10% Korting
De Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsbroek is een wind- en waterdichte fietsbroek voor woon-werkverkeer met getapete naden voor optimale bescherming tegen het weer.
De broek is gemaakt van een 2-laags wind- en waterdichte stof en is voorzien van reflecterende details en klittenband verstellers in de taille en pijpen.
Een perfecte keuze voor woon-werkverkeer tijdens natte en winderige herfst- en winterdagen.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- 2-laags wind- en waterdichte stof, WP 8.000/MVP 8.000
- Volledig getapete naden
- Klittenband verstellers in taille en broekspijpen
- Reflecterende details
- Twee buitenzakken
- Relaxte pasvorm
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
24% Korting
Castelli Competizione Bibtight zwart heren
(4525514-010)
Met de Castelli competizione bibtight blijf je comfortabel fietsen, zelfs tijdens de koudste winterdagen. Deze fietsbroek combineert windbescherming, warmte en ademend vermogen voor ultiem rijcomfort. Dankzij de slimme combinatie van stoffen ervaar je perfecte isolatie zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Met het KISS Air2-zeem en platte naden ben je verzekerd van langdurig zitcomfort en minimale wrijving.
€130,-
€97,95Je bespaart €32,05 (incl. BTW)
Assos UMA GTV spring/fall fietsbroek lang S11 dames zwart
(12.14.304.18)
De Assos GTV S11 Bib Tights zijn ontworpen voor lange ritten in koel en nat weer, met ultieme bescherming tegen regen en wind. Dankzij het innovatieve CORE Light 3L softshell-materiaal geniet je van ademend vermogen, thermoregulatie en stormproof bescherming. Het bisiClick-systeem met magnetische sluitingen maakt snelle en gemakkelijke stops mogelijk zonder in te leveren op veiligheid. Met de Ultra Distance S11 insert ervaar je maximaal comfort en ondersteuning tijdens intensieve ritten.
(incl. BTW)
17% Korting
Assos UMA GT summer half tights fietsbroek zwart dames
(12.14.256.18)
Deze Assos UMA GT summer half tights fietsbroek is ontworpen omdat er steeds meer vraag kwam naar een lichtgewicht en goed ademende broek met lange pijpen. Een broek om te dragen in de zomer maar die dan ook wat extra bescherming biedt. De fietsbroek is geïnspireerd op de UMA GT shorts en heeft een strakke zomerse look gekregen zonder dat hiervoor ingeboet is op comfort en bewegingsvrijheid. Gemaakt van Assos eigen Type.439 Diadema stof die de broek van lichte compressie voorziet.
€169,95
€139,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
28% Korting
Castelli Sorpasso RoS wind fietsbroek zwart heren
(4520525-010)
De Castelli Sorpasso RoS wind fietsbroek is gemaakt om lange ritten te rijden met de meest diverse omstandigheden. Dit strakke model is voorzien van de Nano Flex 3G stof die zorgt voor extra bewegingsvrijheid, warmte en is waterafstotend. Daarnaast is dit model voorzien van Nano Flex Xtra Dry op de dijen en heupen met een anatomische pasvorm. De naadloze Progetto X2 Air zeem zorgt voor extra comfort tijdens de lange afstanden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€164,95Je bespaart €65,- (incl. BTW)
Castelli Velocissima DT fietsbroek lang dark night shade dames
(4522550-513)
De Castelli Velocissima DT Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen.
De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden.
Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights.
Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou.
De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex.
De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen.
De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
23% Korting
Craft Core Bike Subz lumen fietsbroek lang flumino/slate heren
(1912505-851992)
De Craft Core Bike Subz lumen fietsbroek lang is dé perfecte fietslegging voor wie in koude en winderige omstandigheden comfortabel wil blijven rijden. Met een wind- en waterdichte voorkant en een thermisch isolerende, zachte achterkant, biedt deze legging ultieme bescherming tegen de elementen. Gemaakt van elastische materialen voor een uitstekende pasvorm en bewegingsvrijheid, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen. De reflecterende details zorgen bovendien voor extra zichtbaarheid in het donker, terwijl de Infinity C3-zeem een ongekend zitcomfort biedt, zelfs tijdens lange ritten.
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Craft Core Bike Ride Hydro Lumen fietsbroek zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.