Castelli Velocissimo bibshort grijs/zwart heren  16003-810 Uitverkoop

Castelli Velocissimo bibshort grijs/zwart heren

16003-810 | Schrijf de eerste review! 32550 32550 8055688387006

Als criterium in de middenklasse shorts is de Castelli Velocissimo bibshort grijs/zwart heren de leider in stijl, functie en kwaliteit.

Dit 2016 vernieuwde bibshort is uitgevoerd met een nieuwe Dippio middelconstructie voor extra stretch en bewegingsvrijheid rondom de buik.

Dit short heeft een zeer strak design en is opgebouwt uit een constructie van Affinity 210g stof, in 10 verschillende stukken om maximaal comfort te krijgen.

Een KISS3 zeem is toegepast om een goede luchtstroom te krijgen en hierdoor irritatie tegen te gaan. 

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€99,95

70 €70,-

Je bespaart €29,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Duurzame constructie door meervoudige panelen constructie
  • Voor een comfortabele houding op je fiets
  • Kies voor een verbeterd en ventilerend zitcomfort de Progretto X2 Air zeem
Omschrijving

Castelli Velocissimo bibshort grijs/zwart heren

Als criterium in de middenklasse shorts is de Velocissimo Due de leider in stijl, functie en kwaliteit. Dit 2016 vernieuwde bibshort is uitgevoerd met een nieuwe Dippio middelconstructie voor extra stretch en bewegingsvrijheid rondom de buik. Dit short heeft een zeer strak design en is opgebouwt uit een constructie van Affinity 210g stof, in 10 verschillende stukken om maximaal comfort te krijgen. Een KISS3 zeem is toegepast om een goede luchtstroom te krijgen en hierdoor irritatie tegen te gaan.

Kenmerken:
- Uitmuntende pasvorm en comfort dankzij de 10-panelen constructie van Affinity Lycra 210g stof
- Doppio middelstuk voor extra stretch en beweging rondom de buik
- Kiss3 zitkussen (zeem) voor allerdaags comfort
- Giro3 elastische beengrijpers zonder binders
- Reflecterende band op de achterkant van de benen
- Mesh bibs met opdruk op de achterzijde
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 197g (maat L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Fietsbroek bretels Met bretels
  • Kleur Grijs
  •   Rood
  •   Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  • Categorie Castelli zomer 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +32(0)78 484 512
E-mail: info@triathlon24.be

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren 14% Korting Assos Mille GT GTO C2 bibshort Flamme D or. heren (11.10.228.3D)

Het Assos Mille GT GTO C2 bibshort markeren de hoogte punten van de total comfort Mille GT lijn. Deze bibshorts zijn voorzien van de meest comfortabele, best ademende en responsieve zeem die Assos tot nu toe ontwikkeld heeft. Deze bibshort laat concurrenten achter zich door de ondersteuning van de grote spieren, het uitblijven van overmatige druk tijdens lange duurritten en wrijving. Daarnaast zijn de stiklijnen omgedraaid en is de zeem nog beter geworden, waardoor de druk op de genitaliën te elimineren en ervoor te zorgen dat deze nog minder schuurt. De tap toelopende beenpanelen zijn kreukvrij en weerspiegelen perfect uw lichaamsbouw.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€319,95

€274,95

  Je bespaart €45,- (incl. BTW)

Castelli Insider spinning bibshort zwart heren 23% Korting Castelli Insider spinning bibshort zwart heren (4522526-010)

Castelli heeft de Castelli Insider bibshort speciaal ontworpen voor binnen trainingen. De broek moest goed ventilerend en super comfortabel zijn, de juiste zeem kon natuurlijk ook niet ontbreken. Hij is gemaakt van Castelli's Inferno stof die voor 80% uit polyester bestaat, dit zorgt voor een snelle afvoering van zweet waardoor je niet helemaal doorweekt raakt tijdens het fietsen. Elastieken in de broekspijpen houden hem op zijn plaats en de lichte Kiss Air zeem is ideaal voor een intensieve spinning training. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€129,95

€99,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Castelli competizione 2 bibshort groen heren 18% Korting Castelli competizione 2 bibshort groen heren (4525004-309)

De Castelli Competizione 2 Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€109,95

€89,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Espresso bibshort groen heren 12% Korting Castelli Espresso bibshort groen heren (4524002-309)

De Castelli Espresso bibshort is gemaakt om jouw hele wielerseizoen te dragen.

Castelli heeft bij het ontwerpen extra aandacht geschonken aan de pasvorm.

Dankzij de zachte en rekbare stof zit de fietsbroek lekker op de huid, maar blijft deze ook goed zitten bij bewegingen op en naast de fiets.

Ondanks deze uitstekende pasvorm knelt de broek niet.

De bretels zijn rekbaar, maar hebben tegelijkertijd een goed ademend vermogen.

Daarnaast voorziet de broek je van extra opbergruimte in de vorm van een achterzakje. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€160,-

€139,95

  Je bespaart €20,05 (incl. BTW)

Castelli competizione 2 kit bibshort grijs heren 18% Korting Castelli competizione 2 kit bibshort grijs heren (4525006-021)

De Castelli Competizione 2 Kit Bibshort voor prestaties en comfort voor elke rit. De Competizione 2 Bibshort biedt de perfecte balans tussen prestaties en comfort, waardoor het een ideale keuze is voor zowel competitieve wielrenners als fanatieke fietsers. Geïnspireerd door onze high-end racebroeken, maar toegankelijk geprijsd, combineert deze short geavanceerde technologie met een comfortabele pasvorm. Of je nu traint, een wedstrijd rijdt of gewoon geniet van een lange tocht, de Competizione 2 Bibshort zorgt voor de ideale rijervaring. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€109,95

€89,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Castelli Free Aero RC bibshort rood dames 22% Korting Castelli Free Aero RC bibshort rood dames (4522046-625)

De Castelli Free Aero RC Bibshort is het top race short van Castelli. Het bibshort beschikt over een klein aantal panelen en het beperkte aantal naden, in feite heeft het korte gedeelte slechts 5 panelen in vergelijking met 10 in de vorige generatie. Het bibshort heeft ook de Progetto X2 Air naadloze zeem, de twee schuimdichtheden plus de gelkussentjes zorgen voor een progressieve demping, terwijl de aparte Skin Care-laag zacht en rekbaar is om met uw huid mee te bewegen. Dit bibshort beschikt over de meest minimale bibs die je ooit zag bij een fietsbroek, inclusief open-weave banden voor een maximale luchtstroming. Maar het passtuk is wel versterkt zodat de banden op hun plaats blijven zitten en de achterkant is gemaakt van heel nauw mesh met het oog op een minimale bedekking die net voldoende is om de broek op haar plaats te houden. De Forza 2 stof heeft 32% Lycra met een hoge modulus voor uitzonderlijke spierondersteuning en precies de juiste hoeveelheid compressie. Er zijn reflecterende strepen op de achterkant. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€179,95

€139,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsbroeken kort > Castelli Velocissimo bibshort grijs/zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.