
De Castelli Unlimited Trail bibtight voor alle omstandigheden met extra opbergruimte, voor al je avonturen.
Met Nano Flex 3G stof om je warm en comfortabel te houden en je te beschermen tegen omstandigheden met regen, wind en Kou.
Het Progetto X2 Air Seamless zitvlak houdt je comfortabel, zelfs op lange afstanden of oneffen wegen.
De tight wordt aangevuld met ritsen bij de enkels voor gemakkelijk aan- en uittrekken en reflecterende details voor extra zichtbaarheid.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€148,95Je bespaart €51,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Nano Flex 3G stof is uitzonderlijk warm en zacht met geweldige regenbescherming
- 2 cargo-stijl zijzakken met kleppen over de bovenkant om te voorkomen dat spullen eruit vallen
- Gereduceerde naden voor verbeterd comfort en pasvorm
- Mesh banden houden geen vocht vast en zorgen voor maximaal ademend vermogen
- Progetto X2 Air naadloze pad voor comfort op lange afstanden
- Reflecterende details op de achterkant van het been met ritssluiting bij de enkel voor gemakkelijk aan- en uittrekken
Technische kenmerken:
- Isolatie 3/5
- Waterdichtheid 3/5
- Winddichtheid 2/5
- Ademend vermogen 4/5
- Lichtheid 3/5
- Gewicht: 392 g
- Temperatuur: 4 - 16 graden Celsius
- Pasvorm: Comfortable
Materiaal:
Hoofdmateriaal: 85% Polyamide, 15% Elastaan
Mesh: 80% Polyamide, 20% Elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Advanced Endurance Hydro fietsbroek zijn duurzame, winddichte en waterafstotende fietsbroeken ontworpen voor intensief fietsen in natte en winderige omstandigheden. Daarnaast is deze geavanceerde fietsbroek voorzien van elastische panelen voor meer bewegingsvrijheid, ergonomisch design en klittenband versteller in de taille en onderbeen voor een optimale pasvorm.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
De Castelli Sorpasso RoS fietsbroek 3/4 is de ideale technische uitrusting voor de meest uiteenlopende winters. De rekbare en samengeperste pasvorm legt de nadruk op comfort en warmte. Voor extra zit comfort is de bibshort voorzien van een anatomisch gesneden pasvorm en de naadloze Progetto X2 Air zeem. Dit is de ideale bibnicker voor winterse omstandigheden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€154,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Sportful Supergiara bibtight helpt je met het managen van je spullen tijdens het fietsen. Maximale comfort is gegarandeerd door een zeem speciaal ontwikkeld voor grindwegen. De bibtight is gemaakt met verschillende stoffen gemaakt, dit zorgt voor een erg goede pasvorm. Net alsof de Bodyfit een omweg heeft genomen via de grindwegen. Perfecte bescherming tijdens een winters ritje. Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€111,95Je bespaart €48,- (incl. BTW)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
(incl. BTW)
De Castelli Entrata fietsbroek is voorzien van een zachte zeem, een beperkt naadpatroon en is gemaakt van kwaliteitsstoffen.
Dit zorgt voor een comfortabel en warm gevoel tijdens alle - behalve de koudste - dagen.
U gaat de extra warmte en flexibileit waarderen als u gaat fietsen tijdens droge en niet te kouden weer omstandigheden.
Dit is alles wat je nodig hebt voor een comfortabele - droge - winterse rit.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€79,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Castelli Semifreddo bibtight is een Italiaans dessert dat gekoeld is maar niet bevroren. Net zoals de omstandigheden waarvoor we deze tight hebben ontworpen. Deze tight is gemaakt voor koele dagen waarop je niet zeker weet of je het warm genoeg hebt met een korte broek en beenwarmers of dat je het te warm krijgt met een volledige thermal tight. In die omstandigheden is de Semifreddo de tight die je nodig hebt. De dijen en heupen worden warm gehouden met onze Thermoflex stof. Het is zacht, wollig en bijzonder rekbaar, en comfortabeler dan shorts en warmers. Het onderbeen gebruikt onze dunnere Nano Flex stretch geweven stof zodat je niet oververhit raakt. Waterbescherming is beperkt tot de onderbenen, dus natte wegen zijn geen probleem, maar dit is niet je tight als er regen dreigt. De Progetto X2 Air Seamless pad completeert het comfort van onze beste tight voor gematigde omstandigheden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€99,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Castelli Unlimited Trail bibtight zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.