
Deze Castelli Entrata 2 bibshort geeft u alle reden om naar Castelli te stappen.
De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet.
Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem.
En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken.
We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- KISS Air2 zitkussen voor de hele dag comfort
- Pro Dry matte Lycra® voor goede compressie en vochtregulatie
- 8-panel constructie voor perfecte pasvorm
- Reflecterende achterpanelen op onderbeen
- GIRO3 ontworpen platte beenband
- Mesh banden voor comfort en ademend vermogen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Absolute 5.0 bibshort is een van onze meest iconische modellen en vormt de perfecte balans tussen prestaties en comfort. Ideaal voor zowel intensieve wedstrijden als dagelijkse trainingen. Met zijn ergonomische pasvorm en hoogwaardige materialen is dit de betrouwbare keuze voor elke fietser die het maximale uit zichzelf wil halen. Perfect voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen. Ontworpen voor lange, intensieve ritten en competities. De gebruikte lycra biedt een comfortabele compressie en uitstekende ventilatie. De ergonomische schouderbanden sluiten mooi aan op het lichaam en voorkomen drukpunten. De achter- en zijpanelen hebben een gestructureerde afwerking voor verbeterde aerodynamica. De beenuiteinden zijn voorzien van een ademende, elastische band met interne silicone grip en een reflecterende afwerking voor extra veiligheid.
(incl. BTW)
De Sportful Neo short zwart heren is voor de fietser die een combinatie tussen comfort en performance zoekt. Het ELAST-X materiaal biedt een aangename compressie waardoor deze broek vooral op de lange afstand op zijn best is. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€64,95
€44,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli Espresso W DT bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Reflecterende elementen zorgen voor een hogere zichtbaarheid op plekken met veel schaduw en in de schemering.
Om het af te maken is deze broek voorzien van een topzeem van Castelli: het Progetto X2 Air Zeem.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Gobik Gritt 2.0 bibshort vernieuwde cargo bibshort, speciaal ontworpen voor off-road ritten en bikepacking. Deze geoptimaliseerde uitvoering combineert topprestaties met een strakke en stijlvolle uitstraling. Dankzij het vernieuwde ontwerp ben je voorbereid op de meest uitdagende tochten, zonder in te leveren op comfort of functionaliteit. De achterzakken zijn vergroot voor extra opbergruimte, ideaal voor tools, snacks of andere benodigdheden. De pijpen zijn 2 cm langer dan bij het vorige model en zorgen voor extra bedekking en een stevige pasvorm — perfect voor ruig terrein en lange ritten. Geschikt voor medium tot warme temperaturen, langeafstandstochten, gravelritten en avontuurlijke bikepacking waarbij opbergruimte en comfort essentieel zijn
(incl. BTW)
Deze Castelli Entrata 2 bibknicker geeft u alle reden om naar Castelli te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.
€110,-
€94,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Kit Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. De Kit-versie van de Free Aero RC Bibshort is volledig bedrukt op de rug en dijen om wat nieuwe kleuren in je fietsgarderobe te brengen. Nu kunt u enkele van uw favoriete Castelli-shirts matchen met deze geweldige nieuwe gekleurde bib graphic.
€179,95
€114,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Entrata 2 bibshort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.