
Het idee achter de Castelli Competizione bibshort is om het beste van de Castelli's fietsbroeken samen te brengen in een product voor een iets schappelijker prijs.
De Vortex stof en GIRO4 siliconen grippers konen rechtstreeks van vvan de Free Aero Race 4 broek, terwijl het KISS Air2 zitkussen een van Castelli'S beste zeem is.
Maar het beste aan deze broek is toch wel de pasvorm, deze is samengesteld dankzij het Castelli pattern engineering team en zorgt ervoor dat de broek in de juiste maat als gegoten zit.
Naast dat hij zeker geschikt is voor een wedstrijd in het weekend, is de broek ook zeer comfortabel.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€69,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Fietsbroek met uitstekende prijskwaliteitsverhouding
- Affinity Pro Lycra materiaal aan binnenzijde is zeer elastisch en comfortabel
- Vortex BLC materiaal maakt broek aerodynamisch
- Elastische GIRO4 grippers houden broek perfect op zijn plaats
- Platgestikte naden voorkomen huidirritaties
- Voorzien van reflecterende elementen op de achterzijde
- Mesh bretels zijn ademend en comfortabel
- Voorzien van Kiss Air2 zeem
- Kleur: Black
- Temperatuur bereik: 15-35 graden
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Espresso Bibshort is ontworpen om de short te zijn die je altijd weer uit de kast pakt, ongeacht je rit. De Espresso Bibshort biedt een ongeëvenaard draagcomfort dankzij de innovatieve Espresso Doppio-stof, die zacht aanvoelt op de huid en zich perfect naar je lichaam vormt. De Espresso Bibshort is de perfecte combinatie van comfort, prestatie en stijl, met een exclusief design. Een must-have voor elke fietser.
€180,-
€139,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
De Castelli Premio EVO Bibshort is ontworpen voor maximale prestaties en langdurig comfort op de fiets. Dankzij het innovatieve ontwerp met minimale naden en geavanceerde stoffen biedt deze short gerichte ondersteuning, optimale pasvorm en uitstekende ventilatie. Het Progetto X2 Air Seamless-zeem garandeert comfort, zelfs tijdens de langste ritten. Slim geplaatste bretels en een geperforeerd rugpaneel zorgen voor een koel en licht gevoel, terwijl het geheel is afgewerkt in een moderne, subtiele stijl. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€290,-
€249,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
De Gobik Lancer bibshort is de ultieme combinatie van innovatie en raceprestaties. Deze minimalistisch ontworpen bibshorts, gemaakt van 4-Way Stretch lycra, bieden optimale spiercompressie en een ongeëvenaarde pasvorm. De extra lange pijpen zorgen voor maximale bedekking en compressie, precies zoals profrenners het eisen. Verbeter je prestaties en haal het beste uit je ritten met een broek die de grenzen van wielerkleding verlegt. Dankzij het ergonomische ontwerp met minimale naden geniet je van een gestroomlijnde pasvorm en ongekend comfort. Kies voor prestaties zonder compromissen en ervaar de nieuwe standaard in fietskleding.
€179,95
€152,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
De Craft Essence shorts is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De short is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De shorts is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen shorts past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€94,95
€72,95Je bespaart €22,- (incl. BTW)
De Gobik Limited 6.0 strapless bibshort is ontworpen voor fietsers die op zoek zijn naar comfort en minder spiercompressie, zonder concessies te doen aan prestaties tijdens trainingen en lange ritten. Dit model zonder schouderbanden biedt extra gemak en flexibiliteit, met een verhoogde tailleband die stevig blijft zitten en verschuiven voorkomt.
(incl. BTW)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€159,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Competizione kit bibshort grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.