Agu Pro S fietsbroek lang met zeem zwart heren  456038 9% Korting

Agu Pro S fietsbroek lang met zeem zwart heren

456038 | Schrijf de eerste review! 31759 31759 8717565501157

De Agu Pro S fietsbroek lang met zeem zwart heren oogt traditioneel, maar is voorzien van moderne technologieën en perfect voor frisse lente/herfst dagen.

Deze Agu fietsbroek is vervaardigd uit Ceylon Lycra waardoor deze erg comfortabel zit en goed om het lichaam aansluit.

Voorzien van bretels en siliconen grippers aan de pijpen zodat deze fietsbroek goed op zijn plek blijft zitten.

Een goed ademend vermogen zorgt ervoor dat uw lichaam droog blijft. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd

€64,95

58,5 €58,50

Je bespaart €6,45 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Agu Pro S fietsbroek lang met zeem zwart heren

De Pro S oogt traditioneel, maar is voorzien van moderne technologieën en perfect voor frisse lente/herfst dagen. Deze Agu fietsbroek is vervaardigd uit Ceylon Lycra waardoor deze erg comfortabel zit en goed om het lichaam aansluit. Voorzien van bretels en siliconen grippers aan de pijpen zodat deze fietsbroek goed op zijn plek blijft zitten. Een goed ademend vermogen zorgt ervoor dat uw lichaam droog blijft. Een ideale allround fietsbroek voor normaal gebruik.

Eigenschappen:
- Siliconen gripper
- Luchtige bretels
- Nauwsluitend
- Uitstekende ademend vermogen
- Materiaal: Ceylon Lycra
- Performer red zeem (10mm, dubbellaags, medium demping)

Specificaties
  • Merken Agu
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Lange broek
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Categorie Agu winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Sorpasso RoS fietsbroek 3/4 zwart/grijs heren 13% Korting Castelli Sorpasso RoS fietsbroek 3/4 zwart/grijs heren (4520523-710)

De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek 3/4 is de ideale technische uitrusting voor de meest uiteenlopende winters. De rekbare en samengeperste pasvorm legt de nadruk op comfort en warmte. Voor extra zit comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem. Dit is de ideale bibnicker voor winterse omstandigheden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€179,95

€154,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz wind bibtight fietsbroek zwart dames 34% Korting Craft Core Bike Subz wind bibtight fietsbroek zwart dames (1911433-999000)

De Craft Core Bike Subz wind fietsbroek is een warme bib tights met een wind- en waterdichte voorkant. De binnenkant van de fietsbroek is geborsteld. De broek is gebouwd om optimaal comfort te bieden tijdens ritten in koude en winderige omstandigheden. De fietsbroek is gemaakt van elastische stoffen voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid en voorzien van Infinity C3 Pad voor een soepele dag in het zadel. Okk beschikt de broek over reflecterende prints, zodat je extra zichtbaar bent tijdens de schemring of de latere uurtjes in de winter.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,95

€84,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Gobik Zolder Warm-up tights zwart heren Gobik Zolder Warm-up tights zwart heren (10-11-001-003)

De Gobik Zolder warm-up tights zijn ideaal om te dragen voor of na een wedstrijd. Dankzij de twee lange zijritsen zijn ze snel en eenvoudig aan en uit te trekken. Ze bieden zowel warmte als spiercompressie, waardoor je spieren goed ondersteund worden bij koude omstandigheden. Perfect bij koude temperaturen, zowel vóór de start als na afloop van je training of wedstrijd. Ze houden je warm en ondersteunen actief spierherstel.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€89,95

 (incl. BTW)

Castelli Entrata wind fietsbroek zwart heren 28% Korting Castelli Entrata wind fietsbroek zwart heren (4520527-010)

De Castelli Entrata wind fietsbroek is precies wat je zoekt als gewoon de maximale warmte wilt. De voorkant van de Entrata is volledig voorzien van fleece met een ondersteuning van een AirFlex winddichte stof. Met de Nano Flex 3G stof aan de achterkant heeft u geen last van water wat opspat vanaf de weg. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€114,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 heren zwart 22% Korting Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 heren zwart (11.14.242.18)

De Assos Mille GT winter fietsbroek lang C2 is de nieuwe evolutie als het aan komt op “totaal comfort” voor winterkoersbroeken. Deze fietsbroek is verbeterd met meer isolatie en voorzien van een dikkere zeem. Het nieuwe RX EVO Plus-textiel is het meest isolerende van de RX EVO-familie. Door de toevoeging van de isolerende kwaliteiten van RX EVO Plus-textiel, bent u beter bestand tegen de koude weer omstandigheden dan met het vorige model. Zelfs met het slechtste winter weer! Het verschil met de ULTRAZ-counterpart is beperkt zonder risico op oververhitting. Door het nieuwe materiaal ademt de fietsbroek goed om een warm, droog microklimaat te behouden. Daarnaast is het inzetstuk ook vernieuwd, met 2 mm meer zacht comfort is deze geschikt voor lange ritten dat de vorm bewaart of basiskilometers opbouwt voor het komende seizoen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€239,95

€184,95

  Je bespaart €55,- (incl. BTW)

Castelli Entrata fietsbroek savile blauw heren 27% Korting Castelli Entrata fietsbroek savile blauw heren (4520524-414)

De Castelli Entrata fietsbroek is voorzien van een zachte zeem, een beperkt naadpatroon en is gemaakt van kwaliteitsstoffen. Dit zorgt voor een comfortabel en warm gevoel tijdens alle - behalve de koudste - dagen. U gaat de extra warmte en flexibileit waarderen als u gaat fietsen tijdens droge en niet te kouden weer omstandigheden.

Dit is alles wat je nodig hebt voor een comfortabele - droge - winterse rit. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,95

€79,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Agu Pro S fietsbroek lang met zeem zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.