
Assos damesspecifieke lange fietsbroek met bretels. Ideaal voor koude winterse rijomstandigheden.
Met ultra laag volume en vier-weg-stretch Airblock membraan inzetstukken op de plekken waar je ze nodig hebt.
De LL.pompaDour is uitgerust met een Assos Lady S5 elastische zeem die zo is ontworpen dat het perfect past bij de vrouwelijke vorm.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Assos LL.pompaDour_s5 bibtight zwart dames
Assos damesspecifieke lange fietsbroek met bretels. Ideaal voor koude winterse rijomstandigheden. Met ultra laag volume en vier-weg-stretch Airblock membraan inzetstukken op de plekken waar je ze nodig hebt. De LL.pompaDour is uitgerust met een Assos Lady S5 elastische zeem die zo is ontworpen dat het perfect past bij de vrouwelijke vorm. De Assos LL.Pompadour S5 Fietsbroek Zwart voor Dames biedt optimaal comfort en isolatie. Het Assos Stratagon ultralichte membraan beschermt je tegen kou, wind en lichte regen. De LL.pompaDour is opgebouwd uit 4 panelen, met behulp van 6 verschillende stoffen en 10 componenten, elk zorgvuldig ontwikkeld, gedefinieerd en toegepast. De broek biedt een keuze uit drie verschillende sluitposities: krap voor racen, losser voor comfort. Over de jaren is het ontwerp van de sluiting verbeterd. Het beschikt over een carbon-fiber innerlijke skelet, dus het is superlicht en zeer sterk. Een ander voordeel van dit exotische materiaal versus een metalen clip is dat het warm aanvoelt in plaats van koud en ongemakkelijk. De broek is zo afgestemd dat het perfect om het vrouwelijk lichaam past als ze in de fietshouding zit. Het volgt je bewegingen zonder beperking of drukpunten.
Eigenschappen:
- Model: LL.pompaDour_s5
- Lijn: Campionissimo Lady
- climaRange winter.6
- Model: Bibtights winter
- Dames AEPD racing Fit
- Samenstelling: 63% polyamide, 5% polyurethaan, 18% elastaan, 14% polyester
- Onderdelen: 6 textielsoorten - 17 patronen - 10 onderdelen
- UV-bescherming: Ja
- Airblock bescherming: Ja - stratagonUltra
- twinDeck Foiling op bovenbeen en knieën
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Urban Rain Pants is een moderne regenbroek die voor 100% waterdicht is door de getapete naden. De Urban Rain collectie is ontworpen met het idee van natte trottoirs die onder zachte straatverlichting schitteren en vermengt de glanzende en matte stoffen voor een echte stedelijke look.
€99,95
€79,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Gobik Subzero bibtight is ontworpen voor extreem koude temperaturen en dagen met wind, vochtigheid of lichte regen. Deze bibtight biedt maximale thermische bescherming en is ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in zeer koude klimaten. Het combineert Polartec® Power Shield™ Pro-isolatietechnologie, een innovatieve ademende en waterdichte membraan zonder PFAS en van plantaardige oorsprong, met een nieuwe winterlycra voor optimale elasticiteit, warmte en waterafstotend vermogen. Geniet van uitzonderlijke isolatie en ademend vermogen, zelfs in de meest uitdagende weersomstandigheden.
€184,95
€172,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Sportful Classic bibtight is een erg veelzijdige fietsbroek. De fietsbroek is thermish dus uiterst geschikt voor koele omstandigheden. Afgeleid van racing broeken van de uit de beste categorie, maar geschikt voor vele type ritten. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€71,95Je bespaart €38,- (incl. BTW)
De Craft ADV Bike Subzinsul Bibtight is een warme fietsbroek die is gemaakt voor intensieve ritten in koude winterse omstandigheden.
Deze technisch geavanceerde biblegging is voorzien van dubbele stoflagen aan de voorkant en een geborstelde binnenkant voor uitstekende warmte en comfort tijdens trainingen op ijzige winterdagen.
De koersbroek heeft ook een mesh biboplossing voor efficiënte ventilatie, een ritssluiting aan de broekspijpen voor eenvoudig aan- en uittrekken, reflecterende details en C2 Pad Women voor optimaal comfort tijdens lange ritten.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Sportful Neo bibnicker zwart/wit heren is voor wanneer de temperaturen omlaag gaan. Het ELAST-X materiaal biedt een aangename compressie waardoor deze broek vooral op de lange afstand op zijn best is. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Ontdek de beste winter Castelli Espresso bibtight voor de winterritten. De Espresso Bibtight is ontworpen om je comfortabel en warm te houden tijdens je winterse kilometers. We hebben overal gebruik gemaakt van onze Thermoflex-stof, die warmte, stretch en comfort biedt. De naden zijn zorgvuldig geplaatst om irritatie te minimaliseren en je maximale comfort te bieden, zelfs tijdens lange ritten. De bibtight is voorzien van de Progetto X2 Air Seamless zeem, die speciaal is ontworpen voor langdurig comfort in het zadel.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Assos LL.pompaDour_s5 bibtight dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.