20% Korting
De Assos Mille GTS Bibshort S11 is dé koersbroek voor wielrenners die lange ritten maken en compromisloos comfort zoeken. Deze vernieuwde S11-versie biedt een perfecte balans tussen aerodynamica, compressie en ventilatie, met innovaties als de rollBar-stabilisatie, zeroPressure Waist en een geavanceerde GTS S11-zeem van 13 mm dik. Gemaakt van het exclusieve Volkano-textiel en afgewerkt met een matte look, staat deze bibshort garant voor topprestaties onder zomerse omstandigheden.
€250,-
€199,95Je bespaart €50,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos Mille GTS Bibshort S11 is ontworpen voor serieuze wielrenners die topprestaties en langdurig comfort eisen. Deze vernieuwde S11-versie combineert doordachte innovaties met hoogwaardige materialen en een pasvorm die je prestaties op lange ritten ondersteunt zonder concessies.
De short is opgebouwd uit het exclusieve Volkano-textiel, dat zachte compressie biedt aan de binnenkant en extreem slijtvast is aan de buitenzijde. Het materiaal is bovendien geurresistent (Mineral Tec) en biedt UPF 50+ zonbescherming, wat hem ideaal maakt voor intensieve zomerritten. De ultramatte afwerking geeft de bibshort een hoogwaardige uitstraling.
Dankzij de regularFit zit de GTS S11 als een tweede huid, precies tussen een endurance- en racefit in. De nieuwe zeroPressure Waist sluit zacht aan rond de buik zonder te knellen, terwijl de PILtec Plug-In bij de broekspijpen zorgt voor stabiele grip zonder afdrukken of irritatie. Deze broek is bovendien verkrijgbaar in twee lengtes: standaard en lang (+3 cm).
De gepatenteerde rollBar-technologie is overgenomen uit de Racing Series en houdt de zeem perfect op zijn plaats tijdens intensieve inspanningen zoals klimmen, sprinten of bochtenwerk. Zo blijft je zeem stabiel en voel je je zeker op het zadel, ook bij veranderende gewichtsverdeling.
Het hart van deze bibshort is de GTS S11-zeem, opgebouwd uit een 13 mm dikke dubbele schuimlaag met het Shock-Absorb Damping System Twin. De ene laag dempt schokken, de andere microtrillingen. Dankzij de 3D Waffle-structuur en ventilatieopeningen zoals kraterCooler en whirlKrater, blijft het zitvlak koel, droog en drukvrij. De goldenGate 2.0-constructie zorgt ervoor dat de zeem meebeweegt met je lichaam, terwijl de kukuPenthouse voor extra luchtcirculatie en comfort aan de voorzijde zorgt.
Met een gewicht van slechts 163 g (maat M), een ademend vermogen op topniveau en een compressieve pasvorm is de Mille GTS S11 Bibshort ideaal voor zomertrainingen en lange endurance ritten vanaf 18°C. Of je nu traint voor een gran fondo of een meerdaagse tocht plant, deze bibshort levert comfort, prestatie en ondersteuning op het hoogste niveau.
Ja, de Mille GTS S11 is specifiek ontworpen voor endurance ritten. Dankzij de geavanceerde GTS S11-zeem met dubbele demping en het ademende ontwerp, biedt hij langdurig comfort en ondersteuning, zelfs bij ritten van meerdere uren.
De S11-generatie heeft een vernieuwde tailleconstructie (zeroPressure Waist) met minder restrictie, een betere verticale stabiliteit door de rollBar-technologie, en een verbeterde luchtstroom over de zeem dankzij kraterCooler en whirlKrater ventilatie.
Ja, dankzij het gepatenteerde rollBar-systeem blijft de zeem stabiel, ook bij gewichtsverplaatsing tijdens sprinten, klimmen of bochten nemen.
Absoluut. Het Volkano-textiel is ademend en biedt samen met de geperforeerde zeemstructuur een uitstekende ventilatie en verkoeling, zelfs bij hoge temperaturen.
De lange versie heeft een pijplengte die 3 cm langer is dan de standaardvariant. Ideaal voor renners die meer compressie of bedekking wensen.
Nee, de zeroPressure Waist is speciaal ontwikkeld om zacht en elastisch aan te sluiten zonder in te snijden of drukpunten te veroorzaken.
Nee, hoewel hij wedstrijdwaardige eigenschappen heeft, is hij ook perfect voor recreatieve rijders die waarde hechten aan comfort en prestaties op lange afstanden.
Wij adviseren om de bibshort op 30°C te wassen, zonder wasverzachter, en aan de lucht te laten drogen. Gebruik geen droger om de levensduur van het textiel en de zeem te verlengen.
Ja, het Volkano-materiaal is slijtvast, en met het juiste onderhoud behoudt deze bibshort lang zijn vorm, compressie en comfort.
Zeker. Voor een optimale pasvorm en prestaties combineer je de GTS S11 bibshort met het Assos GTS-shirt en het Assos Summer 1/3 GT- of Endurance Layering System.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
30% Korting
Sportful Classic bibshort zwart heren
(1122010-002)
Klasiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor. Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.
€99,95
€69,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
10% Korting
Assos Dyora R bibshort S11 secret blue dames
(12.10.292.2U)
De Assos DYORA R S11 Bibshort Raceklare Compressie en Ultralichte Ventilatie. De Assos DYORA R S11 Bibshort is speciaal ontworpen voor vrouwelijke wielrenners die topprestaties eisen tijdens trainingen en races. Met een tweede-huid pasvorm, ultralichte compressie en geavanceerde ventilatie is deze bibshort een essentieel onderdeel van je race-uitrusting.
€190,-
€169,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
30% Korting
Sportful Supergiara bibshort zwart heren
(1102001-002)
De Assos Supergiara bibshort is de beste optie als u niets aan het toeval wilt overlaten. Het bibshort is voorzien van een geweven hoge compressie stretchstof die elke inspanning ondersteunt en zorgt voor een ergonomische pasvorm. Het zorgt voor een gegarandeerd comfort op de moeilijkste wegen. De DMS-zeem combineert meerdere dichtheden door de iets kleinere vorm die past bij de beweging en lichaamshouding. De mesh zakken op de achterkant en op uw been zijn voldoende om al uw belangrijke spullen in op te bergen. De reflecterende details zorgen voor een goede zichtbaarheid na zonsondergang of bij de start van een rit in de vroege ochtend. De platten en anatomische mesh bretels zorgen voor extra comfort en ventilatie.
€139,95
€97,95Je bespaart €42,- (incl. BTW)
23% Korting
Assos Mille GT GTO C2 bibshort zwart heren
(11.10.228.18)
Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn. Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft. Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving. Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt. De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.
€319,95
€244,95Je bespaart €75,- (incl. BTW)
21% Korting
Castelli free aero race s short zwart dames
(4525042-010)
De Castelli Free Aero Race S Short is ontworpen voor fanatieke wielrenners die topprestaties eisen, of je nu lokale tochten maakt of meedoet aan intensieve wedstrijden. Dankzij de Forza2 Stretch-stof sluit de short perfect aan zonder te knellen, zodat hij soepel met je lichaam meebeweegt tijdens elke pedaalslag. De siliconen grippers aan de broekspijpen zorgen ervoor dat de short goed blijft zitten, terwijl het Progetto X2 Air Seamless Donna-zitvlak langdurig comfort biedt, ook tijdens lange ritten. Deze short is het resultaat van uitgebreide windtunneltests en levert bewezen aerodynamisch voordeel: een 3% lagere luchtweerstand voor een efficiënter gebruik van je energie. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€169,95
€132,95Je bespaart €37,- (incl. BTW)
Castelli Tutto Nano bibshort zwart heren
(4519514-010)
De Castelli Tutto Nano bibshort is het resultaat van bijna tien jaar aan vernieuwingen. Het is gemaakt van Castelli's beste all-round stof voor winterbroeken, de Nano Flex 3G. Deze stof is warm, elastisch, extreem zacht en heeft een zeer goed ademend vermogen, ook is de stof voorzien van een waterafstotende laag. Een nieuwe geoptimaliseerde vorm, een hogere schuimdichtheid en zachtere toplaag maken de nieuwe Kiss Air2 zeem comfortabeler dan ooit. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GTS bibshort S11 zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.