Assos LL.Uno_s5 bibtight zonder zeem zwart heren  AS111415512 3% Korting

Assos LL.Uno_s5 bibtight zonder zeem zwart heren

AS111415512 | Schrijf de eerste review! 17813 17813 2220000018869

De zeer duurzame Assos LL.Uno_s5 bibtight zonder zeem zwart heren is gebaseerd op de LL.HABU S5.

Deze tight bevat een nieuwe snit, nieuw ontwikkelde materialen, verbeterde "ingrediënten" en een verfijnd productieproces.

De LL.Uno is verkrijgbaar in twee versies: met of zonder de Uno S5 herenzeem, dit model zonder zeem is zeer goed te gebruiken over een zomer-short met zeem tegen extra koud weer.

Tevens is deze broek ook zeer goed te gebruiken voor andere buiten sporten zoals hardlopen, skieen of snowboarden.

Deze tight is opgebouwd uit RX fleecy textiel wat een zeer hoge kwaliteit biedt en tevens zeer duurzaam is.

Materiaalsamenstelling: 80% Polyamid, 14% Elasthan, 6% Polyester


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€164,90

159 €159,-

Je bespaart €5,90 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Assos LL.Uno_s5 bibtight zonder zeem zwart heren

De zeer duurzame LL.Uno tight is gebaseerd op de LL.HABU S5 en bevat een nieuwe snit, nieuw ontwikkelde materialen, verbeterde "ingrediënten" en een verfijnd productieproces. De LL.Uno is verkrijgbaar in twee versies: met of zonder de Uno S5 herenzeem. Het model met zeem kunt u gebruiken als de enige laag, direct op uw huid. Het model zonder de zeem kunt u dragen over uw korte zomer-fietsbroek of als enige laag bij tal van andere buitenactiviteiten. Deze lange fietsbroek (LL.Uno) heeft geen zeem, hierdoor kun je een fiets (bib) short als binnenlaag dragen wanneer de temperatuur erg laag is. Een ander voordeel van dit model (zonder zeem) is dat je de broek ook als 2de laag voor andere buiten sporten kunt gebruiken, zoals hardlopen, skieen of snowboarden.

Campionissimo AEPD:
De pasvorm is afgestemd op uw lichaam in fietshouding en volgt je bewegingen zonder bewegingsbeperking. Wanneer je rechtop staan, zullen de bretels iets kunnen trekken en te strak aanvoelen. Maar dit is juist! Zodra u naar voren buigt in fietshouding valt het kledingstuk precies op zijn plaats, en wordt de druk op je schouders verlicht. De legendarische ASSOS fit, is een wetenschap die geperfectioneerd is over meer dan 30 jaar. Het valt om uw lichaam als een tweede huid, zo kreukvrij mogelijk, waardoor het textiel een zeer effectieve controle van lichaamstemperatuur geeft en het kledingstuk zorgt voor optimaal comfort tijdens het rijden.

Bouw/stof:
De LL.Uno is gebaseerd op het ultieme design van zijn grote broer, de LL.Habu. Deze tight is opgebouwd uit RX fleecy textiel wat een zeer hoge kwaliteit biedt en tevens zeer duurzaam is. Wat assos heeft beperkt ten opzichte van de LL.Habu is het voorpaneel Airblock inzetstuk op de buik, dit is vervangen door een meer robuuste RX-variant. Geen footstraps, geen RXQ textiel en minder volume van stof aan de achterzijde maken dit kledingstuk een lichtere winterbroek zonder concessies aan de prestaties of kwaliteit te doen.

Specificaties:
- Campionissimo AEPD racingCut / regularFit sluit op je lichaam aan als je in de fietspositie zit
- Anatomisch ergonomisch, totale bewegingsvrijheid
- Geen gebruik van overtollig materiaal zorgt voor een effectievere lichaamstemperatuur en perfect comfort tijdens het rijden
- Gemaakt van RX-fleece wat zeer robust is om u een goede kwaliteit te bieden.

Materiaalsamenstelling: 80% Polyamid, 14% Elasthan, 6% Polyester

Specificaties
  • Merken Assos
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Lange broek
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Espresso bibtight dark night shade heren 10% Korting Castelli Espresso bibtight dark night shade heren (4524514-513)

Ontdek de beste winter Castelli Espresso bibtight voor de winterritten. De Espresso Bibtight is ontworpen om je comfortabel en warm te houden tijdens je winterse kilometers. We hebben overal gebruik gemaakt van onze Thermoflex-stof, die warmte, stretch en comfort biedt. De naden zijn zorgvuldig geplaatst om irritatie te minimaliseren en je maximale comfort te bieden, zelfs tijdens lange ritten. De bibtight is voorzien van de Progetto X2 Air Seamless zeem, die speciaal is ontworpen voor langdurig comfort in het zadel.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€170,-

€152,95

  Je bespaart €17,05 (incl. BTW)

Castelli Polare W bibtight zwart dames Castelli Polare W bibtight zwart dames (4521534-010)

De Castelli Polare W bibtight is castelli's warmste tight.  De broek biedt bescherming tegen de wind over de hele lengte vooraan.  Dit is de juiste keuze als je houdt van extreme fietstochten of als je je erg warm wilt induffelen in frisse/koude omstandigheden.  Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€199,95

 (incl. BTW)

Assos Mille GT spring/fall fietsbroek lang S11 heren blauw Assos Mille GT spring/fall fietsbroek lang S11 heren blauw (11.14.310.2Z)

De Assos Mille GT SF Bib Tights S11 bieden perfecte isolatie voor lange ritten in frisse voorjaars- en herfstomstandigheden. Het innovatieve POLAR-textiel combineert ademend vermogen, warmte en duurzaamheid met 50% gerecycled materiaal. Het endurance-zitkussen en de rollBar-constructie zorgen voor stabiliteit en comfort tijdens elke pedaalslag. Een slanke pasvorm met raw-cut afwerking voorkomt wrijving en maakt laagjes dragen moeiteloos.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€209,95

 (incl. BTW)

Castelli Velocissima Thermal fietsbroek lang zwart dames 10% Korting Castelli Velocissima Thermal fietsbroek lang zwart dames (4522551-110)

De Castelli Velocissima Thermal Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen. De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden. Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights. Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou. De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex. De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen. De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Castelli Sorpasso RoS fietsbroek lang dark gray dames 10% Korting Castelli Sorpasso RoS fietsbroek lang dark gray dames (4520563-030)

De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€200,-

€179,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Castelli Velocissima Thermal fietsbroek lang dark night shade dames 10% Korting Castelli Velocissima Thermal fietsbroek lang dark night shade dames (4522551-513)

De Castelli Velocissima DT Bibtight is de perfecte keuze voor frisse tot matig koude dagen op de fiets. De zachte Thermoflex-stof met fleecevoering houdt je warm en biedt ultiem comfort tijdens elke rit. De KISS Air2 Donna-zeem zorgt voor aangename ondersteuning bij middellange afstanden. Met reflecterende details en handige enkelritsen is deze bibtight zowel praktisch als stijlvol. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€120,-

€107,95

  Je bespaart €12,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Assos LL.Uno_s5 bibtight zonder zeem zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.