
De Castelli Unlimited Ultimate Liner short is uitgerust met de top-of-the-line naadloze Progetto X2 Air-zeem.
De vulling heeft twee aparte componenten: een zachte, stretchy Skin Care-laag die jouw huid verwent, en een aparte Cushioning-laag met schuim in dubbele dichtheid en gelkussens voor progressieve demping.
De zone rond de heup is vervaardigd in de compressieve Force-stof, die de vulling op haar plaats houdt en tegelijk een goede ventilatie verzekert.
De broekspijpen zijn licht en luchtig met een geperforeerde stof die je koel houdt; ze worden op hun plaats gehouden door onze Giro Air-elastiek die er als gaas uitziet.
Het mooie van deze beenconstructie is dat je de lengte kunt aanpassen naar eigen voorkeur — de pijpen zijn dus voldoende lang om bijvoorbeeld te vermijden dat je baggy short tegen je been gaat wrijven.
De voorkant van de dunne bretels is opengewerkt en laat de luchtstroming door, terwijl de achterkant smal is om koel te blijven.
Maar we versterken het passtuk zodat de banden op hun plaats blijven en niet samenklitten.
Op de achterkant, net boven de taille van jouw baggy, zijn er drie zakken zodat je deze broek kunt dragen met een T-shirt en nog steels voldoende ruimte hebt om spullen weg te bergen. "
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Unlimited Ultimate Liner
Bedoeld als de ultieme voering onder jouw baggy shorts. Uitgerust met de uitermate comfortabele naadloze Progetto X2 Air-zeem in de coolste minimalistische short, met drie zakken achteraan.
Eigenschappen:
- Progetto X2 Air Seamless-zeem voor lange ritten en ruw terrein
- 170 g Force-stof tot aan de heupen om de vulling op haar plaats te houden
- Geperforeerde beenpanelen zijn licht voor maximale ventilatie en koeling
- Giro Air-beengrippers zijn cool en houden de beenstukken op hun plaats
- Minimalistische bretels zoals bij de Free Aero RC Bibshort
- 3 achterzakken boven tailleband van baggy shorts
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Assos MILLE GT Bibshort C2 is gemaakt voor wielrenners die verder willen gaan. Dankzij het bijna naadloze comfort, de ondersteunende pasvorm en ademende materialen fiets je langer, vrijer en zonder afleiding. Ideaal voor lange ritten, warme dagen en fanatieke trainingsmomenten.
€144,95
€124,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Craft Essence bibshort is ontworpen voor degenen die op warme dagen niks liever doen dan op de fiets te stappen. De bibshort is voorzien van de Infinity C3 zeem van craft, deze geperforeerde zeem is gemaakt van gerecycled polyamide en biedt voldoende ondersteuning voor talloze uren fietsplezier. De broek is gemaakt van een sneldrogend functioneel materiaal en biedt compressie dankzij de Lycra Sport Energy stof. Dit vermindert de spiertrilling tijdens het sporten. De effen bibshort past het beste in combinatie met een van de kleurrijke fietsshirts uit de serie.
€89,95
€64,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Assos EQUIPE R Bib Shorts S11 is ontwikkeld voor renners en fietsers die op zoek zijn naar pure prestaties. Met een compressieve pasvorm, ademende materialen en een stabiele racezeem blijf je gefocust, comfortabel en snel. Perfect voor intensieve trainingen, wedstrijden en zomerse ritten.
€190,-
€162,95Je bespaart €27,05 (incl. BTW)
De Gobik Commander bibshort is ontworpen voor middelhoge tot warme temperaturen en lange off-road routes, waar comfort en opbergruimte essentieel zijn. Dit cargomodel, speciaal gemaakt voor off-road disciplines om onder shorts te dragen, biedt extra veilige opslagruimte voor je spullen. Bovendien is er een optionele rugbeschermer beschikbaar voor extra bescherming op ruig terrein.
(incl. BTW)
De Castelli free aero race s Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Castelli free aero race s Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Castelli free aero race s Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Craft Greatness bike boxer (met zeem) zwart heren, deze Craft Seamless Bike korte fietsbroek voor heren is voorzien van een zeem en ontworpen om te dragen onder een andere broek. Hij is speciaal gemaakt voor wielrenners, ountainbikers en andere fietsers. De naadloze fietsbroek is gemaakt van elastische stof voor de juiste bewegingsvrijheid. Dankzij de zeem is deze fietsbroek uitermate geschikt voor een comfortabele rit op de fiets!
€59,95
€44,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Unlimited Ultimate Liner short zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.