
De Castelli Velocissima 2 short is Castelli's midrange performance korte fietsbroek, geweldig voor zowel een lange duur-rit als een snel uurtje trainen binnen of buiten.
De gebruikte Endurance Evolution stof zorgt voor een mooie matte afwerking, kent een hoge mate van elasticiteit en geeft een comfortabele hoeveelheid compressie.
De beenuiteinde zijn net als de Premio-broek voorzien van verticale siliconenstrips die er voor zorgen dat de broek de hele rit op zijn plek blijft zitten.
Een goede fietsbroek beschikt natuurlijk over een goede zeem, de Kiss Air² zeem zit super comfortabel zonder al te omvangrijk te zijn.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€89,95
€64,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Endurance Evolution stof voor een matte afwerking en een hoogwaardige stretch
- Verticale siliconen strips houden beenuiteinde op de plek
- Goed zichtbare reflecterende elementen op de achterkant van het been
- Damesspecifieke KISS Air2 zeem voor optimaal comfort op lange tochten.
- Kleur: Black
- Temperatuur bereik: 15-35 graden
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos Tactica Kiekafer bibshort T5 Off-road performance en comfort, ontwikkeld voor gravelraces en lange bikepacking avonturen. De TACTICA Kieskäfer T5 Bib Shorts zijn speciaal ontworpen voor gravel- en off-road ritten, waarbij prestaties, duurzaamheid en draagcomfort centraal staan. Deze vernieuwde uitvoering vervangt de GTC Kiespanzer C2 en biedt een lichtere, beter ademende en meer compressieve constructie. Dankzij de geïntegreerde opbergzakken, verbeterde schokabsorptie en geavanceerde compressie blijf je comfortabel en gefocust, ongeacht het terrein.
€180,-
€161,95Je bespaart €18,05 (incl. BTW)
Klasiek in een nieuw jasje, daar staat de nieuwe Sportful Classic Bibshort voor. Het bibshort behoudt alle voordelen die we puurden uit onze ervaring met de meest veeleisende atleten. Hier bieden we alles aan met een nog modernere snit en pasvorm.
€99,95
€69,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
De Craft Pro Nano Bibshorts is een lichtgewicht fietsbroek ontworpen voor hardrijdende wielrenners op pro-niveau. Deze pro-grade bibshorts zijn gemaakt van lichtgewicht, duurzaam en 4-way stretch Lycra Sport Energy materiaal, dat spiertrillingen vermindert en kracht concentreert voor optimale controle en prestaties. Bovendien is de fietsbroek voorzien van geperforeerde zijpanelen voor een uitstekende ventilatie in warme omstandigheden. De hoogwaardige C1 Pad zorgt voor maximaal comfort.
€169,95
€99,95Je bespaart €70,- (incl. BTW)
De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€89,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Assos DYORA RSV S11 Bibshort Ultieme Raceprestatie en Compressie. De Assos DYORA RSV S11 Bibshort vertegenwoordigt de absolute top in wedstrijdtechnologie, ontworpen voor ultra-endurance races en intensieve trainingssessies. Dankzij geavanceerde compressietechnologieën en aerodynamische pasvorm biedt deze bibshort maximale ondersteuning en ongeëvenaard comfort voor de meest veeleisende ritten.
(incl. BTW)
De Castelli Premio Black W short is het resultaat van decennialang verbeteren en inoveren om zo de lange uren op het zadel comfortabeler te maken. De belangrijkste stof die in de broek verwerkt zit is Castelli's extreem zachte en rekbare Forza materiaal. Het 38% Lycra gehalte in de stof zorgt voor een lichte compressie zonder onaangename spanningen. De bijna naadloze constructie is afgeleid van onze Body Paint shorts, die tien jaar geleden werd geintroduceert en het aantal naden in de fietsbroek flink verminderden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€229,95
€172,95Je bespaart €57,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Velocissima 2 short zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +32 (0)78 484 512.
Mail naar: info@triathlon24.be, binnen één werkdag reactie.