Castelli Sorpasso bibtight heren zwart/reflex 10510-710  CA10510-710-01 Uitverkoop

Castelli Sorpasso bibtight heren zwart/reflex 10510-710

CA10510-710-01 | Schrijf de eerste review! 22771 22771 8033685777884

De Castelli sorpasso bibtight heren zwart/reflex 10510-710 is een van de beste broeken ooit gemaakt en een echte topper van het Castelli Rosso Corsa label.

Een mix van Thermoflex en Thermoflex-Core Due textiel zorgt voor een uitstekende vochtafvoer en houdt je lichaam perfect warm.

De holle vezels van het Thermoflex-Core Due textiel passen zich snel aan en dat maakt deze fietsbroek geschikt voor vele omstandigheden: van zeer koud tot middelwarm.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€159,95

109 €109,-

Je bespaart €50,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Omruil garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Sorpasso bibtight heren zwart/reflex 10510-710

De Sorpasso Bibtight voor heren is een van de beste broeken ooit gemaakt en een echte topper van het Castelli Rosso Corsa label. Een mix van Thermoflex en Thermoflex-Core Due textiel zorgt voor een uitstekende vochtafvoer en houdt je lichaam perfect warm. De holle vezels van het Thermoflex-Core Due textiel passen zich snel aan en dat maakt deze fietsbroek geschikt voor vele omstandigheden: van zeer koud tot middelwarm.

Natuurlijk is deze broek uitgevoerd met de meest comfortabele naadloze Castelli ProgettoX2 topzeem, een technische zeem met extra padding op de drukpunten van het zitvlak. De laser gesneden Giro++ bretels sluiten naadloos aan op het lichaam zonder te knellen. Ook de enkels zijn afgewerkt met de laser gesneden Giro++ enkelgrippers, deze zorgen voor een perfecte aansluiting op overschoenen of sokken. De Castelli Sorpasso Bibtight heeft Camlock YKK reflecterende enkelritsen voor een uitstekende zichtbaarheid. De stijlvolle Castelli logoprints over het bovenbeen geven deze fietsbroek de uitgesproken Castelli uitstraling.

Eigenschappen:
- Thermoflex Core2 stof op de voorzijde en knieën voor extra bescherming
- Thermoflex achterzijde, onderbenen en bretels voor maximale stretch
- Progetto X2 zeem voor maximaal comfort
- Giro + + bretels een fijne pasvorm en om irritatie tegen te gaan
- Giro + + Siliconen grippers op onderbeen
- Reflecterende tabs voor hoge zichtbaarheid
- YKK camlock ritsen met reflecterende delen voor extra zichtbaarheid
- Maten S - 3XL
- Temperatuur bereik: 0 - 15 graden
- Gewicht: 260g (large)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Winter fietsbroek
  •   Windbescherming
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Lange broek
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Categorie Castelli winter 2016
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Omruil garantie
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Essence knicker zwart dames 15% Korting Craft Essence knicker zwart dames (1907134-999000)

De Craft Essence knicker zwart dames is met zijn drie kwart lengte ideaal om te dragen tijdens de overgangsperiodes in de lente en de herfst. De Knicker uit de Essence-serie overtuigt door zijn robuuste en tegelijkertijd zachte materiaalbewerking. De elastische tailleband is sneldrogend en ligt zachtjes op de heupen. De broekspijpen zijn aan de binnenkant voorzien van een siliconenprint, die de broek op zijn plaats houdt. Het Lycra Sport Energy materiaal geeft een lichte compressie en vermindert zo de spiertrilling.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

ASSOS Equipe RS Winter bib tight S9 fietsbroek zwart heren 29% Korting ASSOS Equipe RS Winter bib tight S9 fietsbroek zwart heren (11.14.217.18)

De ASSOS Equipe RS winter S9 fietsbroek is de opvolger van de iconische Bonkas en zijn verder ontwikkeld op het gebied van bescherming, stabiliteit en gewicht. Deze fietsbroek is ideaal voor als je tijdens koudste winterdagen de straat op trekt.  Met de betrouwbare isolatie en warmteopslag van de tweelaagse Sphere Ultra, met een membraan, en geborstelde Osmos Heavy. Op de rug ligt het dikkere Sphere Medium materiaal. De beproefde A-lock technologie is op deze fietsbroek overgezet. Dit ondersteuningssysteem omsluit de benen gelijkmatig en biedt uw beenspieren de voordelen van lichte compressie. De broek houdt bovendien de vulling op zijn plaats dankzij het ERGOBOX-borduurpatroon en de ROLLBAR-banden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€409,95

€289,95

  Je bespaart €120,- (incl. BTW)

Gobik Absolute 7.0 bibtight green gables heren Gobik Absolute 7.0 bibtight green gables heren (10-02-106-006)

De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€154,95

 (incl. BTW)

Craft Ideal Thermal tight fietsbroek zwart dames 15% Korting Craft Ideal Thermal tight fietsbroek zwart dames (1906551-999000)

De Craft Ideal Thermal tight fietsbroek zwart dames is de broek die je nodig hebt tijdens de koude dagen. Het thermo materiaal beschermd je lichaam tegen de kou en zorgt er tegelijkertijd voor dat transpiratie vocht naar buiten kan ontsnappen, zodat er geen warmteophoping plaatsvindt. De broek heeft een brede tailleband, die extra comfortabel zit. Dankzij de reflecterende details op de knieën wordt je in het donker eerder gezien. De C3 Infinity zeem heeft een dames pasvorm met 4-way stretch, die elke beweging ondersteunt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Fusion Long Bib Tights zwart Unisex Fusion Long Bib Tights zwart Unisex (0212-BLK)

De Fusion Long Bib Tights is een lange fietsbroek geschikt voor koele zomerdagen tot vorstvrije winterdagen. De fietsbroek is unisex voor zowel mannen als vrouwen. Met zijn unieke combinatie van materialen en fiets-specifieke pasvorm biedt de Long Bib Tights u comfort met uw favoriete korte bibs eronder, omdat er geen zitkussen in de lange fietsbroek zit. Het warme materiaal aan de voorkant van de knieën en dijen is thermoregulerend. Op de onderbenen en achterkant van de dijen is speciale nadruk gelegd op elasticiteit en duurzaamheid. Hier is het materiaal actief zweettransporterend, zodat het zweet snel van de huid wordt afgevoerd. De fietsbroek heeft achterwaarts gerichte 3M reflecterende logo`s voor extra zichtbaarheid.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€134,95

 (incl. BTW)

Castelli Meno wind W bibtight zwart dames 31% Korting Castelli Meno wind W bibtight zwart dames (4515565-010)

De Castelli Meno wind W bibtight is voorzien van de Airflex Thermo front panelen die zorgen voor warmte en verdamping van zweet en vocht. De Thermoflex Core2 rug panelen geven extra rek voor een goede pasvorm, warmte en verdamping van zweet en vocht. Deze broek bevat een KISS air zeem voor een comfortabele zit. Uitgevoerd met Mesh bretels voor comfortabele fit en plat gestikte naden om irritatie te voorkomen.  Voor extra veiligheid heeft deze broek YKK Camlock enkel ritsen met reflecterende tape. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€109,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli Sorpasso bibtight heren zwart/reflex 10510-710

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.