
Het idee achter de Castelli Competizione bibshort is om het beste van de Castelli's fietsbroeken samen te brengen in een product voor een iets schappelijker prijs.
De Vortex stof en GIRO4 siliconen grippers konen rechtstreeks van vvan de Free Aero Race 4 broek, terwijl het KISS Air2 zitkussen een van Castelli'S beste zeem is.
Maar het beste aan deze broek is toch wel de pasvorm, deze is samengesteld dankzij het Castelli pattern engineering team en zorgt ervoor dat de broek in de juiste maat als gegoten zit.
Naast dat hij zeker geschikt is voor een wedstrijd in het weekend, is de broek ook zeer comfortabel.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Fietsbroek met uitstekende prijskwaliteitsverhouding
- Affinity Pro Lycra materiaal aan binnenzijde is zeer elastisch en comfortabel
- Vortex BLC materiaal maakt broek aerodynamisch
- Elastische GIRO4 grippers houden broek perfect op zijn plaats
- Platgestikte naden voorkomen huidirritaties
- Voorzien van reflecterende elementen op de achterzijde
- Mesh bretels zijn ademend en comfortabel
- Voorzien van Kiss Air2 zeem
- Kleur: Dark Steel Blue
- Temperatuur bereik: 15-35 graden
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Gobik Grit 2.0 bibshort is de nieuwste evolutie van ons cargomodel, speciaal ontworpen voor off-road gebruik. Met een nieuw patroon dat de prestaties verbetert, heeft het een stijlvol en aantrekkelijk uiterlijk gekregen. De achterzakken bieden nu meer opbergruimte, terwijl de broekspijpen met 2 cm zijn verlengd ten opzichte van de vorige versie, waardoor ze een standaardlengte bereiken. Deze bibshort is ideaal voor middelhoge en warme temperaturen en lange ritten, waar comfort en opslagcapaciteit van groot belang zijn.
(incl. BTW)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€119,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Een gloednieuwe Assos Equipe r spring/fall bishort s11 voor racen en intensieve trainingen in koude, natte en uitdagende omstandigheden tijdens de overgangsseizoenen. De EQUIPE R is uitgerust met ons warmste Spring Fall-textiel tot nu toe en het strakke weefsel beschermt je tegen wind, opspattend water en lichte neerslag.
(incl. BTW)
De Castelli Endurance 3 Bibshort is ontworpen voor fietsers die langdurig comfort willen tijdens lange ritten. Met een ondersteunende pasvorm, ademende bretels en het Progetto X2 Air-zeem blijf je fris, stabiel en gefocust. Ideaal voor zomerse tochten, endurance rides en fanatieke trainingsdagen. Let op: houdt er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€114,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
De Sportful Neo Bibshort combineert eenvoud, comfort en efficiëntie op de fiets. Ontworpen voor comfort vanaf de allereerste fietstochten. Het bibshort is gemaakt van Lycra stof. Het Buitenste gedeelte van pijp is afgewerkt met aangebrachte strook, met grippunten om stretch te garanderen.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Competizione bibshort blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.