3% Korting
De nieuwe generatie Assos LL.haBu_s5 bibtight zwart heren voor climarange EarlyWinter, perfect voor het begin van de winter in koude rijomstandigheden.
De nieuwste ASSOS RXQ-stof is gebruikt op de belangrijkste zijpanelen die de spieren omvatten.
Dit model met zeem is uitgevoerd met een Assos FI.Mille S5 elastische herenzeem wat veel comfort biedt en een goede vochtregulatie.
De broekpijpen zijn voorzien van straps rond de voeten, zodat de broekpijpen keurig op zijn plaats blijft zitten.
Materiaalsamenstelling: 68% PA, 17% PES, 13% EA, 2% CF
€247,40
€239,-Je bespaart €8,40 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos LL.haBu_s5 bibtight zwart heren
De nieuwe generatie S5 ASSOS winterbroek Assos LL.Habu (LL.607) voor climarange EarlyWinter, perfect voor het begin van de winter in koude rijomstandigheden. Deze bibtight is lichtgevoerd waardoor het een winterwarme broek met bretels is. De Assos LL.Habu (LL.607) is perfect te combineren met het nieuwe jack Assos iJ.haBu5. Een ASSOS stratagonUltra Airblock paneel is aangebracht op de buik, zodat het extra bescherming biedt tegen de kille wind op uw blaas en de "noodzaak op te plassen" vermindert. De korte rits aan de voorkant maakt het aan-en uittrekken zeer gemakkelijk. Verder zijn de broekpijpen voorzien van straps rond de voeten, zodat de broekpijpen keurig op zijn plaats blijven.
De Assos LL.Habu (LL.607) is verkrijgbaar als model met en zonder zeem. Dit model met zeem is uitgevoerd met een Assos FI.Mille S5 elastische herenzeem. De nieuwste ASSOS RXQ-stof is gebruikt op de belangrijkste zijpanelen die de spieren omvatten. De 3D luchtkanaal-structuur in deze stof zorgt voor een next-to-body micro luchtkussen, wat resulteert in een verhoogde warmte-isolatie en een droog lichaam, mede door het verlaagde volume en dikte van dit materiaal. Aan de binnenzijde is deze fietsbroek gevoerd met een dun laagje fleece.
Campionissimo AEPD racingCut/regularFit
De Assos AEPD pasvorm is anatomisch, ergonomisch en geeft een naadloze aansluiting op het lichaam. Een totale bewegingsvrijheid door de doordachte combinatie van materialen en constructie. Low volume, dus geen overtollig materiaal. Een doeltreffende controle van de lichaamstemperatuur en comfort tijdens het rijden.
Specificaties:
- Campionissimo AEPD racingCut / regularFit. Sluit op je lichaam aan als je in de fietspositie zit
- Anatomisch ergonomisch en totale bewegingsvrijheid
- Doordat er geen overtollig materiaal op de broek zit zorgt het voor de meest doeltreffende lichaamstemperatuur en biedt het optimaal comfort tijdens het rijden
- Met Assos FI.Mille_S5 elastische-interface zeem
- Assos RXQ-stof op de belangrijkste zijpanelen bedekt de spieren. 3D air channel structuur zorgt voor een next-to-body micro luchtkussen, wat resulteert in een verhoogde warmte-isolatie en droogte door het verlagen van het volume en de dikte. Je blijft warmer en droger.
- Assos stratagonUltra Airblock paneel beslaat de buikstreek: het beschermen van de blaas tegen de kille wind vermindert de "noodzaak om te plassen"
Materiaalsamenstelling: 68% PA, 17% PES, 13% EA, 2% CF
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
22% Korting
ASSOS Equipe RS johdah ultraz winter bib tights s11 zwart heren
(11.14.306.18)
De Assos Equipe RS JOHDAH ultraz winter Bib Tights S11 zijn ontwikkeld voor intensieve ritten in de zwaarste winterse omstandigheden. De nieuwe DIAMOND-softshells bieden maximale bescherming tegen kou, wind en water, met ongeëvenaarde ademende eigenschappen. Dankzij de verbeterde elasticiteit en body-mapped compressie ervaar je een tweede-huid pasvorm zonder beperkingen. Het RS S11 zeem combineert ademend vermogen, comfort en duurzaamheid voor topprestaties, rit na rit.
€449,95
€349,95Je bespaart €100,- (incl. BTW)
9% Korting
Castelli Entrata fietsbroek zwart dames
(4523567-010)
De Castelli Entrata fietsbroek is voorzien van een zachte zeem, een beperkt naadpatroon en is gemaakt van kwaliteitsstoffen.
Dit zorgt voor een comfortabel en warm gevoel tijdens alle - behalve de koudste - dagen.
U gaat de extra warmte en flexibileit waarderen als u gaat fietsen tijdens droge en niet te kouden weer omstandigheden.
Dit is alles wat je nodig hebt voor een comfortabele - droge - winterse rit.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€99,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Castelli Velocissima DT fietsbroek lang dark night shade dames
(4522550-513)
De Castelli Velocissima DT Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen.
De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden.
Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights.
Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou.
De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex.
De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen.
De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
17% Korting
Assos Mille GT spring/fall fietsbroek lang S11 heren blauw
(11.14.310.2Z)
De Assos Mille GT SF Bib Tights S11 bieden perfecte isolatie voor lange ritten in frisse voorjaars- en herfstomstandigheden. Het innovatieve POLAR-textiel combineert ademend vermogen, warmte en duurzaamheid met 50% gerecycled materiaal. Het endurance-zitkussen en de rollBar-constructie zorgen voor stabiliteit en comfort tijdens elke pedaalslag. Een slanke pasvorm met raw-cut afwerking voorkomt wrijving en maakt laagjes dragen moeiteloos.
€209,95
€172,95Je bespaart €37,- (incl. BTW)
21% Korting
Assos UMA GT spring/fall half tights C2 fietsbroek black series dames
(12.14.260.18)
De Assos UMA GT spring/fall half tights C2 fietsbroek is licht geïsoleerd met een precieze pasvorm. Ademende en licht geïsoleerde tights, ideaal voor frisse lente- en herfstdagen, met een vernieuwd ontwerp voor extra comfort en een verbeterde pasvorm voor lange afstanden.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
27% Korting
Craft Core Bike Subz wind tight fietsbroek zwart dames
(1911434-999999)
De Craft Core Bike Subz wind fietsbroek is een warme tight met een wind- en waterdichte voorkant. De binnenkant van de fietsbroek is geborsteld. De broek is gebouwd om optimaal comfort te bieden tijdens ritten in koude en winderige omstandigheden. De fietsbroek is gemaakt van elastische stoffen voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid en voorzien van Infinity C3 Pad voor een soepele dag in het zadel. Okk beschikt de broek over reflecterende prints, zodat je extra zichtbaar bent tijdens de schemring of de latere uurtjes in de winter.
€109,95
€79,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Assos LL.haBu_s5 bibtight zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.