
De Sportful Supergiara bibtight helpt je met het managen van je spullen tijdens het fietsen.
Maximale comfort is gegarandeerd door een zeem speciaal ontwikkeld voor grindwegen.
De bibtight is gemaakt met verschillende stoffen gemaakt, dit zorgt voor een erg goede pasvorm.
Net alsof de Bodyfit een omweg heeft genomen via de grindwegen.
Perfecte bescherming tijdens een winters ritje.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€111,95Je bespaart €48,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Extra zijvakje
- Thermisch stretch materiaal tot de onderkant van de kuit
- Dubbele dikte op de knie om de gewrichten warm te houden
- Lichter materiaal op het onderbeen en mesh bibs voor een optimale pasvorm en lichtgewicht
- DMS zeem, speciaal voor grindwegen.
- Maten: S-3XL
- Temperatuurbereik: 5+ graden
- Isolatie: 3*
- Water bescherming: 3*
- Wind bescherming: 3*
- Ademend vermogen: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Urban Rain Pants is een moderne regenbroek die voor 100% waterdicht is door de getapete naden. De Urban Rain collectie is ontworpen met het idee van natte trottoirs die onder zachte straatverlichting schitteren en vermengt de glanzende en matte stoffen voor een echte stedelijke look.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Assos Mille GT bibknicker C2 is de tweede in zijn generatie. In deze fietsbroek zijn veel verschillende functies verwerkt. Dit zijn onder andere eennaadloze tailleband en een zeem met verbeterde ventilatie en soepeler textiel.
€209,95
€169,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Gobik Absolute 7.0 bibtight is perfect voor lage temperaturen, winderige dagen en lichte regen. Deze winterklassieker biedt uitstekende thermische isolatie en bescherming, ideaal voor regelmatige ritten, trainingen en wedstrijden in koud weer. Dankzij de RAINLAB-behandeling beschermt deze bibtight effectief tegen wind en lichte regen. Dit model is door de jaren heen continu verbeterd om te voldoen aan de eisen van fietsen in uitdagende klimaten. Nieuw in deze versie zijn de hoogwaardige Elastic Interface® Graphene-zeem en bretels, die zorgen voor optimale thermische regulatie, antibacteriële werking en geurneutralisatie.
(incl. BTW)
De Craft Core Endurance Hydro fietsbroek zijn duurzame, winddichte en waterafstotende fietsbroeken ontworpen voor intensief fietsen in natte en winderige omstandigheden. De broek is gemaakt van winddicht en waterbeschermend materiaal en heeft een verstevigd zitvlak, elastische stof op het achterpand en reflecterende klittenbandsluiting onder aan de pijpen voor een optimale pasvorm.
€99,95
€82,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Castelli Velocissima Thermal Bibtight is de juiste tight voor frisse of matig koude dagen.
De broek is gemaakt met de KISS Air2 Donna-zeem, die ideaal is voor middellange afstanden.
Deze broek is warm maar optimaal voor droge dagen, want ze is niet waterafstotend zoals de Nano Flex-tights.
Meer dan waarschijnlijk zijn dat de omstandigheden waarin jij meestal fietst en dan is de Velocissima geknipt voor jou.
De stof is een zachte en comfortabele fleece stof met Thermogflex.
De broek beschikt over bretels met verlengd rugpand zodat je een sanitaire stop kunt maken zonder je jas en de bretelbanden te verwijderen.
De broek heeft ook een reflecterende band rond de onderkant van het been en YKK Camlock-enkelritsen om ze makkelijk over je hiel te kunnen trekken.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
Deze Assos UMA GT summer half tights fietsbroek is ontworpen omdat er steeds meer vraag kwam naar een lichtgewicht en goed ademende broek met lange pijpen. Een broek om te dragen in de zomer maar die dan ook wat extra bescherming biedt. De fietsbroek is geïnspireerd op de UMA GT shorts en heeft een strakke zomerse look gekregen zonder dat hiervoor ingeboet is op comfort en bewegingsvrijheid. Gemaakt van Assos eigen Type.439 Diadema stof die de broek van lichte compressie voorziet.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken lang > Sportful Supergiara bibtight fietsbroek zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.