
De Assos UM GT half shorts C2 is de ideale traingsshorts voor tijden uw training thuis op de hometrainer of spinningbike.
Bibshorts zijn niet voor iedereen weggelegd, maar als je ze niet gebruikt, word een een perfect, op de rit afgestemde pasvorm vinden nog moeilijker.
De vernieuwde zeem heeft de verbeterde ventilatie geërfd van topmodellen van Assos en daar is 3 mm extra dikte aan toegevoegd, om het comfort tijdens lange ritten te verhogen.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Samenstelling stoffen:
Type.429 is flexibel genoeg voor een gestroomlijnde pasvorm; ademend genoeg voor zomerse hoogten; compressief genoeg om op je lichaam te reageren en het te ondersteunen; en stevig genoeg om het misbruik van ontelbare kilometers te weerstaan. Een echt dagelijks werkpaard.
Pasvorm:
C2 AEPD regularFit is gebaseerd op onze wedstrijdmodellen, maar getuned voor comfort met een meer vergevingsgezinde Zero-Pressure taille. Gestroomlijnde prestaties voor de hele dag fietsen met onze standaard beenlengte.
Techniek:
- Zero-Pressure Taille: Een comfort fit innovatie die accommodatie in de taille toevoegt. Bevat siliconen om de bedekking te behouden, zelfs als het in de druppels wordt gestopt.
- Ultralichte Been Grippers: 6cm elastaan band grijpt op natuurlijke wijze de dij zonder siliconen behandeling om een soepele, ultralichte hold te leveren.
Zeem:
- 3D Wafel: Een gepatenteerd, drie lagen, geperforeerd schuim dat het ademend vermogen verhoogt en overtollig gewicht wegneemt.
- GoldenGate: Het stikselpatroon verankert de voor- en achterkant, maar laat het lichaam van de insert zweven, zodat de zeem met je lichaam meebeweegt in plaats van ertegenin.
- Shock-Absorb Demping Mono: Compressieve schuimlagen in een 11mm endurance platform. Thermogevormde vormgeving vermindert ribbels en irritatie.
Materiaalsamenstelling:
80% polyamide, 20% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos UMA GTV C2 EVO broek kort is de nieuwe parel in de UMA GT endurance-lijn, met een verbeterd ontwerp dat meer vrijheid en comfort biedt bij de langste ritten. Grote voordelen van de GTV zijn de quick-release bretelbanden, zijdezachte compressie en dikste dameszeem. De nieuwe generatie GTV bevat essentiële verbeteringen in het comfort, van een nieuwe tailleconstructie tot een nieuwe zeem – het zachtste model speciaal voor vrouwen.
(incl. BTW)
De Castelli Tutto Nano bibshort is het resultaat van bijna tien jaar aan vernieuwingen. Het is gemaakt van Castelli's beste all-round stof voor winterbroeken, de Nano Flex 3G. Deze stof is warm, elastisch, extreem zacht en heeft een zeer goed ademend vermogen, ook is de stof voorzien van een waterafstotende laag. Een nieuwe geoptimaliseerde vorm, een hogere schuimdichtheid en zachtere toplaag maken de nieuwe Kiss Air2 zeem comfortabeler dan ooit. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Velocissima 3 short is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten. De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie. De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten. Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€90,-
€78,95Je bespaart €11,05 (incl. BTW)
De Gobik Matt 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen en lange ritten, waarbij comfort essentieel is. Met een minimalistische uitstraling en matte afwerking biedt deze bibshort perfecte ondersteuning en compressie voor stabiliteit op de fiets. De vernieuwde versie behoudt de bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen voor extra comfort en ventilatie.
(incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€139,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Assos UMA GT half shorts C2 lang zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.