
De Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort is een gestroomlijnde regularFit bibshort, afgestemd op de koele en vaak toch vochtige ritten in het voor- en najaar.
Rondom de Mille GTS CS zeem zijn 2 actieve stoffen geplaatst.
De RX EVO light, die lichtgewicht isolatie biedt met een hoog ademend vermogen en de RX EVO, die midweight isolatie toevoegt voor gerichte bescherming.
Beide textielen zijn waterafstotend, zodat wegnevel en neerslag tijdens uw rit gewoon opdwarrelen en wegrollen in plaats van door te dringen.
€229,95
€206,95Je bespaart €23,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Featured fabrics:
De RX EVO op de benen en het achterpand is een kettingbreisel met middelzware thermische warmte voor de gematigde, variabele temperaturen van het voor- en najaar. Een paneel van RX EVO Light op het kruis verhoogt het ademend vermogen met lichtere isolatie. Beide materialen zijn geborsteld en zacht tegen de huid met ademend vermogen en ECO waterafstotendheid die vocht van binnen en buiten tegenhouden.
Constructie en pasvorm:
Onze gestroomlijnde regularFit biedt comfort voor lange trainingsritten en basiskilometers bij koel weer. De langere pijpen bieden meer dekking tot onder de dij, en de rauw gesneden taille vermindert insnoering en ongemak.
Engineering:
- X-Frame: A-frame ophanging geërfd van de Equipe RSR zomerbroek. Beperkt het doorzakken op de onderrug en stabiliseert het inzetstuk en het bodypaneel.
- zeroPressure Waist: Een tailleconstructie ontwikkeld met een zacht, zeer elastisch materiaal om het comfort en de grip in de taille te verbeteren, zonder druk of knelling.
- Ultralichte Leg Grippers: Door de banden geweven elastiek zorgt voor een stevige grip zonder beperking.
MILLE GTS C2:
- Shock-Absorb Damping System Twin 13: Een dual-layer, 13mm constructie van sneldrogend, high-density schuimmateriaal in een endurance cycling platform.
- 3D Wafel: Een gepatenteerd, drielaags, geperforeerd schuim dat het ademend vermogen vergroot en overtollig gewicht elimineert.
- goldenGate: Het stikselpatroon verankert de voor- en achterkant, maar laat de insert zweven, zodat hij met je lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- kraterCooler: Perforaties in de rand van het inzetstuk voeren vocht af van het inzetstuk om het ademend vermogen en een droog, warm microklimaat te behouden.
Materiaal:
86% Polyamide 14% Polyurethaan-elastomeer
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het idee achter de Castelli Competizione bibshort is om het beste van de Castelli's fietsbroeken samen te brengen in een product voor een iets schappelijker prijs. De Vortex stof en GIRO4 siliconen grippers konen rechtstreeks van vvan de Free Aero Race 4 broek, terwijl het KISS Air2 zitkussen een van Castelli'S beste zeem is. Maar het beste aan deze broek is toch wel de pasvorm, deze is samengesteld dankzij het Castelli pattern engineering team en zorgt ervoor dat de broek in de juiste maat als gegoten zit. Naast dat hij zeker geschikt is voor een wedstrijd in het weekend, is de broek ook zeer comfortabel. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€119,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Assos DYORA RSV S11 Bibshort Ultieme Raceprestatie en Compressie. De Assos DYORA RSV S11 Bibshort vertegenwoordigt de absolute top in wedstrijdtechnologie, ontworpen voor ultra-endurance races en intensieve trainingssessies. Dankzij geavanceerde compressietechnologieën en aerodynamische pasvorm biedt deze bibshort maximale ondersteuning en ongeëvenaard comfort voor de meest veeleisende ritten.
(incl. BTW)
De Assos EQUIPE R Bib Shorts S11 is ontwikkeld voor renners en fietsers die op zoek zijn naar pure prestaties. Met een compressieve pasvorm, ademende materialen en een stabiele racezeem blijf je gefocust, comfortabel en snel. Perfect voor intensieve trainingen, wedstrijden en zomerse ritten.
(incl. BTW)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Velocissima 3 short is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€90,-
€78,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Mille GTS spring/fall fietsbroek kort zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.