
Castelli Nanoflex bibshort zwart heren 12525-010 2015 is gemaakt van Nano Flex stof welke 100 procent waterafstotend is, maar net zo goed ademend, veel stretch en warmte biedt door de zachte fleece binnenvoering.
Bretellen zijn gemaakt van mesh waardoor het fietsshort luchtig aanvoelt op het boven lichaam, en de bibshort is uitgevoerd met Giro3 beengrippers die naadloos aansluiten op de benen.
Het Nanoflex bibshort is een innovatieve en unieke bibshort voor het gehele lente/zomer seizoen.
Uitgevoerd met een Kiss3 zeem voor All Day comfort.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€80,-Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Nanoflex bibshort zwart heren 12525-010 2015
Castelli's Nano Flex Bibshort is gemaakt van Nano Flex stof welke 100 procent waterafstotend is, maar net zo goed ademend, veel stretch en warmte biedt door de zachte fleece binnenvoering. Minimale naden voor maximum water resistance. De bretellen zijn gemaakt van mesh waardoor de fietsbroek luchtig aanvoelt op het boven lichaam. Het bibshort is uitgevoerd met Giro3 beengrippers die naadloos aansluiten op de benen. Over beide bovenbenen en op de beenband heeft de fietsbroek een screen printed Castelli logo in wit contrast. Optimaal comfort, droog en warm onder iedere weersomstandigheid. De NanoFlex bibshort is een innovatieve en unieke bibshort voor het gehele lente/zomer seizoen. Deze waterbeschermende fietsbroek is uitgevoerd met een Kiss3 zeem voor All Day comfort.
In de stof is de Nanoflex technologie verwerkt. Nanoflex is geen behandeling om het materiaal waterafstotend te maken, maar de magie zit in het materiaal zelf. De technologie en het materiaal is vergelijkbaar met een perzik. Als je een perzik uit het water haalt voelt het droog aan. Het perzikdons - de kleine haartjes - laten het water parelen waardoor het van de perzik afrolt. De stof zelf is dus niet waterdicht, maar wel goed vochtregulerend. Het houdt je 100 procent droog tijdens het fietsen in de regen. Door deze unieke eigenschappen is de kleding dus goed ademend terwijl het toch waterafstotend is.
Eigenschappen:
- Nano Flex stof zorgt voor uitstekende warmte en stretch en is waterbestendig
- Minimaal aantal naden voor maximale waterbestendigheid
- KISS3 zitkussen geeft de hele dag comfort
- Ademende mesh bib bretels
- Castelli prints op beide benen
- GIRO3 beengrijpers liggen plat en sluiten goed aan
- Temperatuur bereik: 14 - 22 graden
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 159g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion TEMPO! bibshort laat je ervaren hoe het voelt om echt onbeperkt te fietsen! Deze bestverkochte bibshort van Fusion is nu nóg verder geperfectioneerd, speciaal voor wielrenners die alleen genoegen nemen met het beste in comfort, pasvorm en prestaties.
€144,95
€119,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Gobik Matt 2.0 bibshort is een model met een minimalistische look en een matte afwerking, ontworpen voor perfecte ondersteuning en compressie om stabiel en comfortabel te blijven tijdens lange ritten. Deze vernieuwde versie behoudt de exclusieve bi-elastische lycra en heeft nu lichtere, ademende elastische banden op de dijen. Ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, biedt deze bibshort langdurig comfort voor lange afstanden en wedstrijden, zodat je urenlang optimaal kunt presteren.
(incl. BTW)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€189,95
€159,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Gobik Matt Compact 2.0 bibshort is ideaal voor warme dagen met milde tot hoge temperaturen, perfect voor lange afstanden en wedstrijden waarbij langdurig comfort essentieel is. Dit model heeft een minimalistische uitstraling met een matte afwerking en biedt optimale ondersteuning en compressie, zodat je stabiel en comfortabel blijft tijdens uren in het zadel. In deze vernieuwde versie is de exclusieve bi-elastische lycra behouden, aangevuld met nieuwe, lichtere en ademende elastische banden op de dijen voor extra ventilatie en draagcomfort.
(incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€124,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
De Sportfull Total Comfort fietsbroek keert terug in een vernieuwde winterversie. Met nieuwe verbeterde details zoals de reflecterende elementen aan de beenuiteinden en de slabberbanden die het gebruik door ruiters van verschillende hoogtes mogelijk maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Nanoflex bibshort zwart heren 12525-010 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.