Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren  402582 9% Korting

Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren

402582 | Schrijf de eerste review! 31774 31774 8717565440982

De Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren is specifiek ontworpen voor strandraces.

De warme en elastische Lycra stof zorgt voor spierstimulatie en bewegingsvrijheid.

De broek heeft een beperkt aantal (plat gestikte) naden, zo worden mogelijke irritaties als gevolg van wrijving zoveel mogelijk voorkomen.

Deze broek is gemaakt zonder zeem om in combinatie met een bibshort (met zeem) te dragen. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd

€114,95

103,5 €103,50

Je bespaart €11,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren

De Agu Beach Racer fietsbroek is specifiek ontworpen voor strandraces. De warme en elastische Lycra stof zorgt voor spierstimulatie en bewegingsvrijheid. De broek heeft een beperkt aantal (plat gestikte) naden, zo worden mogelijke irritaties als gevolg van wrijving zoveel mogelijk voorkomen.

Deze broek is gemaakt zonder zeem om in combinatie met een bibshort (met zeem) te dragen. 

Eigenschappen:
- Lange fietsbroek voor heren
- Geschikt voor de winter
- Speciaal voor strandracers
- Met bretels
- Plat gestikte naden
- Winddicht kruis insert
- Mesh insert extra ademend vermogen
- Materiaal: Geborsteld Inverno, 53% Polyamide, 31% Polyester, 16% Elastaan

Inverno
Inverno materiaal isoleert warmte en voert vocht af. De stof bestaat deels uit het zachte lycra, wat zorgt voor draagcomfort, elasticiteit, ademend vermogen en duurzaamheid. Tevens biedt Inverno een goede bescherming tegen UV-straling.

Specificaties
  • Merken Agu
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  • Categorie Agu winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion Long Bib Tights zwart Unisex 11% Korting Fusion Long Bib Tights zwart Unisex (0212-BLK)

De Fusion Long Bib Tights is een lange fietsbroek geschikt voor koele zomerdagen tot vorstvrije winterdagen. De fietsbroek is unisex voor zowel mannen als vrouwen. Met zijn unieke combinatie van materialen en fiets-specifieke pasvorm biedt de Long Bib Tights u comfort met uw favoriete korte bibs eronder, omdat er geen zitkussen in de lange fietsbroek zit. Het warme materiaal aan de voorkant van de knieën en dijen is thermoregulerend. Op de onderbenen en achterkant van de dijen is speciale nadruk gelegd op elasticiteit en duurzaamheid. Hier is het materiaal actief zweettransporterend, zodat het zweet snel van de huid wordt afgevoerd. De fietsbroek heeft achterwaarts gerichte 3M reflecterende logo`s voor extra zichtbaarheid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€134,95

€119,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Assos Equipe R HABU winter S9 fietsbroek lang heren zwart 31% Korting Assos Equipe R HABU winter S9 fietsbroek lang heren zwart (11.14.249.18)

De Assos Equipe R HABU winter S9 fietsbroek lang is laag in volume en biedt gerichte bescherming, maximaal ademend vermogen en een aerodynamische pasvorm. Deze fietsbroek is voor fietsers die liever buiten trainen in de winter. Deze bibshort zorgt ervoor dat je als trainer - door een reeks van technologieën - in contact met de weg staat. Het S9 raceplatform combineren met de volgende evolutie van de winter 3/3 seizoen innovaties. Het resultaat is de best passende en meest ondersteunende waterdichte bibshort die u ooit hebt aangetrokken. Lichte neerslag, snijdende wind zo koud dat je het kunt zien, en zeemstekende wegnevel - elk van hen kan een winterrit voortijdig beëindigen, maar deze broek is ontworpen om ze allemaal tegen te houden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€289,95

€198,95

  Je bespaart €91,- (incl. BTW)

Sportful Total comfort bibtight zwart heren 38% Korting Sportful Total comfort bibtight zwart heren (1120516-002)

De Sportful Total comfort bibtight biedt maximaal comfort, zelfs in de winter. Assos is nu terug met een winter versie van de Total comfort bibtight en heeft verschillende details verbeterd. Denk hierbij aan de reflecterende elementen aan de beenuiteinden, maar ook zijn de bibstraps te gebruiken voor rijders van verschillende lengtes. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

€109,95

  Je bespaart €70,- (incl. BTW)

Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 zonder zeem heren zwart 12% Korting Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 zonder zeem heren zwart (11.14.243.18)

De Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 zonder insert is de nieuwe evolutie als het aan komt op “totaal comfort” voor winterkoersbroeken. Deze fietsbroek is verbeterd met meer isolatie en voorzien van een dikkere zeem. Het nieuwe RX EVO Plus-textiel is het meest isolerende van de RX EVO-familie. Door de toevoeging van de isolerende kwaliteiten van RX EVO Plus-textiel, bent u beter bestand tegen de koude weer omstandigheden dan met het vorige model. Zelfs met het slechtste winter weer! Het verschil met de ULTRAZ-counterpart is beperkt zonder risico op oververhitting. Door het nieuwe materiaal ademt de fietsbroek goed om een warm, droog microklimaat te behouden.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€199,95

€174,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft Ideal wind bibtight fietsbroek zwart dames 23% Korting Craft Ideal wind bibtight fietsbroek zwart dames (1906548-999000)

De Craft Ideal wind bibtight fietsbroek zwart dames is gemaakt voor de fietsers die ook graag bij slecht weer op de fiets stappen. Het drielaags materiaal aan de voorkant van de broek beschermt je tegen wind en water. De binnenkant is licht geborsteld en leid het vocht goed naar buiten. Daardoor blijft je lichaam beschermd en kun je zelf echt tot het gaatje gaan. De C3 Infinity zeem heeft een dames pasvorm met 4-way stretch, die elke beweging ondersteunt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€129,95

€98,95

  Je bespaart €31,- (incl. BTW)

Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 heren zwart 22% Korting Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 heren zwart (11.14.242.18)

De Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 is de nieuwe evolutie als het aan komt op “totaal comfort” voor winterkoersbroeken. Deze fietsbroek is verbeterd met meer isolatie en voorzien van een dikkere zeem. Het nieuwe RX EVO Plus-textiel is het meest isolerende van de RX EVO-familie. Door de toevoeging van de isolerende kwaliteiten van RX EVO Plus-textiel, bent u beter bestand tegen de koude weer omstandigheden dan met het vorige model. Zelfs met het slechtste winter weer! Het verschil met de ULTRAZ-counterpart is beperkt zonder risico op oververhitting. Door het nieuwe materiaal ademt de fietsbroek goed om een warm, droog microklimaat te behouden. Daarnaast is het inzetstuk ook vernieuwd, met 2 mm meer zacht comfort is deze geschikt voor lange ritten dat de vorm bewaart of basiskilometers opbouwt voor het komende seizoen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€239,95

€184,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Agu Beach racer fietsbroek lang zonder zeem zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.