Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren

11.10.228.3D | Schrijf de eerste review! 69594 69594

Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn.

Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft.

Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving.

Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt.

De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
319,95 €319,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Constructie en pasvorm:
De GTO beenpanelen en banden zijn gemaakt met de rollBar en het butterfly paneel bestaat uit 1 stuk voor bewezen stabiliteit. Elk beenpaneel is voorzien van onze louvreTec-darted constructie. Deze lopen aan de buitenkant van elk dijbeen taps toe voor een aangepaste en compressieve
pasvorm.

Stof:
De “ossidia” textiel is de belangrijkste textiel wat zorgt voor de balans tussen ondersteunende compressie en wrijvingsloos comfort. De ketting gebreide samenstelling is gemaakt met ultradunne, elastische garens voor spierondersteuning, ademend vermogen en een zijdezachte omslag langs je onderrug en dijen. Het voor paneel is gemaakt met “losanga”, dit is een door Assos nieuw ontwikkelde textiel dat de druk op gevoelige zones wegneemt.

Techniek:
- skinGrip afwerking: zonder overmatige druk houdt de silicoonbehandeling en de ruw gesneden rand de short op zijn plaats, zonder overmatige druk.
- superFlat X-FRAME: Een enkel deel van elastisch materiaal dat over zichzelf is gevouwen en een ondersteunend X-frame vormt dat beperkte verticale rek aan de achterkant biedt.
- zeroWaist: een versterkte en ruw gesneden rand voor de meeste soepele overgang van uw lichaam en het stoffen paneel. Dit betekend minder druk en meer comfort.

Zeem:
- Mille GTO C2 zeem: Geconstrueerd met onze bewezen steekvrije “goldenGate” zijpanelen en omgekeerde naden overal voor wrijvingsloos comfort. Het voorste gedeelte is voorzien van de nieuwe “sunDeck” superlight-successor van de iconische kukuPenthouse-gemaakt met behulp van een ultrazacht schuimvrij textiel om een voorgevormde cup te vormen die zowel de mannelijke anatomie ondersteunt als maximale ventilatie bevordert. De inlegger introduceert het twin21-systeem dat uit drie afzonderlijke lagen bestaat:
- microShock: 11 mm lichtgewicht schuim vormt de basis van de inlegger, steunend op zijn bewezen schokabsorberende samenstelling.
- filterFoam: 10 mm matrixschuim met een lagere dichtheid wordt tussen de microShock en de 3D-wafel geklemd om microtrillingen volledig te absorberen. De open-cel structuur voert overtollig vocht af.
- 3D-wafel: Dit gepatenteerde next-to-skin, 3-laags geperforeerd schuim verhoogt het ademend vermogen en elimineert overtollig gewicht.
- whirlKrater: Gepatenteerd systeem van gaatjes die strategisch geplaatst zijn om de luchtcirculatie te stimuleren

Materiaalsamenstelling:
76% Pylamide, 20% Elastaan, 4% Polyester

Specificaties
  • Merken Assos
  • Uitvoering Mille GT GTO
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  • Kleur Oranje
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Categorie Assos zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Premio evo bibshort grijs heren Castelli Premio evo bibshort grijs heren (4525000-021)

De Castelli Premio EVO Bibshort is ontworpen voor maximale prestaties en langdurig comfort op de fiets. Dankzij het innovatieve ontwerp met minimale naden en geavanceerde stoffen biedt deze short gerichte ondersteuning, optimale pasvorm en uitstekende ventilatie. Het Progetto X2 Air Seamless-zeem garandeert comfort, zelfs tijdens de langste ritten. Slim geplaatste bretels en een geperforeerd rugpaneel zorgen voor een koel en licht gevoel, terwijl het geheel is afgewerkt in een moderne, subtiele stijl. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€290,-

 (incl. BTW)

Craft Rise shorts zwart heren 28% Korting Craft Rise shorts zwart heren (1906100-999000)

De Craft Rise shorts zwart heren overtuigt als een lichtgewicht fietsbroek met een uitstekend draagcomfort. Dankzij het elastische en nauwsluitende materiaal waar de broek van gemaakt is beschikt hij over optimale bewegingsvrijheid. Speciale dun bewerkte vezels zorgen voor betere ventilatie op plekken waar veel zweet onstaat. De uiteinde van de broekspijpen zijn gemaakt van een zachte stof en aan de binnenkant voorzien van een siliconenprint, waardoor ze goed op hun plaats blijven zitten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€69,95

€49,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Core Endurance shorts zwart/rood heren 15% Korting Craft Core Endurance shorts zwart/rood heren (1910530-999430)

De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.  

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€64,95

€54,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli Entrata 2 bibshort zwart heren 15% Korting Castelli Entrata 2 bibshort zwart heren (4523003-010)

Deze Castelli Entrata 2 bibshort geeft u alle reden om naar Castelli te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Castelli competizione 2 kit bibshort grijs heren Castelli competizione 2 kit bibshort grijs heren (4525006-021)

De Castelli Competizione 2 Kit Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€109,95

 (incl. BTW)

Gobik Limited 6.0 strapless bibshort zwart dames Gobik Limited 6.0 strapless bibshort zwart dames (10-02-006-021)

De Gobik Limited 6.0 strapless bibshort is ontworpen voor fietsers die op zoek zijn naar comfort en minder spiercompressie, zonder concessies te doen aan prestaties tijdens trainingen en lange ritten. Dit model zonder schouderbanden biedt extra gemak en flexibiliteit, met een verhoogde tailleband die stevig blijft zitten en verschuiven voorkomt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€99,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.