regularFit is gebaseerd op onze wedstrijdmodellen, maar getuned voor comfort met een meer vergevingsgezinde Zero-Pressure taille. Gestroomlijnde prestaties voor de hele dag fietsen met onze standaard beenlengte.
Techniek:
- Zero-Pressure Taille: Een comfort fit innovatie die accommodatie in de taille toevoegt. Bevat siliconen om de bedekking te behouden, zelfs als het in de druppels wordt gestopt.
- Ultralichte Been Grippers: 6cm elastaan band grijpt op natuurlijke wijze de dij zonder siliconen behandeling om een soepele, ultralichte hold te leveren.
Zeem:
- 3D Wafel: Een gepatenteerd, drie lagen, geperforeerd schuim dat het ademend vermogen verhoogt en overtollig gewicht wegneemt.
- GoldenGate: Het stikselpatroon verankert de voor- en achterkant, maar laat het lichaam van de insert zweven, zodat de zeem met je lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- Shock-Absorb Demping Mono: Compressieve schuimlagen in een 11mm endurance platform. Thermogevormde vormgeving vermindert ribbels en irritatie.
Materiaalsamenstelling:
80% polyamide, 20% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
17% Korting
Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart heren
(1907454-999000)
De Craft Fuseknit Bike boxer (met zeem) zwart heren is een functionele bokser ontworpen voor zowel intensieve trainingen als voor gebruik in het dagelijkse leven. De gebreide structuur van de Fuseknit stof maakt het mogelijk om vocht op te nemen en snel af te voeren. Een zachte stof houdt je droog en comfortabel, terwijl de ergonomische pasvorm en het naadloze je van alle bewegingsvrijheid voorzien. De fietsboxer kan makkelijk gedragen worden onder in broek of loszittende shorts.
€44,95
€36,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
33% Korting
Castelli Free Aero RC bibshort blauw heren
(4522000-414)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€119,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Assos UMA GT Bib Short S11 Moss Green dames
(12.10.322.6T)
De Assos UMA GT Bib Short S11 is de ideale bib short voor dagelijks comfort en veelzijdig gebruik. Met een vernieuwd, lichter textiel, ademendere zeem en verbeterde bretelconstructie biedt deze fietsbroek betrouwbare prestaties op elke rit. De iets langere pijpen en vernieuwde grippers zorgen voor een moderne pasvorm en stabiele ondersteuning.
(incl. BTW)
17% Korting
Castelli Premio evo bibshort blauw heren
(4525000-424)
De Castelli Premio EVO Bibshort is ontworpen voor maximale prestaties en langdurig comfort op de fiets. Dankzij het innovatieve ontwerp met minimale naden en geavanceerde stoffen biedt deze short gerichte ondersteuning, optimale pasvorm en uitstekende ventilatie. Het Progetto X2 Air Seamless-zeem garandeert comfort, zelfs tijdens de langste ritten. Slim geplaatste bretels en een geperforeerd rugpaneel zorgen voor een koel en licht gevoel, terwijl het geheel is afgewerkt in een moderne, subtiele stijl. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€290,-
€239,95Je bespaart €50,05 (incl. BTW)
Castelli Prima 2 short blauw dames
(4525045-456)
De Castelli Prima 2 short is ontworpen voor optimaal comfort en ondersteuning tijdens elke rit. Gemaakt van zachte, elastische Pro2 Dry Soft-stof die prettig aanvoelt op de huid en zich moeiteloos aanpast aan je lichaam. De anatomische pasvorm en platte siliconen grippers zorgen ervoor dat de short perfect blijft zitten zonder te knellen. Het KISS Air 2 Donna-zeem biedt langdurig zitcomfort, ideaal voor lange ritten. Subtiele reflecterende accenten verhogen de zichtbaarheid onderweg, en de gekleurde inzetstukken matchen moeiteloos met je favoriete fietsshirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
19% Korting
Assos Dyora R bibshort S11 zwart dames
(12.10.292.18)
De Assos DYORA R S11 Bibshort Raceklare Compressie en Ultralichte Ventilatie. De Assos DYORA R S11 Bibshort is speciaal ontworpen voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties eisen tijdens trainingen en races. Met een tweede-huid pasvorm, ultralichte compressie en geavanceerde ventilatie is deze bibshort een essentieel onderdeel van je race-uitrusting.
€190,-
€152,95Je bespaart €37,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos UMA GT half shorts C2 lang zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.