Ontdek de Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort.
Een gloednieuw platform voor bibshorts, speciaal ontwikkeld voor wedstrijden en intensieve training in de koude, natte en uitdagende omstandigheden van de overgangsseizoenen.
De DYORA R beschikt over ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe, en de stevige weving beschermt je tegen wind, wegspatten en lichte neerslag.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
ACHTER HET PRODUCT
Deze nieuwe Spring Fall Racing Series bibshorts zijn vervaardigd met hetzelfde isolerende textiel dat we ook hebben gebruikt voor onze nieuwe Winter Warmers, wat zorgt voor een verbeterde warmte in vergelijking met het vorige Racing Series-model. Hoewel ze warmer zijn op de benen en heupen, mist de DYORA R de dubbele laag die op de kruising van zijn voorganger werd gebruikt, wat zorgt voor uniforme thermoregulation in plaats van lichtere isolatie op de benen en een over-geïsoleerd core. Het nieuwe textiel is ook behandeld met een milieuvriendelijke waterafstotende afwerking, waardoor wegspatten en lichte neerslag afdruppelen en niet door het materiaal trekken. Deze bibshorts introduceren de nieuwe DYORA R S11 zeem, met bijgewerkte vormgeving voor betere ondersteuning van het lichaam in agressieve rijposities en onze eigen free-floating goldenGate 2.0 constructie.
WANNEER/HOE TE GEBRUIKEN
Voor uitdagende omstandigheden in de lente of herfst, combineer met de DYORA R Spring Fall Jersey en laag met DYORA RS Rain shells en Winter Warmers, afhankelijk van de omstandigheden.
VERFIJNDE DETAILS:
UITGELICHTE STOFFEN
Het RX Extreme textiel is onze meest robuuste isolator uit de RX-familie. Het is een geborsteld, isolerend breisel met hoge ademend vermogen en een waterafstotende behandeling – ideaal voor racen in lichte regen en wind bij koele temperaturen.
CONSTRUCTIE/PASVORM
Onze AEDP 11 racingFit heeft een tweede-skin, aerodynamische pasvorm die het lichaam omhult met 360-graden compressie en stabiliteit. De raw-cut tailleconstructie elimineert druk tijdens agressieve rijposities.
TECHNISCHE KENMERKEN
- PILtec Plug-In: Een lichtgewicht, ultradun ademend textielband bij de beenopening. De microdot siliconenbehandeling is onzichtbaar van buitenaf maar stabiliseert de pasvorm en behoudt grip, zelfs in natte omstandigheden.
- Acqua Shield Tec: Een milieuvriendelijke, waterafstotende behandeling die water laat afketsen en van het textieloppervlak afrolt, waardoor een droog microklimaat wordt behouden.
- X-Frame: Een A-frame ophangsysteem dat doorzakken op de onderrug beperkt, de zeem en het hoofdlichaam stabiliseert tijdens intensieve ritten. Bevestigd over de schouders met onze lichtste bretels.
- Reflecterende Detail: Een reflecterende strook op de onderrug die licht opvangt en de zichtbaarheid vergroot in omstandigheden met weinig licht.
DYORA R S11
- Shock-Absorb Damping System Mono 9: Comprimerende schuimmaterialen in een ademend 9 mm racingplatform. Thermo gevormde vormgeving elimineert richels en irritatie.
- 3D Waffle: Een gepatenteerd, drie-laags, geperforeerd schuim dat de ademend vermogen vergroot en overtollig gewicht elimineert.
- goldenGate 2.0: Een vrije, bewegende constructie die met je lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin. Nieuwe uitsparingen op de vleugels verminderen wrijving tijdens de pedaalslag.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
24% Korting
Castelli competizione 2 bibshort groen heren
(4525004-309)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€82,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
17% Korting
Assos UMA GT half shorts C2 lang zwart dames
(12.10.236.18)
De Assos UM GT half shorts C2 is de ideale traingsshorts voor tijden uw training thuis op de hometrainer of spinningbike. Bibshorts zijn niet voor iedereen weggelegd, maar als je ze niet gebruikt, word een een perfect, op de rit afgestemde pasvorm vinden nog moeilijker. De vernieuwde zeem heeft de verbeterde ventilatie geërfd van topmodellen van Assos en daar is 3 mm extra dikte aan toegevoegd, om het comfort tijdens lange ritten te verhogen.
€144,95
€119,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Castelli Unlimited Ultimate Liner short zwart heren
(4522013-010)
De Castelli Unlimited Ultimate Liner short is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem. De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping. De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert. De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet. Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven. De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven. Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten. Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "
(incl. BTW)
Castelli Omloop Thermal bibshort zwart heren
(4525518-010)
De Castelli omloop thermal bibshort is speciaal ontwikkeld voor frisse lentedagen en koele herfstritten. De zachte Thermoflex-stof biedt warmte, stretch en comfort met een perfecte pasvorm. Dankzij de langere pijpen net boven de knie geniet je van extra bescherming tegen de kou. Met het Progetto X2 Air Seamless-zeem ervaar je professioneel zitcomfort, zelfs tijdens lange ritten.
(incl. BTW)
Castelli Prima 2 DT bibshort beige dames
(4525044-294)
De Castelli prima 2 dt bibshort is ontwikkeld met de focus op comfort en ondersteuning, zodat je volledig kunt genieten van je rit. De Pro2 Dry Soft-stof voelt zacht en rekbaar aan op de huid, terwijl de anatomische pasvorm zorgt voor een perfecte aansluiting zonder beperking van je bewegingsvrijheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Assos Dyora RSV bibshort S11 zwart dames
(12.10.293.18)
De Assos DYORA RSV S11 Bibshort Ultieme Raceprestatie en Compressie. De Assos DYORA RSV S11 Bibshort vertegenwoordigt de absolute top in wedstrijdtechnologie, ontworpen voor ultra-endurance races en intensieve trainingssessies. Dankzij geavanceerde compressietechnologieën en aerodynamische pasvorm biedt deze bibshort maximale ondersteuning en ongeëvenaard comfort voor de meest veeleisende ritten.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Dyora R Spring/Fall S11 fietsbroek kort black serie dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.