Assos Mille GT winter GTO C2 bibtight oranje heren  11.14.219.3D 10% Korting

Assos Mille GT winter GTO C2 bibtight oranje heren

11.14.219.3D | Schrijf de eerste review! 69633 69633 2220000204026

De Assos Mille GT winter GTO C2 bibtight biedt een uitstekend comfort tijdens de lange ritten.

De bibtights houden de warmte goed vast en door de WaterBarrier Geoprene buitenlaag gaat water eenvoudig over het uiteinde van de benen heen.

De ImpactPad aan de zijkant is slank, ademend, flexibel en eenvoudig te verwijderen en is zo licht dat het totaal geen invloed heeft op uw prestaties en rijcomfort.

Daarnaast zorgt de zeem ervoor dat de pijn en druk beperkt wordt tot een minimum.

Als u van lange tochten in de winter wilt genieten is dit de ideale thermo bibtights.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Details:
- beenpaneel is gemaakt in het louvreTec-design, dat naar beneden toe smaller wordt en precies aansluit op de vorm van de benen
- beschermt tegen afkoeling door hoge isolatie bij laag volume
- goede koude-isolatie dankzij het Osmos Heavy materiaal met opgeruwde binnenkant
- meer consistente ondersteuning, minder gewicht en verbeterd comfort door de butterfly paneel technologie
- Rollbar constructie aan het begin van de bretels waardoor ze je bewegingen volgen en de broekzeem wordt gestabiliseerd
- superFlat X-Frame bretelsconstructie voor verticale stretch aan de achterkant
- uitneembare en flexibele impactPad heuppads van TPU die het ademend vermogen en de bewegingsvrijheid vergroten door het geperforeerde oppervlak
- voorpand beschermt je blaas en bestaat uit Osmos Light en een tweede overlappende laag van een geperforeerd Sphere Ultra Hole materiaal
- warm houdende en comfortabele thermocollant voor de winter
- waterBarrier Geoprene buitenkant aan de beenuiteinden
- zachte Zerowaist randen voor meer comfort
- zijpanden van robuust, ademend dyneRope tex ripstop materiaal

Zeem:
Ontworpen met naadloze goldenGate zijpanelen en omgekeerde naden voor wrijvingsloos comfort. Het voorste gedeelte is voorzien van sunDeck superlight, de opvolger van het iconische kukuPenthouse, dat gemaakt is van een ultrazacht, schuimvrij textiel dat een voorgevormde schaal vormt die zowel steun als een maximale luchtuitwisseling biedt voor het mannelijke lichaam. Met deze pad introduceert Assos zijn twin21-systeem. Dit systeem bestaat uit 3 lagen:
- 3D waffle: Dit 3-laagse, geperforeerde schuimstof is super licht en vergroot het ademend vermogen.
- filterFoam: Tussen de microShock en de 3D waffle is 10 mm matrixschuim met een lagere dichtheid ingebed. Deze laag absorbeert microtrillingen volledig en de open-cellenstructuur voert overtollig vocht af.
- microShock: een licht schuim dat 11 mm hoog is en met een schokabsorberende samenstelling de basis van de zeem vormt.

Sphere Ultra Hole:
Dit is een micro-geperforeerde A2 L Soft shell, voor maximaal ademend vermogen en lichte bescherming tegen water en wind. (135 g / m²) De hoge 4-way stretch gebreide laag biedt maximale elasticiteit. Het materiaal biedt de maximale bewegingsvrijheid en zit als een tweede huid. Het is ontworpen en gepatenteerd in het textiel laboratorium in Lugano. Let op: door de geperforeerde structuur is de waterkolom 0 m.

Materiaalsamenstelling:
45% polyester, 42% polyamide, 13% elastaan  

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Winter fietsbroek
  •   Windbescherming
  •   Regenbescherming
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Lange broek
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  • Categorie Assos winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Entrata fietsbroek zwart heren 10% Korting Castelli Entrata fietsbroek zwart heren (4520524-010)

De Castelli Entrata fietsbroek is voorzien van een zachte zeem, een beperkt naadpatroon en is gemaakt van kwaliteitsstoffen. Dit zorgt voor een comfortabel en warm gevoel tijdens alle - behalve de koudste - dagen. U gaat de extra warmte en flexibileit waarderen als u gaat fietsen tijdens droge en niet te kouden weer omstandigheden.

Dit is alles wat je nodig hebt voor een comfortabele - droge - winterse rit. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€110,-

€98,95

  Je bespaart €11,05 (incl. BTW)

Craft Ideal Thermal tight fietsbroek zwart dames 28% Korting Craft Ideal Thermal tight fietsbroek zwart dames (1906551-999000)

De Craft Ideal Thermal tight fietsbroek zwart dames is de broek die je nodig hebt tijdens de koude dagen. Het thermo materiaal beschermd je lichaam tegen de kou en zorgt er tegelijkertijd voor dat transpiratie vocht naar buiten kan ontsnappen, zodat er geen warmteophoping plaatsvindt. De broek heeft een brede tailleband, die extra comfortabel zit. Dankzij de reflecterende details op de knieën wordt je in het donker eerder gezien. De C3 Infinity zeem heeft een dames pasvorm met 4-way stretch, die elke beweging ondersteunt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€71,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Gobik Absolute 7.0 bibtight java dames Gobik Absolute 7.0 bibtight java dames (10-02-107-005)

De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€154,95

 (incl. BTW)

Castelli Espresso bibtight belgian blue dames 12% Korting Castelli Espresso bibtight belgian blue dames (4524546-424)

Ontdek de beste winter Castelli Espresso bibtight voor de winterritten. De Espresso Bibtight is ontworpen om je comfortabel en warm te houden tijdens je winterse kilometers. We hebben overal gebruik gemaakt van onze Thermoflex-stof, die warmte, stretch en comfort biedt. De naden zijn zorgvuldig geplaatst om irritatie te minimaliseren en je maximale comfort te bieden, zelfs tijdens lange ritten. De bibtight is voorzien van de Progetto X2 Air Seamless zeem, die speciaal is ontworpen voor langdurig comfort in het zadel.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€159,95

€139,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Advanced Bike Subz Lumen bibtight black heren 23% Korting Craft Advanced Bike Subz Lumen bibtight black heren (1911184-999000)

De Craft Advanced Bike Subz Lumen bibtight is een warme fietsbroek met reflecterende details voor intensieve ritten tijdens de koudere dagen zoals inde hersft of de winter. Deze technisch geavanceerde feitsbroek is gemaakt van een gerecyclede, functionele stof met geborstelde binnenkant en veel stretch voor optimale isolatie en bewegingsvrijheid. Bovendien is het bovenste gedeelte gemaakt van een mesh stof om de ventilatie te verbeteren en vocht en overmatige warmte van het lichaam af te voeren. Ook heeft de broek een C2-Zeem voor extra comfort.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

€114,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Castelli Unlimited Trail bibtight grijs heren 12% Korting Castelli Unlimited Trail bibtight grijs heren (4523526-305)

De Castelli Unlimited Trail bibtight voor alle omstandigheden met extra opbergruimte, voor al je avonturen. Met Nano Flex 3G stof om je warm en comfortabel te houden en je te beschermen tegen omstandigheden met regen, wind en Kou. Het Progetto X2 Air Seamless zitvlak houdt je comfortabel, zelfs op lange afstanden of oneffen wegen. De tight wordt aangevuld met ritsen bij de enkels voor gemakkelijk aan- en uittrekken en reflecterende details voor extra zichtbaarheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€199,95

€174,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Assos Mille GT winter GTO C2 bibtight oranje heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.