
De Castelli Velocissima 2 bibshort is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten.
De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie.
De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten.
Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€71,95Je bespaart €28,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Endurance Evolution stof voor een matte afwerking en een hoogwaardige stretch
- Verticale siliconen strips houden beenuiteinde op de plek
- Goed zichtbare reflecterende elementen op de achterkant van het been
- Mesh bretels
- Damesspecifieke KISS Air2 zeem voor optimaal comfort op lange tochten.
- Kleur: Black
- Temperatuur bereik: 15-35 graden
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Sportfull LTD Shield fietsbroek is ontworpen voor iedereen die er helemaal voor gaat. Op momenten waarop je maximale inspanningen levert heb je ook extra bescherming nodig. Daarom heeft Sportful échte bescherming voor je dijen ontwikkeld. Hardcord-technologie houdt de stof intact bij valpartijen zodat jij jou geen zorgen hoeft te maken over schaafwonden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli A/C Bibshort brengt de lichtgewicht fietsbroek naar een nieuw niveau. Castelli heeft sinds 2011 al een aantal keer de grens van het lichtgewicht short proberen te doorbreken, maar liep elke keer tegen het limiet aan van de compromis tussen duurzaamheid en een lager gewicht. Ze zijn dit jaar een stap terug gegaan in het ontwerp proces om een betere manier vinden. Zo kwamen ze bij de vraag: wat zijn de echt basis benodigdheden van een fietsbroek? een fietsbroek moet het zitkussen zo goed mogelijk op zijn plaats houden, moet van een zo dun mogelijke stof gemaakt zijn (zonder dat je door de broek heen kunt kijken uiteraard) en moet ook duurzaam zijn zodat hij het hele seizoen meegaat. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€119,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Assos Supergiara bibshort is de beste optie als u niets aan het toeval wilt overlaten. Het bibshort is voorzien van een geweven hoge compressie stretchstof die elke inspanning ondersteunt en zorgt voor een ergonomische pasvorm. Het zorgt voor een gegarandeerd comfort op de moeilijkste wegen. De DMS-zeem combineert meerdere dichtheden door de iets kleinere vorm die past bij de beweging en lichaamshouding. De mesh zakken op de achterkant en op uw been zijn voldoende om al uw belangrijke spullen in op te bergen. De reflecterende details zorgen voor een goede zichtbaarheid na zonsondergang of bij de start van een rit in de vroege ochtend. De platten en anatomische mesh bretels zorgen voor extra comfort en ventilatie.
(incl. BTW)
De Sportfull Total Comfort fietsbroek keert terug in een vernieuwde winterversie. Met nieuwe verbeterde details zoals de reflecterende elementen aan de beenuiteinden en de slabberbanden die het gebruik door ruiters van verschillende hoogtes mogelijk maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Sportful kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Assos UMA GT Half Shorts C2 is een hoogwaardige korte fietsbroek voor dames zonder bretels, ontworpen voor comfort tijdens warme ritten en indoortraining. Dankzij het ademende Type.429 materiaal, een comfortabele ZeroPressure Waist en de hoogwaardige UMA GT C2-zeem, geniet je van ondersteuning, bewegingsvrijheid en langdurig zitcomfort. Perfect voor wielrensters die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort.
(incl. BTW)
De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€179,95
€119,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Velocissima 2 bibshort zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.