
De Castelli Competizione 2 Kit Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit.
De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers.
Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm.
Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€84,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Competizione 2 Bibshort is ontworpen om optimale ondersteuning en een perfecte pasvorm te bieden. De combinatie van Vortex textuurstof en een elastische Pro Lycra binnenzijde zorgt niet alleen voor verbeterde aerodynamica, maar ook voor maximale bewegingsvrijheid tijdens het fietsen. Het KISS Air2-zeem garandeert een hoogwaardig zitcomfort, waardoor lange ritten en intensieve trainingssessies moeiteloos aanvoelen.
Dankzij de brede beengrippers met geïntegreerde siliconen blijft de short stevig op zijn plaats, zonder ongemak of knellen. De ademende mesh bretels zijn licht van gewicht en zorgen voor uitstekende ventilatie, wat vooral op warme dagen een groot verschil maakt. Deze wielerbroek is ontwikkeld met de expertise van Castelli en biedt een perfecte balans tussen snelheid, ondersteuning en ultiem draagcomfort.
Eigenschappen
-KISS Air2-zeem voor ultiem comfort, zelfs tijdens lange ritten
-Elastische Pro Lycra-stof aan de binnenkant van de benen voor optimale pasvorm en bewegingsvrijheid
-Vortex V2-textuurstof op de benen zorgt voor verbeterde aerodynamische prestaties
-Siliconen geïntegreerde beengrippers met onafgewerkte rand voor een strakke, veilige pasvorm zonder knellen
-Platte naden minimaliseren wrijving en verhogen het draagcomfort
-Reflecterende details op de achterkant voor betere zichtbaarheid in het donker
-UPF 50+ bescherming tegen schadelijke UV-stralen
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Deze Fusion C3 Bib Shorts is een slijtsterke, houdbare, veelzijdige fietsbroek met hoog zitcomfort voor de lange ritten.
De juiste fietsbroek als je er een moet kiezen voor zowel training als wedstrijd.
De bibs blijft altijd maximaal comfortabel in de strak geweven, ondoorzichtige koersbroek. Het bovenstuk is elastisch en ademend.
Met siliconen gecoate been uiteinden, samen met het unieke hoge gehalte aan powerfit elastaan, zorgen ervoor dat deze fietsbroek altijd perfect zit en dit ook altijd zal blijven doen.
€144,95
€119,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is ontworpen als dé ultieme wedstrijdshort, maar biedt tegelijkertijd ongeëvenaard comfort voor elke fietser. Al 15 jaar lang wordt deze broek verfijnd en verbeterd, met als resultaat de meest geavanceerde Castelli bibshort tot nu toe. Met drie Tour de France-zeges, drie Giri d’Italia-overwinningen en een Vuelta-triomf heeft deze broek zich ruimschoots bewezen in de professionele wielersport. Maar het succes gaat verder dan alleen prestaties op het hoogste niveau: deze best verkochte Castelli fietsbroek biedt topkwaliteit voor iedere fietser, of je nu wedstrijden rijdt of gewoon geniet van lange ritten. De Free Aero RC Bibshort is niet zomaar een koersbroek: hij is ontwikkeld om alles overbodige weg te laten en alleen het beste te behouden. Minder naden, een superieure pasvorm en een maximaal ademend vermogen maken deze broek tot een must-have voor serieuze fietsers die enkel genoegen nemen met het beste. Of je nu een professionele wielrenner bent of gewoon graag comfortabel lange afstanden fietst – deze bibshort tilt je prestaties naar een hoger niveau! Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso W DT bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Reflecterende elementen zorgen voor een hogere zichtbaarheid op plekken met veel schaduw en in de schemering.
Om het af te maken is deze broek voorzien van een topzeem van Castelli: het Progetto X2 Air Zeem.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€139,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€89,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli competizione 2 kit bibshort blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.