Castelli Competizione bibshort lichtblauw heren  4520006-456 15% Korting

Castelli Competizione bibshort lichtblauw heren

4520006-456 | Schrijf de eerste review! 99313 99313

Het idee achter de Castelli Competizione bibshort is om het beste van de Castelli's fietsbroeken samen te brengen in een product voor een iets schappelijker prijs.

De Vortex stof en GIRO4 siliconen grippers konen rechtstreeks van vvan de Free Aero Race 4 broek, terwijl het KISS Air2 zitkussen een van Castelli'S beste zeem is.

Maar het beste aan deze broek is toch wel de pasvorm, deze is samengesteld dankzij het Castelli pattern engineering team en zorgt ervoor dat de broek in de juiste maat als gegoten zit.

Naast dat hij zeker geschikt is voor een wedstrijd in het weekend, is de broek ook zeer comfortabel.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Fietsbroek met uitstekende prijskwaliteitsverhouding
- Affinity Pro Lycra materiaal aan binnenzijde is zeer elastisch en comfortabel
- Vortex BLC materiaal maakt broek aerodynamisch
- Elastische GIRO4 grippers houden broek perfect op zijn plaats
- Platgestikte naden voorkomen huidirritaties
- Voorzien van reflecterende elementen op de achterzijde
- Mesh bretels zijn ademend en comfortabel
- Voorzien van Kiss Air2 zeem
- Kleur: Dark Steel Blue
- Temperatuur bereik: 15-35 graden

 

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Uitvoering Competizione
  •   Regenbescherming
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Fietsbroek zeem Met zeem
  • Broek lengte Korte broek
  •   3/4 Broek
  • Kleur Blauw
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Lente - herfst
  • Categorie Castelli zomer 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Entrata 2 bibshort zwart heren 15% Korting Castelli Entrata 2 bibshort zwart heren (4523003-010)

Deze Castelli Entrata 2 bibshort geeft u alle reden om naar Castelli te stappen. De stof is precies het juiste gewicht met precies de juiste stretch en met een matte afwerking die er precies goed uitziet. Het KISS Air2 zitkussen is precies goed, net als de GIRO3 beenklem. En de short past precies goed, omdat we geobsedeerd zijn door de pasvorm van elke short die we maken. We wilden dat deze short jarenlang goed zou blijven zitten, dus hebben we de logo's en reflecterende panelen op de achterkant aangebracht.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€84,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Assos UMA GTV C2 EVO fietsbroek kort Black Series dames Assos UMA GTV C2 EVO fietsbroek kort Black Series dames (12.10.271.18)

De Assos UMA GTV C2 EVO broek kort is de nieuwe parel in de UMA GT endurance-lijn, met een verbeterd ontwerp dat meer vrijheid en comfort biedt bij de langste ritten. Grote voordelen van de GTV zijn de quick-release bretelbanden, zijdezachte compressie en dikste dameszeem. De nieuwe generatie GTV bevat essentiële verbeteringen in het comfort, van een nieuwe tailleconstructie tot een nieuwe zeem – het zachtste model speciaal voor vrouwen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€269,95

 (incl. BTW)

Gobik Lancer bibshort zwart heren 10% Korting Gobik Lancer bibshort zwart heren (10-02-102-005)

De Gobik Lancer bibshort is de ultieme combinatie van innovatie en raceprestaties. Deze minimalistisch ontworpen bibshorts, gemaakt van 4-Way Stretch lycra, bieden optimale spiercompressie en een ongeëvenaarde pasvorm. De extra lange pijpen zorgen voor maximale bedekking en compressie, precies zoals profrenners het eisen. Verbeter je prestaties en haal het beste uit je ritten met een broek die de grenzen van wielerkleding verlegt. Dankzij het ergonomische ontwerp met minimale naden geniet je van een gestroomlijnde pasvorm en ongekend comfort. Kies voor prestaties zonder compromissen en ervaar de nieuwe standaard in fietskleding.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€161,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Sportful Fiandre norain bibshort pro zwart heren 7% Korting Sportful Fiandre norain bibshort pro zwart heren (1119505-002)

Het Fiandre norain pro bibshort  is ontwikkeld samen met profrenners die deze broek nog steeds dragen. Deze norain broek is waterafstotend, biedt veel warmte en beschikt over veel stretch, dankzij deze stretch is de pasvorm zeer aangenaam. De bretels zorgen voor nog meer comfort, aangezien deze geperforeerd zijn en dus uitstekend ventileren. In de broek zit de hoogwaardige TC Pro zeem verwerkt, ideaal voor wedstrijdrenners of wielrenners die vaak lange tochten afleggen. Let op: De kleding van Sportful valt klein uit, wij raden aan de kleding één maat groter te bestellen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€139,95

€129,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Craft Advanced Endurance Solid shorts zwart heren 25% Korting Craft Advanced Endurance Solid shorts zwart heren (1910765-999000)

De Craft Advanced Endurance Solid shorts is een zeer geavanceerde fietsbroek voor intensieve ritten. Duurzame Lycra Sport Energy stof geeft deze dynamische short 4-weg elasticiteit en compressie die spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimaal comfort en controle. Zinvolle details zoals elastische beenuiteinden met siliconen grips om de short op zijn plaats te houden en een mesh binnenvoering in de taille voor meer comfort samen met een C2 pad maken van deze short een uitzonderlijke aanvulling op uw fietsuitrusting.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Nano Flex Pro Race bibshort heren 18% Korting Castelli Nano Flex Pro Race bibshort heren (4520521-010)

De Castelli Nano Flex Pro Race bibshort is de nieuwe derde generatie van onze Nano Flex-stof is net zo zacht, rekbaar, ademend en warm als ons Thermoflex-materiaal. Dit bibshort is zo gemaakt zodat hij geschikt is voor koele en droge omstandigheden, maar ook voor natte dagen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€150,-

€122,95

  Je bespaart €27,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Competizione bibshort lichtblauw heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.