
Ontdek de Assos Tactica Kiekafer bibshort T5 Off-road performance en comfort, ontwikkeld voor gravelraces en lange bikepacking avonturen.
De TACTICA Kieskäfer T5 Bib Shorts zijn speciaal ontworpen voor gravel- en off-road ritten, waarbij prestaties, duurzaamheid en draagcomfort centraal staan.
Deze vernieuwde uitvoering vervangt de GTC Kiespanzer C2 en biedt een lichtere, beter ademende en meer compressieve constructie.
Dankzij de geïntegreerde opbergzakken, verbeterde schokabsorptie en geavanceerde compressie blijf je comfortabel en gefocust, ongeacht het terrein.
€180,-
€164,95Je bespaart €15,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Waarom kiezen voor de TACTICA Kieskäfer T5?
Type.911 Compressie-textiel
Zijdezacht, sneldrogend en slijtvast materiaal dat vocht afvoert en optimale ondersteuning biedt.
Geïntegreerde opbergmogelijkheden
Twee ruime, elastische zijzakken voor snelle en veilige toegang tot essentials tijdens het rijden.
rollBar Technologie
Stabiliseert de zeem en zorgt voor een optimale pasvorm, zelfs bij intensief trappen en sturen.
zeroPressure Waist
Zachte, elastische tailleband die comfort en stabiliteit garandeert zonder drukpunten.
PILtec Plug-In
Ultralichte, ademende gripbanden rond de benen die perfect blijven zitten, zelfs bij natte omstandigheden.
Schokabsorberende TACTICA T5 Insert
11mm geavanceerde demping voor comfort op ruwe gravelpaden en singletracks.
goldenGate 2.0
Beweeglijke zeem die meebeweegt met het lichaam en wrijving vermindert.
Innovatieve materialen voor ultiem comfort en bescherming
Het Type.911 warp-knit textiel is ontwikkeld voor intensief gebruik op ruig terrein. Het biedt een gecontroleerde compressie, verbeterde ademendheid en een duurzame, slijtvaste afwerking. De zeem is geoptimaliseerd met 3D Waffle-technologie, wat het gewicht vermindert en de ventilatie maximaliseert.
De TACTICA Kieskäfer T5 Bib Shorts zijn de ideale keuze voor gravelrijders en avontuurlijke fietsers die topprestaties en ultiem comfort willen combineren.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze Craft Greatness Bike Short zwart dames voor dames is speciaal gemaakt voor het fietsen. Deze short heeft namelijk een zeem, wat zorgt voor wat extra comfort en demping op de fiets. In vergelijking met echte fietsbroeken is dat overigens wel wat minder, waardoor deze Bike Boxershort geschikter is voor rustige ritjes op bijvoorbeeld een toerfiets. Over de boxershort kun je dan een normale broek dragen.
€64,95
€36,95Je bespaart €28,- (incl. BTW)
De Craft Core Endurance Shorts zijn zachte en elastische fietsbroeken, ontworpen voor fietsfanaten van alle soorten. De fietsbroek is gemaakt van duurzaam en functioneel polyamideweefsel en heeft brede, elastische beenmanchetten en een C4-zeem voor hoog comfort.
€64,95
€54,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Craft Essence bibshort zwart dames is perfect voor degene die niks liever doet dan in het warme zomerseizoen op de fiets te stappen. De eenvoudige broek met bretels past het beste bij de kleurrijke fietsshirts uit de serie. De fietsbroeken zijn gemaakt van een sneldrogend materiaal die je van compressie voorzien dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het fietsen. De bretels van de broek zijn gemaakt van een lichte gaas stof om oververhitting te voorkomen.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! bibshort laat je ervaren hoe het voelt om echt onbeperkt te fietsen! Deze bestverkochte bibshort van Fusion is nu nóg verder geperfectioneerd, speciaal voor wielrenners die alleen genoegen nemen met het beste in comfort, pasvorm en prestaties.
€144,95
€119,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli A/C Bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Velocissima 3 bibshort is een hoogwaardige korte fietsbroek voor dames die topprestaties wil combineren met langdurig comfort. Dankzij de ademende Endurance Evolution-stof, het comfortabele KISS Air2 Donna zeem en de slim ontworpen bretels is deze broek ideaal voor zowel lange ritten als intensieve indoor workouts. De perfecte mix van ondersteuning, bewegingsvrijheid en vrouwgerichte pasvorm, een echte allrounder voor zomerse fietsritten.
€100,-
€82,95Je bespaart €17,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos Tactica Kiekafer bibshort T5 zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.