Uitverkoop
Hoewel de Castelli Prima bibshort het instapmodel is, laat het zien dat deze range bij Castelli niet onderdoet voor topmodellen van andere merken.
Gemaakt van Pro Dry Soft matt Lycra stof met een hoog ademend vermogen waardoor het op de huid koel aanvoelt.
De broek is uitgevoerd met de dit jaar verbeterde Kiss Air² zeem die speciaal voor het vrouwen lichaam ontworpen is.
Daarnaast is de Prima bibshort voorzien van reflecterende details en Giro3 grippers die de broekspijpen op zijn plaats houden.
Dit is een fietsbroek die nog jarenlang in de Castelli collectie zal blijven.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€64,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Korte fietsbroek voor dames
- Anatomische pasvorm voor vrouwen
- Voorzien van reflecterende details
- Voorzien van KISS Air2 zeem
- GIRO3 grippers houden de broek perfect op zijn plaats
- Kleur: Black
- Temperatuur bereik: 15-32 graden
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
8% Korting
Gobik Absolute 6.0 bibshort zwart dames
(10-02-003-092)
De Gobik Absolute 6.0 bibshort is perfect voor warme dagen en ontworpen voor topprestaties tijdens lange en uitdagende ritten. Deze professionele bibshort combineert ademende materialen met een hoogwaardige zeem, die schokken dempt en optimaal comfort biedt, zelfs op de langste ritten. De lichte, ademende bretels houden de short stabiel, terwijl de compressie de spieren ondersteunt en vermoeidheid helpt verminderen. Perfect voor wie maximale prestaties en comfort zoekt, ongeacht de intensiteit.
€124,95
€114,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Assos Mille GTS bibshort S11 long zwart heren
(11.10.289.18)
De Assos Mille GTS bib short S11 long is ontworpen voor de lange rit: maximale ondersteuning, verkoeling en comfort zonder concessies aan aerodynamica. De vernieuwde S11 bib short biedt meer bewegingsvrijheid, verbeterde stabiliteit en een luxueus matte afwerking. Dankzij de innovatieve GTS S11 zeem blijf je koel, droog en comfortabel – zelfs tijdens de zwaarste endurance ritten. Beschikbaar in standaard en lange uitvoering (+3 cm). Dit is de lange uitvoering van +3 cm.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft Essence bibshort zwart/zilver heren
(1907157-999926)
De Craft Essence bibshort is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De bibshort is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De broek is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen bibshort past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Espresso bibshort belgisch blauw heren
(4524002-424)
De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.
Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.
Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.
Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.
De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.
Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€160,-
€119,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
15% Korting
Craft Greatness bike hipster zwart dames
(1905032-9999)
Deze Craft Greatness bike hipster zwart dames voor dames is speciaal gemaakt voor het fietsen. Deze short heeft namelijk een zeem, wat zorgt voor wat extra comfort en demping op de fiets. In vergelijking met echte fietsbroeken is dat overigens wel wat minder, waardoor deze Bike hipster geschikter is voor rustige ritjes op bijvoorbeeld een toerfiets.
€59,95
€50,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
25% Korting
Castelli Free Aero RC short zwart dames
(4522047-010)
De Castelli Free Aero RC short is het top race short van Castelli. Dit short beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het short heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. De achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Prima bibshort grijs dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.