Uitverkoop
Castelli Nanoflex bibknicker zwart heren 12526-010 2015 is gemaakt van Nano Flex stof welke 100 procent waterafstotend is, maar net zo goed ademend, veel stretch en warmte biedt door de zachte fleece binnenvoering.
Bretellen zijn gemaakt van mesh waardoor de fietsbroek luchtig aanvoelt op het boven lichaam, en de bibtight is uitgevoerd met Giro3 beengrippers die naadloos aansluiten op de benen.
De NanoFlex Bibknicker een innovatieve en unieke bibknicker voor het gehele lente/herfst seizoen.
Uitgevoerd met een Kiss3 zeem voor All Day comfort.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€84,95Je bespaart €15,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Nanoflex bibknicker zwart heren 12526-010 2015
Castelli's Nano Flex Bibknicker is gemaakt van Nano Flex stof welke 100 procent waterafstotend is, maar net zo goed ademend, veel stretch en warmte biedt door de zachte fleece binnenvoering. Minimale naden voor maximum water resistance. De bretellen zijn gemaakt van mesh waardoor de fietsbroek luchtig aanvoelt op het boven lichaam. De bibknicker is uitgevoerd met Giro3 beengrippers die naadloos aansluiten op de benen. Over beide bovenbenen en op de beenband heeft de fietsbroek een screen printed Castelli logo in wit contrast. Optimaal comfort, droog en warm onder iedere weersomstandigheid. De NanoFlex Bibtight is een innovatieve en unieke bibtight voor het gehele lente/herfst seizoen. Deze waterbeschermende fietsbroek is uitgevoerd met een Kiss3 zeem voor All Day comfort.
In de stof is de Nanoflex technologie verwerkt. Nanoflex is geen behandeling om het materiaal waterafstotend te maken, maar de magie zit in het materiaal zelf. De technologie en het materiaal is vergelijkbaar met een perzik. Als je een perzik uit het water haalt voelt het droog aan. Het perzikdons - de kleine haartjes - laten het water parelen waardoor het van de perzik afrolt. De stof zelf is dus niet waterdicht, maar wel goed vochtregulerend. Het houdt je 100 procent droog tijdens het fietsen in de regen. Door deze unieke eigenschappen is de kleding dus goed ademend terwijl het toch waterafstotend is.
Eigenschappen:
- Nano Flex stof zorgt voor uitstekende warmte en stretch en is waterbestendig
- Minimaal aantal naden voor maximale waterbestendigheid
- KISS3 zitkussen geeft de hele dag comfort
- Ademende mesh bib banden
- Castelli prints op beide benen
- GIRO3 beengrijpers liggen plat en sluiten goed aan
- Temperatuur bereik: 10 - 20 graden
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 249g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
23% Korting
Sportful Neo bibtight zwart heren
(1121519-002)
De Sportful Neo bibtight is de beste manier om uw fietstocht aan te pakken. Het is een thermische bibtight met extra comfort tijdens elke fietstocht. Een bibtight die veel waar voor zijn geld is. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€68,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Espresso bibtight dark gray heren
(4524514-030)
Ontdek de beste winter Castelli Espresso bibtight voor de winterritten. De Espresso Bibtight is ontworpen om je comfortabel en warm te houden tijdens je winterse kilometers. We hebben overal gebruik gemaakt van onze Thermoflex-stof, die warmte, stretch en comfort biedt. De naden zijn zorgvuldig geplaatst om irritatie te minimaliseren en je maximale comfort te bieden, zelfs tijdens lange ritten. De bibtight is voorzien van de Progetto X2 Air Seamless zeem, die speciaal is ontworpen voor langdurig comfort in het zadel.
€170,-
€152,95Je bespaart €17,05 (incl. BTW)
6% Korting
Gobik Absolute 7.0 bibtight sunken heren
(10-02-106-008)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
€149,95
€139,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Castelli Sorpasso RoS fietsbroek zwart heren
(4520522-010)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek is ideaal voor uiteenlopende omstandigheden tijdens lange ritten. Dit strakke model bibshort is voorzien van de extreem rekbare, waterafstotende en warme Nano Flex 3G stof. De heupen en dijen zijn voorzien van de extra warme Nano Flex Xtra Dry stof. Voor extra comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
20% Korting
Castelli Competizione Bibtight zwart heren
(4525514-010)
Met de Castelli competizione bibtight blijf je comfortabel fietsen, zelfs tijdens de koudste winterdagen. Deze fietsbroek combineert windbescherming, warmte en ademend vermogen voor ultiem rijcomfort. Dankzij de slimme combinatie van stoffen ervaar je perfecte isolatie zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Met het KISS Air2-zeem en platte naden ben je verzekerd van langdurig zitcomfort en minimale wrijving.
€130,-
€103,95Je bespaart €26,05 (incl. BTW)
11% Korting
Gobik Absolute 7.0 bibtight zwart heren
(10-02-106-002)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
€149,95
€132,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli Nanoflex bibknicker zwart heren 12526-010 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.