Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren  11.10.228.3D 23% Korting

Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren

11.10.228.3D | Schrijf de eerste review! 69594 69594

Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn.

Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft.

Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving.

Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt.

De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
M
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€319,95

244,95 €244,95

Je bespaart €75,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Constructie en pasvorm:
De GTO beenpanelen en banden zijn gemaakt met de rollBar en het butterfly paneel bestaat uit 1 stuk voor bewezen stabiliteit. Elk beenpaneel is voorzien van onze louvreTec-darted constructie. Deze lopen aan de buitenkant van elk dijbeen taps toe voor een aangepaste en compressieve
pasvorm.

Stof:
De “ossidia” textiel is de belangrijkste textiel wat zorgt voor de balans tussen ondersteunende compressie en wrijvingsloos comfort. De ketting gebreide samenstelling is gemaakt met ultradunne, elastische garens voor spierondersteuning, ademend vermogen en een zijdezachte omslag langs je onderrug en dijen. Het voor paneel is gemaakt met “losanga”, dit is een door Assos nieuw ontwikkelde textiel dat de druk op gevoelige zones wegneemt.

Techniek:
- skinGrip afwerking: zonder overmatige druk houdt de silicoonbehandeling en de ruw gesneden rand de short op zijn plaats, zonder overmatige druk.
- superFlat X-FRAME: Een enkel deel van elastisch materiaal dat over zichzelf is gevouwen en een ondersteunend X-frame vormt dat beperkte verticale rek aan de achterkant biedt.
- zeroWaist: een versterkte en ruw gesneden rand voor de meeste soepele overgang van uw lichaam en het stoffen paneel. Dit betekend minder druk en meer comfort.

Zeem:
- Mille GTO C2 zeem: Geconstrueerd met onze bewezen steekvrije “goldenGate” zijpanelen en omgekeerde naden overal voor wrijvingsloos comfort. Het voorste gedeelte is voorzien van de nieuwe “sunDeck” superlight-successor van de iconische kukuPenthouse-gemaakt met behulp van een ultrazacht schuimvrij textiel om een voorgevormde cup te vormen die zowel de mannelijke anatomie ondersteunt als maximale ventilatie bevordert. De inlegger introduceert het twin21-systeem dat uit drie afzonderlijke lagen bestaat:
- microShock: 11 mm lichtgewicht schuim vormt de basis van de inlegger, steunend op zijn bewezen schokabsorberende samenstelling.
- filterFoam: 10 mm matrixschuim met een lagere dichtheid wordt tussen de microShock en de 3D-wafel geklemd om microtrillingen volledig te absorberen. De open-cel structuur voert overtollig vocht af.
- 3D-wafel: Dit gepatenteerde next-to-skin, 3-laags geperforeerd schuim verhoogt het ademend vermogen en elimineert overtollig gewicht.
- whirlKrater: Gepatenteerd systeem van gaatjes die strategisch geplaatst zijn om de luchtcirculatie te stimuleren

Materiaalsamenstelling:
76% Pylamide, 20% Elastaan, 4% Polyester

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Mille GT GTO
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Categorie Assos zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Advanced Endurance Solid shorts zwart dames 25% Korting Craft Advanced Endurance Solid shorts zwart dames (1910764-999000)

De Craft Advanced Endurance Solid shorts is een zeer geavanceerde fietsbroek voor intensieve ritten. Duurzame Lycra Sport Energy stof geeft deze dynamische short 4-weg elasticiteit en compressie die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimaal comfort en controle. Zinvolle details zoals elastische beenuiteinden met siliconen grips om de short op zijn plaats te houden en een mesh binnenvoering in de taille voor meer comfort samen met een C2 pad maken van deze short een uitzonderlijke aanvulling op uw fietsuitrusting.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Assos UMA GT Bib Short S11 Moss Green dames Assos UMA GT Bib Short S11 Moss Green dames (12.10.322.6T)

De Assos UMA GT Bib Short S11 is de ideale bib short voor dagelijks comfort en veelzijdig gebruik. Met een vernieuwd, lichter textiel, ademendere zeem en verbeterde bretelconstructie biedt deze fietsbroek betrouwbare prestaties op elke rit. De iets langere pijpen en vernieuwde grippers zorgen voor een moderne pasvorm en stabiele ondersteuning.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€159,95

 (incl. BTW)

Castelli Espresso bibshort donkerblauw heren 25% Korting Castelli Espresso bibshort donkerblauw heren (4524002-456)

De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.

Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.

Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.

Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.

De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.

Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€160,-

€119,95

  Je bespaart €40,05 (incl. BTW)

Assos Mille GT Bib Short S11 zwart heren Assos Mille GT Bib Short S11 zwart heren (11.10.317.18)

De Assos Mille GT Bib Short S11 is dé dagelijkse keuze voor comfort, duurzaamheid en veelzijdigheid. Met een lichter en sterker textiel, verbeterde bretels en een ademendere zeem biedt deze bib short langdurig comfort op elke rit. De verlengde pijpen en vernieuwde grippers zorgen voor een moderne pasvorm en stabiele ondersteuning.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€159,95

 (incl. BTW)

Fusion fietsbroek kort zwart dames Fusion fietsbroek kort zwart dames (1239-BLK)

Ontdek de Fusion fietsbroek kort, ultiem fietscomfort met deze stijlvolle dames fietsshorts zonder bretels. Geniet van perfecte ondersteuning, een soepele pasvorm en optimale bewegingsvrijheid tijdens elke rit. Of je nu naar werk fietst, traint op de weg, of deelneemt aan spinninglessen – deze shorts bieden maximaal comfort.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€119,95

 (incl. BTW)

Castelli Velocissima 3 bibshort zwart/zilver dames 13% Korting Castelli Velocissima 3 bibshort zwart/zilver dames (4522050-010)

De Castelli Velocissima 3 bibshort is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€100,-

€86,95

  Je bespaart €13,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.